Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta UPC - 250 Mb/s za 89 zł

Nowa oferta UPC - 250 Mb/s za 89 zł

LuiN 27 Sierpnia 2015 07:30

6 2

UPC wprowadza nową ofertę. Zmieniają się ceny pojedynczych usług, jak i pakietów. Internet dostępny jest teraz w trzech wariantach.



W przypadku pojedynczej usługi Internetu od dziś dostępne są trzy warianty:
  • do 30 Mb/s za 49 zł,
  • do 120 Mb/s za 59 zł,
  • do 250 Mb/s za 89 zł,

Oznacza to podniesienie prędkości w podstawowej ofercie Internetu z 10 Mb/s do 30 Mb/s, a prędkości 60 Mb/s do 120 Mb/s. Do tego klient otrzyma bezpłatnie Pakiet Bezpieczeństwa na trzy dowolne urządzenia (komputer, smartfon, tablet).

Cena pojedynczej usługi telewizyjnej zaczyna się od 29 zł. Za 60 zł klient może cieszyć się pakietem Select (102 kanały, w tym 35 w jakości HD) z dekoderem Horizon, a od 80 zł pakietem Max - także z Horizonem (138 kanałów, w tym 46 HD). Dodatkowo do pakietów z Horizonem UPC dodaje - bez dodatkowych opłat - dostęp do biblioteki filmów i seriali MyPrime.




W nowej ofercie klient może też wybrać dodatkowo usługę telefonu domowego, z opcją rozmów bez limitu w ramach sieci UPC bez dodatkowych opłat. Przy opłacie w wysokości 10 zł nielimitowane są też połączenia na telefony stacjonarne, a za 20 zł na stacjonarne i komórkowe.

Podstawowy pakiet telewizji z Internetem można kosztuje od 59 zł. W nowej ofercie pakietów klient może wybrać dowolną kombinację dwóch lub trzech usług. Klienci wybierający więcej niż jedną usługę premiowani są dodatkowymi benefitami: usługą Horizon Go oraz dostępem do biblioteki MyPrime. Nowa oferta przewiduje też wiele usług dodatkowych, jak multiroom w cenie 10 zł miesięcznie.

UPC przygotowało też oferty dla osób zainteresowanych telefonem stacjonarnym z Internetem - ceny od 49 zł oraz telefonem stacjonarnym i telewizją - ceny już od 60 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 42
  • 1

    23. ~Mika  2015-08-27 10:50:14  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Upload w Upc jest cieniutki niestety, dodam że cały czas 250 na ich stronie kosztowało 90 zł , to ta złotówka to ma być ta wielka promocja?

  • 0

    24. ~  2015-08-27 11:31:35  host: 138-153-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    A jaki w UPC jest upload? Bo operatorzy epatują potencjalnych klientów coraz wyższymi wartościami oferowanego downloadu, natomiast bardzo niechętnie informują jaki zapewniają upload. Tymczasem to właśnie zbyt niski upload coraz częściej jest poważnym ograniczeniem dla wygodnego korzystania z internetu.

  • 0

    25.  2015-08-27 11:46:30

    @24 - Mają szybkości 10/1, 30/3, 60/6, 120/10 i 250/20. Przed każdą magiczne "do", ale z doświadczenia wiem, że zwykle chodzi to na maksymalnych deklarowanych.

  • 0

    26. ~  2015-08-27 12:18:34  host: 138-153-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    I tutaj wyjaśnia się, po co komu taki duży download: tylko i wyłącznie po to, żeby dostać przyzwoity upload, umożliwiający wygodne korzystanie z internetu :(

  • 0

    27. ~adam11  2015-08-27 13:43:44  host: 89-77-106-55.dynamic.chello.pl

    Przy dużych prędkościach płacisz głównie za upload. Cena w upc za łącze 100/50 Mbit była by wyższa (gdyby dali w ofercie) niż 250/20 Mbit.

  • 0

    28. ~Marek  2015-08-27 13:58:35  host: user-94-254-198-212.play-internet.pl

    Jeszcze jest ten kabel czy jak to tam mówią światłowód. Przecież to już muzeum.
    Teraz to wszystko bezprzewodowe, a nie bawić się w kabel.
    Może jeszcze telefon stacjonarny zaproponują?? Haha.

  • -1

    29. ~  2015-08-27 14:01:26  host: host-176-221-121-112.dynamic.mm.pl

    To UPC jest śmieszne. W Multimedia mam 30 Mbit/s za 35 zł.
    Pytanie moje jest takie: kto w praktyce wykorzysta 250 Mbit/s?

  • 0

    30.  2015-08-27 14:30:52

    Największy problem z UPC to modemorouter... praktycznie TRZEBA kupić własny i zażądać zwykłego modemu, bo inaczej pasmo jest ograniczone (w moim przypadku mam podobno SZCZĘŚCIE) do 50 Mbps, jak nie mniej.. Niestety w przypadku oferty indywidualnej sprzęt jest mocno ograniczony, inaczej jest w ofercie dla małych firm, ale tam z kolei ceny nie są obiecujące, nawet po odliczeniu..

