Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta prepaid w Orange

Nowa oferta prepaid w Orange

WitekT 14 Czerwca 2007 00:24

0 0

Orange odświeża swoją ofertę prepaid i wkrótce wprowadzi taryfę Nowe Orange Go. Co ciekawe, będzie to taryfa malejąca.

Oto fragment cennika, w którym cena minuty uzależniona jest od wielkości doładowania. Nie udało nam się dowiedzieć, czy podane wielkości minut, SMS-ów i MMS-ów dotyczą tylko połączeń wewnątrzsieciowych, czy też może wszystkich.

Wartość doładowania

Minut

lub SMS-ów

lub MMS-ów

5 zł

8

28

17

25 zł

50

250

125

50 zł

167

1000

500

100 zł

500

10000

5000


Dostępne są standardowe zdrapki, które przedłużają połączenia przychodzące i wychodzące tak samo, jak dotychczas. W sprzedaży dostępna będzie także zdrapka za 150 zł, której użycie będzie najprawdopodobniej oznaczało takie same ceny połączeń i usług, jak dla zdrapki za 100 zł.




W ofercie pojawią się nowe startery - za 5 zł oraz 20 zł.

Przejście na nową ofertę z Orange Go będzie możliwe po wysłaniu SMS-a o treści NoweGo na numer 1100.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 453
  • 0

    434. ~  2007-06-19 14:20:43  host: rtr-22.core.lanet.net.pl

    uslyszalem, ze wlasnie powinno wskakiwac na bonusowe, ale czesem sie zdarza ze wchodzi na glowne, ale jakby co to mozna dzwonic i przeniosa na bonusowe:)

  • 0

    435. ~rk  2007-06-19 15:53:22  host: ckw199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @427 wg regulaminu migracji wszystkie rabaty, zniżki przepadają chyba że są dostępne w nowym orange go wiec doładowanie 3x wg mnie przepada.

  • 0

    436. ~  2007-06-19 16:19:44  host: rtr-22.core.lanet.net.pl

    dzwon na infolinie, ja uslyszalem taka wersje, sprawdz

  • 0

    437.  2007-06-19 20:44:21

    wskakuje na konto główne, zawsze....

  • 0

    438. ~mirekb  2007-06-20 07:48:52  host: bku187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange free na karte bylby to chyba najlepszy manewr orange..np 300mb za 40pln..mala rewolucja?ale jak widac po tej "promocji" czy ofercie wiele po orange spodziewac sie nie mozna ;-))

  • 0

    439. ~muddy  2007-06-20 17:45:40  host: 22-206.2-0.pl

    Orange Free będzie miało stawki identyczne z SimDatą: 3gr za 100kb (zarówno WAP jak i Internet).

  • 0

    440. ~ps.piotr  2007-06-22 09:51:14  host: aatg203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będzie miało stawki podobne.Rozmawiałem z konsultantką wczoraj.Termin wprowadzenia tej karty nie jest jeszcze znany.SimData zrywa czasem połaczenia po UMTS i transfer często idzie w jednym kierunku(sieć nie odpowiada) Często grzebią w systemie kóry juz działa i nie każdy telefon chce wspólpracować jako modem UMTS.Szczególnie telefony sprowadzone z angielskich sieci.Przejdę do orange free jak tylko pojawi sie w sprzedaży

  • 0

    441. ~t-bag  2007-06-22 21:42:17  host: 85.222.36.34

    jak zwykle spozniony goni czolowke ale watpie zeby dali rade nawet z tymi promocjami

  • 0

    442. ~heh  2007-06-23 13:58:55  host: 9.ver.airbites.pl

    weżcie se wszyscy heyah bo tam jest najlepiej za 5zł macie 1500smsów

  • 0

    443.  2007-06-24 09:18:55

    *442 - a po jaką cholerę jest mi potrzebne 1500 smsów?? w ostatnim miesiący (wg licznika w komórce) wysłałem dokładnie 117 smsów - tak więc te 5 pln wolę wykorzystać idąc z żoną na piwko do knajpy:) heyah już dziękujemy...

  • 0

    444.  2007-06-24 21:07:22

    1500 i w dodatku tylko do heyah banana :D

  • 0

    445.  2007-06-24 21:07:40

    (chyba) tylko :D

  • 0

    446. ~tomek  2007-06-25 09:30:11  host: ayy154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam starter Orange Go z Internetu, dostaję 10 zł przy każdym doładowaniu. Czy wie ktoś, czy po przejściu do Nowego Orange Go zostanie mi ta promocja???

  • 0

    447.  2007-06-28 11:33:17

    No i oferta okazala sie calkiem dobra :)

  • 0

    448. ~jackass  2007-10-14 20:11:24  host: 76-34.idc.net.pl

    Mam nowe go dołądowane za 100zł i lepiej juz chyab byc nie moze. Wszyscy znajomi maja w orange i rodzina a wiec mam do nich 20gr minuta i 1grsz za sms mms = 2gr ;p nie ma lpeszej sieci. orange rzadzi ;p

  • 0

    449. ~junior  2007-10-22 20:29:08  host: pizemek.t17.ds.pwr.wroc.pl

    *448 a ja mam nowego simplusa i rozmowy do sieci za 5gr a smsy za 0.5gr ]:-> tylko z mmsami macie super:/ ale i tak simplus przebija tą ofertę

  • 0

    450. ~celin  2007-11-16 20:56:42  host: chello083144069242.chello.pl

    Konczy mi sie umowa z Orange i nie wiem czy nie przejsc na karte. Mało dzwonie duzo wysylam sms. Czy zostac nadal w aboanmencie.

  • 0

    451. ~ajlah  2008-02-13 15:37:28  host: aayt58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tak wolę pod każdym względem simplusa - jak miałam popa to promocje na minuty/smsy były od wielkiego dzwonu, a w simplusie mam ciągle coś nowego i w dodatku bardzo atrakcyjnego, np. teraz rozmowy do całej sieci po 4 grosze. nic tylko korzystać :]

  • 0

    452. ~vennus  2008-02-15 00:56:31  host: dlx5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem. Jakos wole Plusa i jego promocje. Moje dzieci maja simplusa i wedlug mnie to najlepsza oferta pre-paidowa

  • 0

    453. ~wodnik  2009-07-03 15:17:49  host: 94.254.136.77

    Dlaczego ja muszę odbierać pod przymusem i potem kasować różne reklamy i propozycje gier skoro nie życzę sobie tego Plus mnie do tego zmusza , na złożone moje pismo o zaprzestanie odpowiada że nic niemoze zrobić tak musi być.

Dodaj swoją opinię