telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Plus Mix - umowy na 24 doładowania

Nowa oferta Plus Mix - umowy na 24 doładowania

LuiN 17 Stycznia 2013 18:07

14 4
18. stycznia Plus Mix wprowadza nową Ofertę z pakietem MB na próbę na 24 doładowania, w której klienci otrzymają pakiety nawet do 400 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci, pakiet internetowy 125 MB na próbę oraz bezpłatny pakiet 2000 MMS-ów do sieci Plus do wykorzystania przez cały okres kontraktu.

Każda nowa umowa w Plusie Mix to tylko 24 doładowania w wybranej minimalnej kwocie. Korzystający z nowej oferty mix w sieci Plus mają do wyboru sześć planów minimalnej kwoty doładowania: 30, 40, 50, 60, 80 i 100 zł. W każdym z nich znajduje się:
- pakiet minut do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci, który w zależności od minimalnej kwoty doładowania wynosi odpowiednio: 70, 80, 120, 200, 240 i 400 minut i jest przyznawany po każdym doładowaniu konta,
- 2000 MMS-ów do sieci Plus za darmo, które można wykorzystać przez 24 miesiące od aktywacji,
- darmowy pakiet internetowy 125 MB do wykorzystania przez 30 dni od daty aktywacji.

Minimalne doładowanie Minuty do wszystkich (pakiet) Cena pakietu (pobierana automatycznie) Zostaje do wykorzystania Stawka za minutę poza pakietem
30 zł 70 minut 20 zł 10 zł 49 gr
40 zł 80 minut 20 zł 20 zł 39 gr
50 zł 120 minut 26 zł 24 zł 29 gr
60 zł 200 minut 30 zł 30 zł 29 gr
80 zł 240 minut 30 zł 50 zł 29 gr
100 zł 400 minut 50 zł 50 zł 29 gr

W każdym z planów cena za krajową wiadomość SMS wynosi 19 gr. W przypadku pozostawienia pakietu internetowego, po pierwszych 30 dniach pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 6 zł.

Dla poszukujących oszczędności Plus cały czas ma ofertę Mix 20. Plus Mix 20 to prosta oferta z doładowaniem 20 zł, w której wszystko (minuta do wszystkich sieci komórkowych, SMS, MMS czy 1 MB transmisji danych) kosztuje 29 gr. Od 18 stycznia umowa Plus Mix 20 to również 24 doładowania, a dodatkowo w ofercie znajdzie się klasyczny telefon Nokia 113 za 1 zł.

Źródło tekstu: Plus     


Dodaj do:
w sumie: 26
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Jeszcze w TDebile  2013-01-17 21:22:01  host: 78.9.155.208

    A kiedy T zlikwiduje umowy 48 m-ce. pewnie Sim bedzie na 2 lata a raty za sprzet na 4

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~tgajek  2013-01-17 22:14:04  host: v54-14.opera-mini.net

    ceny telefonów to z kosmosu !!! taniej na alledrogo ... i 20pln przymusowo zabierają :-( nie przedłuże mixa z taką oferta !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2013-01-17 22:41:57  host: v17-14.opera-mini.net

    Kto chce, to bierze...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2013-01-17 22:52:44  host: bmq43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli doładowujesz i z marszu masz zabieraną kasę na pakiet minut... nie głupie z punktu widzenia finansów Soloża ;) czy klienta to chyba wszyscy wiedzą że to beznadzieja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2013-01-17 23:16:21  host: v40-10.opera-mini.net

    Nokia ze zapolniczka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2013-01-17 23:22:25  host: v40-10.opera-mini.net

    Panie pazdzioch to ja sie pytam co z ta polska kiedy sie to wszystko rozdupcy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2013-01-17 23:25:48  host: v40-10.opera-mini.net

    Czyli 24razy30 rowna sie karwasz twasz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2013-01-17 23:28:50  host: v40-10.opera-mini.net

    Czyli tera 24na100 i tel za 1.22plneuro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2013-01-18 11:33:16

    *6 po zalogowaniu wchodzisz na swoje konto i tam jest zakładka czerwona "konto premium bez reklam"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~basia  2013-01-28 19:16:00  host: apn-95-41-59-250.dynamic.gprs.plus.pl

    Mnie nawet nie poinformowali, że będą zabierac 20 zł za 80min dopiero na necie przeczytałam,to duzo za pakiet który nie jest mi potrzebny, wolałabym płacic normalnie za połaczenia do innej sieci zwłaszcza że prawie nie dzwonie do innej sieci.Wczesniej było lepiej kupowałam za 5zł minuty i sms,a teraz płace za to co nie jest mi potrzebne, Po skończeniu umowy napewno zmienie sieć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~userbest  2013-01-30 00:45:12  host: v54-12.opera-mini.net

