Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta roamingowa w Play - oficjalnie

Nowa oferta roamingowa w Play - oficjalnie

sirmark 19 Czerwca 2007 12:03

0 0

Play obniża stawki za połączenia roamingowe dla wszystkich oraz wprowadza wakacyjną promocję dla użytkowników abonamentowych.

Od 22 czerwca dostępna będzie nowa taryfa roamingową, w której standardowa cena za minutę połączenia ze wszystkich krajów UE do Polski wyniesie 1,99 zł. Stawka dotyczy zarówno oferty abonamentowej jak i prepaid. Informowaliśmy już o tym w tej wiadomości.




Play przygotował także Wakacyjną promocję roamingową dla użytkowników abonamentowych. Od 18 czerwca do 15 września cena za minutę połączenia wychodzącego z całej Europy do Polski wynosi 0,49 zł. Dotyczy to wszystkich obecnych użytkowników oferty abonamentowej oraz osób, które w trakcie promocji podpiszą umowę. Usługa jest dostępna dla użytkowników, bez aktywacji i opłat.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2007-06-19 12:19:40

    Jak juz piszecie to dokladnie. Jakie jest naliczanie oraz czy schodzi z pakietu minut ?

  • 0

    2.  2007-06-19 12:24:30

    Nie schodzi z niczego, doliczane jest dodatkowo do abo, a naliczanie jest standardowe jak dla Play, czyli 30/30.

  • 0

    3.  2007-06-19 12:28:49

    Tomek_19, jak standardowe jak dla Play?? Play ma standardowo sekundowe więc nie oczerniaj. :]

  • 0

    4.  2007-06-19 12:36:29

    ***Dideq*** standardowe w znaczeniu standardowe dla roamingu, bo w roamingu Play od początku daje 30/30 ;-)

  • 0

    5.  2007-06-19 12:37:51

    Dideq - standardowe dla roamingu - logika ;-)

  • 0

    6.  2007-06-19 12:43:03

    krs - korzystasz z Play? Pewnie nie... Masz zamiar? Powinieneś zajrzeć i przeczytać cennik - tam jest napisane że nie pakiet minut a pakiet kwotowy i do wykorzystania na usług w tabeli pierwszej - czyli te podstawowe ;-)

  • 0

    7.  2007-06-19 12:47:01

    Niech mi lepiej ktoś powie/napisze, jak działa ten roaming Play, bo kupiłem sobie kartę, doładowałem i mam zamiar zabrać ze sobą do Holandii, żeby odbierać połączenia, ale już gdzieś czytałem, że roaming w Playkarcie najczęściej nie działa i ciągle są jakieś problemy. Jak to jest w praktyce?

  • 0

    8.  2007-06-19 13:05:03

    zwróćcie uwagę jak gigantycznie asa drogie połączenia na terenie danego kraju 7zł!!! muszą na czymś zarobić

  • 0

    9. ~babcia  2007-06-19 13:17:46  host: 80.50.36.34

    ze strony gsm.biz.pl:niezła ocena Germanos Play:Klienci skarżą się, że właściciel nie dba o stosowną wentylację oraz klimatyzowanie pomieszczeń. " Po wejściu do pełnego odoru potu salonu zastanawiam się, czy nie wymęczę spoconych sprzedawców do ostatnich sił i, czy nie potraktują mnie jak intruza ? " - pisze nasz Czytelnik. Rekonesans po jeleniogórskich punktach "Germanosa" potwierdza obawy Czytelnika. W salonach zwyczajnie śmierdzi, zaś zamęczeni upałem sprzedawcy wydają się pracować ostatkiem sił. Klienci również po kilku minutach mają dość i albo rezygnują z zakupów, albo po prostu ... głośno współczują i sobie i sprzedawcom. " Pomimo upałów nie ma nawet wody, którą można choć odrobinę zaspokoić pragnienie w oczekiwaniu na swoją kolejkę " - kontynuuje relację nasz Czytelnik "

  • 0

    10. ~jojo  2007-06-19 13:24:25  host: ege128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie ciekawi jak będą w Play wyglądać stwki za połączenie z Polski do np. Niemiec... Zresztą jestem też ciekawy jak to będzie wyglądać we weszystkich polskich sieciach komórkowych.

  • 0

    11. ~Paweł  2007-06-19 13:47:20  host: ip-89-174-40-147.multimo.gtsenergis.pl

    Byłem z karta Play na Slowacji... Sprawdzilem obie sieci - T-Mobile i Orange. Z zadnej nie da sie zadzwonic do Polski! Lipa!

  • 0

    12.  2007-06-19 13:51:36

    ***Paweł*** a jak z odbieraniem połączeń?

  • 0

    13. ~Gal  2007-06-19 14:02:22  host: 80.50.40.250

    babcia - wszedlem na ta stronke - to jakis portalik przydomowy?

  • 0

    14. ~marost  2007-06-19 14:13:18  host: xdsl-7803.jgora.dialog.net.pl

    szkoda, że Dania nie leży w Europie według play :(

  • 0

    15.  2007-06-19 14:40:07

    Pewnie sie z Dania nie dogadali. A swoja droga czemu to nie jest news dnia?? Przecież taka promo roamingowa to więcej niż taryfa Orange. :P Z drugiej strony Era już ma Relaks...

  • 0

    16. ~t-bag  2007-06-19 22:05:26  host: nat-mo2.aster.pl

    teraz maja tylko tak tanio ale pozniej bedzie godzej i beda plakac ci co sie skusza a pozatym juz sie pojawily echa ze to bedzie same straty przynosic wiec jak latwo sie domyslic dlugo to niepotrwa

  • 0

    17.  2007-06-20 13:32:35

    Ta oferta ma obowiazywac przez całe wakacje,a potem i tak mało kto korzysta z roamingu.A maja rzeczywiscie tanio.

  • 0

    18. ~jozek11  2007-06-20 14:50:58  host: ip-1-183.gemini.net.pl

    ***Tomek_19*** Z tych krajów i sieci można dzwonić z karty play: Niemcy -E-plus, Holandia - KPN, Austria - A1. W połączeniach przychodzących dodatkowo Czechy, Francja. W tych krajach to sprawdzałem. Natomiast na dzień dziesiejszy jak ktoś kupi kartę i pojedzie do Anglii z telefonem GSM to nie będzie miał zasięgu ponieważ umowa podpisana jest tylko z operatorem H3G(UMTS) a jeżeli nawet będziemy posiadali taki telefon to i tak zasięg jest ograniczony jak to przy UMTS. ten operator też korzysta z roamingu krajowego. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj swoją opinię