Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Plusa dla firm

Nowa oferta Plusa dla firm

orson_dzi 8 Lutego 2018 15:51

2 4

nowy plus dla firm

Prostota i elastyczność znajdzie się również w ofertach dla klientów biznesowych Plusa.

Oferta głosowa

Klienci ofert dla firm dostaną do wyboru trzy plany, za 30, 40 i 50 zł netto.




plus oferta biznes

Zasady dodatków są takie same jak w przypadku klientów indywidualnych:
  • możliwość dokupienia do trzech kolejnych numerów za pół ceny,
  • przez trzy miesiące w opcji za 30 i 40 zł dostępny jest pakiet z wyższej oferty, później można zdecydować czy pakiet zostaje za dopłatą, czy pakiet się zmniejsza,
  • przy umowie na 36 miesięcy co miesiąc jest dostępny pakiet 36 GB,
  • do 4 miesięcy za darmo dla przenoszących numer, do momentu przeniesienia numeru dostępne są nielimitowane rozmowy, wiadomości i 2 GB Internetu.

Internet LTE dla firm

plus oferta biznes

Klienci biznesowi mają do wyboru takie same plany jak klienci indywidualni - za 30, 40, 50 i 70 zł netto, z możliwością testowania Internetu za 9 zł (z VAT) bez dodatkowych kosztów przez dwa miesiące.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus dla firm

w sumie: 20
  • -1

    1.  2018-02-08 16:17:24

    Na ulotkach to nieźle wygląda. Poczekajmy na regulaminy ze szczegułami ;-)

  • 0

    2.  2018-02-08 16:21:29

    Ze szczegółnym nacikiem na szczegóły ;-)

  • 0

    3. ~C7V  2018-02-08 16:25:40  host: a09-07-02.opera-mini.net

    2). tak, tak wlo, szczególnie nacikiem
    :-D

  • 0

    4.  2018-02-08 16:41:15

    a czym się abo na głos za 40 i 50 poza ceną rożni? Szczególikami w regulaminie? Szału nie ma to już lepiej wziąść tańszy abo w nju i tego w koszty nie wrzucać bo i tak się jest do przodu z racji niższej ceny

  • 2

    5.  2018-02-08 16:47:48

    Ta oferta to chyba jakiś żart, ten cennik zrobiłby furorę 5 lat temu.

  • 0

    6.  2018-02-08 17:15:07

    Międzynarodowe?

  • 0

    7. ~Bojdo  2018-02-08 17:17:07  host: 89-64-48-98.dynamic.chello.pl

    Jaki jest sens kupowania abo za 50 zł jak to samo jest za 40 zł.

  • 0

    8.  2018-02-08 17:24:24

    7 - nie są. Międzynadodowe jeszcze są w pakiecie podstawowym - płatne lub darmowe ;-)

  • 0

    9.  2018-02-08 17:27:15

    http://tlp.is/gc4

  • 0

    10.  2018-02-08 17:27:36

    A dokładnie:
    www.biuroprasowe.plus.pl/_files_/prezentacje/Nowe_oferty_Plusa_czyli_prostota_i_elastycznosc_-_prezentacja.pdf

  • 0

    11. ~pabloki  2018-02-08 17:32:10  host: user-188-33-81-225.play-internet.pl

    bez rewelacji . bardzo slabo.

  • -1

    12. ~  2018-02-08 17:39:49  host: 89-64-13-200.dynamic.chello.pl

    Wygląda nieźle. Żaden z operatorów nie oferuje no limit netu w LTE w abo do 40zł netto.

  • 0

    13.  2018-02-08 17:45:55

    11 - bardzo słabo bo inni mają dużo lepiej?

  • 0

    14.  2018-02-08 19:16:20

    idioci w reklamach...

    i już wiem co myśleć o tej sieci.

  • 0

    15. ~Ka  2018-02-08 19:56:53  host: 188.146.100.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @12 a po co ci tyle w tel??? W biurze domu wifi na ftth i tylo net do powiadomień wiem 2gb.... Próbujesz na sile sprzedać???

  • 0

    16. ~Pracownik  2018-02-09 07:56:40  host: 79.163.148.56.ipv4.supernova.orange.pl

    Narzekanie że drogo.. Jest tyle osób które przedłużają umowę znacznie drożej i na gorszych warunkach także szykują się dla nas dobre czasy

  • 0

    17. ~tl  2018-02-09 08:57:01  host: 87-207-165-134.dynamic.chello.pl

    @5 Pewnie dla ciebie drogo? Typowy Janusz, który się dziwi, jak nie proponują nic za darmo na 2 lata :D

  • 0

    18. ~  2018-02-09 09:07:48  host: user-94-254-161-136.play-internet.pl

    Opinie osób tutaj komentujących są niemiarodajne. Wypowiadają się osoby, dla których no limit +10GB powinno kosztować max 20zł i jak jest drożej, to już jest dramatycznie drogo.
    Jest oferta na kartę a2 mobile i jest taki no limit za 20zł, jest Plush z podobną ceną i jest Plus z nieco wyższą ceną.
    Każdy sam zdecyduje i wybierze co mu pasuje.
    Prawda jest taka, że RLAH przyczynił się do zacementowania cen usług krajowych i bardziej spodziewać można się delikatnych podwyżek niż obniżek cen.

  • 0

    19. ~madark  2018-02-09 12:21:16  host: ip-37-109-50-128.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Wycięliście, czy też dostaliście obciętą grafikę (tabelkę) odnośnie taryf głosowych. Przez co grafika jest zabawna. Może warto sprawdzać zanim coś się wrzuci.

  • 0

    20.  2018-02-09 13:22:41

    @18, madark - ale w tej grafice nic nie jest ucięte. Sprawdzałem zarówno na wersji desktopowej strony, jak i na mobilnej na smartfonie i wszystko widać.

Dodaj swoją opinię