  • 0

    31.  2015-08-27 14:33:20

    Mika: to są ceny w double- albo triple- playu, prawda? Dla pojedyńczej usługi (Internet) jakie są realne najniższe ceny przy przedłużeniu? TV mnie zasadniczo nie interesuje, ale ponieważ zrywam nc+, to może można by tutaj pomyśleć.. niemniej słyszałem, że Horizon też ma wąskie gardło odnośnie WiFi i wygląda to w okolicach 100-120 Mbps, czy to prawda?

  • 0

    32.  2015-08-27 14:42:18

    29, Jakby było u mnie dostępne UPC, to bym miał właśnie te 250 Mb/s. Nie dla ściągania danych, tylko dla uploadu 20 Mb/s. Multimedia po 1,5 roku w końcu w mojej lokalizacji wdrożyły ofertę 120 Mb/s, więc od 1 września przeskakuję na nią z 60 Mb/s, zamieniając tym samym upload z 3 na 10 Mb/s. Do tej pory do przesyłania większych plików zaprzęgałem Internet mobilny, ten jednak ma swoje limity.

  • 0

    33.  2015-08-27 15:56:59

    Nie rozumiem do czego zwykłemu Kowalskiemu większy upload jak 6-10 Mbps? Co innego firma, ale od tego są abonamenty dla firm.

  • 0

    34. ~boti  2015-08-27 16:00:41  host: 89-68-32-61.dynamic.chello.pl

    @33, ja np. regularnie wrzucam backup do chmury...

  • 0

    35. ~tkubon  2015-08-27 16:03:00  host: ip5f5af478.dynamic.kabel-deutschland.de

    U mnie we Wrocławiu w bloku jest oprócz UPC taki operator jak MOICO albo Korbank, gdzie upload jest o niebo lepszy od tego czegoś tutaj, więc praca w chmurze jest znacznie bardziej komfortowa

  • 0

    36. ~lomax  2015-08-27 16:34:25  host: 91-193-208-105.eimperium.pl

    Moico to oferta LOKALNA nie ma żadnego porównanie zasięgu do UPC, w Katowicach i Poznaniu też kupisz za 50 zł symetryk 100/100 albo 300/300 i co z tego skoro skorzysta kilkudziesiędziu albo kilkuset klientów! Ludzie ogarnijcie się

  • 0

    37. ~  2015-08-27 19:53:34  host: user-94-254-199-5.play-internet.pl

    @6 LuiN to nie jest do końca prawda. Czasami światłowód jest tylko do skrzynki przy ulicy a w budynku kable antenowe które obok miedzi nawet nie stały.

  • 0

    38. ~  2015-08-27 19:59:20  host: user-94-254-199-5.play-internet.pl

    @36 lomax upc też jest ofertą lokalną dostępną w kilku miejscach w skali kraju więc sam się ogarnij. W porównaniu z neostradą z upca skorzysta garstka klientów więc jaki to ma znaczenie? upc to większa firma niż ww. lokalni więc powinna oferować więcej.

  • 0

    39.  2015-08-27 21:56:23

    @38 UPC to duży gracz, który nadal zyskuje klientów, a Neostrada od lat ich traci. Moico to takie komórkowe Virgin. Nie ma w ogóle porównania do znaczących graczy. To jest plankton, który nie ma żadnego znaczenia dla rynku.

  • 0

    40. ~  2015-08-28 18:42:20  host: user-94-254-198-159.play-internet.pl

    @39 słoneczny upc to też plankton który nie ma znaczenia dla światowego rynku. Co to za głupia moda na ignorowanie ofert mniejszych graczy? Tak samo jak moda na hejtowanie użytkowników szybszych i/lub tańszych łączy że to niby do kopiowania internetu na dyskietkę. Kaidy świadomy użytkownik potrzebuje nieskończenie szybki up i down bo trzeba robić kopie zapasowe.

  • 0

    41. ~~  2015-09-02 20:07:21  host: 89-70-63-173.dynamic.chello.pl

    nie wiem czy ktoś tu dodał ale w tej ofercie jest ulga wliczona czyli zgoda na otrzymywanie spamu, bez zgody cena wzrasta o 5,01 na miesiąc, czyli wychodzi 54,01 lub 64,01 lub 94,01

  • 0

    42.  2015-09-07 01:26:12

    Z tego co pamiętam UPC planowało wprowadzenie dwóch zniżek/zwyżek (każda za 5,01 brutto). Pierwsza za zgody marketingowe, druga za e-fakturę. Oczywiście dotyczy to tylko klientów detalicznych, w sensie nie biznensowych.

Dodaj swoją opinię