    3lata w mix plus i odchodze od tego szajsu do innej sieci, bo mix v 4 to byla ostatnia taryfa jaka odpowiadala mi i wielu znajomym. Najlepsze sa ceny galxy s2 na strronie plusa 1800zl. Chyba rok temu. Jak na allegro nowka 1200zl. Ja kupilem nowy za 950.;) szukajcie frajerow powodzenia;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~darman  2013-02-01 15:52:05  host: user-31-175-27-38.play-internet.pl

    nie ma jak stary poczciwy mix IV duo. Bezlik sms czyli milion sms do polusa za jedyne 8 zeta. Plus schodzi na psy. Ale musze pozostać w tej sieci bo 97% znajomych w plusie. Tak w wielkopolsce mamy heh

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Ola  2013-04-24 12:29:37  host: dbr19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie polecam tej umowy, mam ją od niedawna i żałuje. Za te przymusowe minuty zabierają 20 zł i zostaje tylko głupie 10. Chociaż byłam pewna, że będą zaierać tylko 10 zl, bo tak zrozumiałam od pracownika plus, bo jak to bywa zazwyczaj nigdy nie czyta sie umowy, tylko słucha pracownika. Także szczerze nie polecam!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~kikaniunia  2013-06-04 01:09:28  host: 82.177.21.36

    24 doładowania to największa pomyłka. Ceny telefonów są kosmiczne, do 200zł można kupić praktycznie antyka, jak chcesz fona z aparatem 5 mpix, to musisz zapłacić minimum 350zł przy zakupu\ie i to na doładowanie 50zł, a jak ładujesz po 30zł, to NIE WYBIERZESZ TELEFONU, chyba sobie odpuszczę kontynuowanie umowy, a nowej nigdzie nie podpiszą, bo mam zajęcie komornicze za kredyt i BIK odrzuci. Wolę za 300zeta kupić używkę na allegro, lub na tablicy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~beraa  2013-07-22 15:19:26  host: 89-73-47-40.dynamic.chello.pl

    Do kitu jest ta oferta!! Nikomu nie polecam!!! Bez sensu. Doładowuję konto za 30 zł i po włączeniu pakietu którego praktycznie nie używam idzie mi 20 zł. Do tego włączyli mi jakieś inne pakiety tak, że teraz po doładowaniu zostaje mi 4 zł. Na dodatek nie można tego wyłączyc... Dzięki tej taryfie przynajmniej pokazali jak w rzeczywistości badziewny jest plus.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~pop  2013-08-29 20:40:37  host: 193.26.131.142

    ja doładowuje 40 i dwadzieścia mi pobierają czy idzie to wyłączyć żeby mi nie pobierali???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2013-09-28 21:57:51  host: 178.219.125.168

    Również korzystam od niedawa z tej. taryfy generalnie od samego początku nie byłam zachwycona ponieważ nie byłam świadoma ponoszenia kosztów o których nikt nie wspominał. telefon zamawia?5am w sklepie online a więc umowę czytałam w domu teraz to kwestia przyzwyczajenia minuty są do wszystkich sieci a więc z jednej strony nie jest to głupie rozwiązanie wyłączyłam cykliczna opłatę za internet ponieważ jowkorzystam z wifi kod na wyłączenie to *121*00*04# koszt tego pakietu to 6 zł troszkę zbyt dużo pobierają 20 zł mogłoby przynajmniej. być więcej minut . są również dalej pakiety. tanie popołudnia i weekendy sms. itd no. limit. jak nie chce się żeby zabrali z konta inna kwota zasilenia . ale wiadomo 3.0 się od razu spłaca.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~klucznik  2014-01-03 19:32:39  host: aggh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez wzialem na 24 doladowania po 50 zeta po doladowaniu znika mi polowa kasy i tak wyglada to niby darmowe minuty i sms-y zostalo mi jeszcze 6 doladowan i juz nie moge sie doczekac jak pomysle ze mialem tel za 1 zeta ktory kosztuje mnie tak naprawde 1200 to az sie dziwie ze tak glupi jestem juz nigdy w zyciu sie nie dam tak nabrac

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~gość  2014-01-08 23:17:55  host: 89-72-24-157.dynamic.chello.pl

    ja przedłużałam umowę w mix plusie w maju 2013 i nic mi się nie zmieniło po doładowaniu nadal cała niewykorzystana kwota doładowania zostaje mi na koncie a te przymusowe minuty za 20 zł to jest oferta dla nowych użytkowników mixa przedłużających umowy to nie dotyczy tak było w maju 2013 nie wiem jak jest teraz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~kamila  2014-05-09 16:07:45  host: 185.24.196.46

    Mi tez zabira

Dodaj swoją opinię