Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Plus dla firm

Nowa oferta Plus dla firm

orson_dzi 11 Września 2014 11:58

7 17

Plus prezentuje nową ofertę dla firm pod hasłem - rozwijaj swoją firmę w kraju i za granicą!




W nowej ofercie Plus stawia na nielimitowane połączenia w kraju i za granicę. Dodatkowo przewiduje bonusy dla przenoszących numer w postaci nawet 6 miesięcy darmowego abonamentu i pakiety internetowe działające również poza granicami kraju.


Abonament bez telefonu z e-fakturą 29 zł (35,67 zł z VAT) 49 zł (60,27 zł z VAT) 69 zł (84,87 zł z VAT)
Abonament z telefonem z e-fakturą 39 zł (47,97 zł z VAT) 49 zł (60,27 zł z VAT) 69 zł (84,87 zł z VAT) 89 zł (109,47 zł z VAT)
Połączenia krajowe do sieci komórkowych i stacjonarnych bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu
SMS-y i MMS-y do sieci komórkowych bez limitu za 5zł (6,15 zł z VAT) bez limitu bez limitu bez limitu
Pakiet internetowy 1 GB
1 miesiąc 0 zł, następnie 10 zł (12,30 zł z VAT)
2 GB 3 GB
Połączenia odebrane w UE bez limitu bez limitu
Połączenia międzynarodowe w UE 100 minut 200 minut
Połączenia w UE 200 minut


Abonament dla nowych numerów jest wyższy o 10 zł netto (12,30 zł z VAT).


W nielimitowanej ofercie Plus dla Firm są również wyższe abonamenty, w których dodatkowo są:

  • pakiety od 300 aż do 10000 minut na połączenia na terenie Unii Europejskiej,
  • duże pakiety minut, od 300 aż do bez limitu, na połączenia międzynarodowe do UE,
  • nielimitowane odbieranie połączeń w UE,
  • pakiety internetowe 1 GB i 3 GB do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej,
  • bardzo atrakcyjne ceny wszystkich dostępnych w ofercie sieci smartfonów.


W ofercie Plus dla Firm dostępna jest także usługa Ochrona Internetu i Plus Chmura oraz IPLA Plus dla Firm.


Więcej szczegółów zaprezentujemy po udostępnieniu cenników i regulaminu promocji.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus dla firm

w sumie: 68
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    49.  2014-09-11 16:36:11

    Mają niby najlepszy net itd, a szczędzą pakietów w abonamentach głosowych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50.  2014-09-11 17:04:51

    mi80 - jak ktoś dużo gada i esemesuje, nie ma czasu na przeglądanie Sieci... W końcu chwilę na zarobienie na ten abonament trzeba mieć jeszcze ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~aaa  2014-09-11 18:33:50  host: apn-5-60-124-247.dynamic.gprs.plus.pl

    Witam,mam pytanie,czy w + jest umowa bezterminowa dla firm przy przeniesieniu numeru?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~  2014-09-11 18:45:59  host: n09-07-01.opera-mini.net

    Ciekawe jakie teraz beda oferty w DUK

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    53. ~Red  2014-09-11 19:34:35  host: staticline18294.toya.net.pl

    @31 a proszę http://tlp.is/3tk

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    54. ~Tomasz  2014-09-11 21:32:51  host: 109241208218.bielskobiala.vectranet.pl

    Sporo korzystnych rozwiązań, zwłaszcza jeśli się prowadzi działalność w różnych krajach. Czegoś takiego właśnie potrzebowałem, bo nie mam zwyczaju nieodbierania telefonów, jak jestem zagranicą. OK.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    55.  2014-09-12 09:09:53

    29@ drogi kuzynie 1920. Proszę powiedz mi wprost co pominąłem? Jeśli nie powiedziałem o okresie darmowym w Play to chyba działa na szkodę tej oferty a nie wychwalam ją? Lubię porównywać i to robię. Czy w którym miejscu oceniłem wprostu albo hejtowałem? Nie, ty to czynisz. Bardzo mi przykro, że jesteś aż tak sfrustrowany swoją kiepską ofertą :(
    Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    56. ~catt  2014-09-12 10:58:19  host: 217.153.182.70

    to nie chodzi o zachwalanie sieci Play. Każdy może bez żadnego problemu wejść na stronę operatora w zakładkę firmy. 79.99 netto dla przenoszących i no limit w kraju rozmowy, sms-y, 5 GB net, no limit rozmowy międzynarodowe, no limit odbieranie połączeń w UE, 300 min na roaming... Formuła Vip. Każdy kto to czyta może to równie dobrze sprawdzić..

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    57. ~Kuzyn1920  2014-09-12 13:02:06  host: 92.60.132.22

    @wiksa11 nie wspominasz o pakietach które na 3-6 miesięcy sa darmowe, później płatne. wymieniasz pełne pakiety w cenie rabatowej. Niebęde wdawał sie w dlasze dyskusje. Promujesz Play Twoja sprawa.
    @ Red dzięki za link grzebałem na T-mobile i nie widziałem dopiero po przeczytaniu regulaminu ok.
    Porównuj oferty do siebie zbliżone kosztem czy usługami. Porównaj JUMP proFirma
    L z ofertą Plusa w tej cenie czyli ok 69 PLN. Ja widze różnice i nie tylko w wielkości pakietu GB a i w samej cenie pakietu. W TM miesięcznie trzeba doliczyć 8 zł. I za lejek 2zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    58. ~Arya  2014-09-12 16:10:14  host: user-164-127-70-59.play-internet.pl

    Bardzo proszę wszystkich krytyków o podanie chociaż jednego sensownego powodu dla którego uważacie, że ta oferta nie jest dobra... Bo jak dla mnie jest to bezpodstawne. Oferta jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Obecnie ciężko się z czymś wybić na rynku a mimo to plus wypada całkiem nieźle.
    Pozdrawiam!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    59.  2014-09-12 16:21:24

    ~Arya - powód jest oczywisty jak... oczywista oczywistość - jest to oferta Plusa ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~+ dla Plusa  2014-09-12 20:13:37  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Żal mi osób które porównują tę ofertę z Play. WW Oferta jest z telefonem, bieżecie to pod uwagę? Bez telefonu w Plusie jest abo za 39zł netto z 1,5 GB netu, czytajcie ludzie czytajcie. Poza tym 10zł to dla nowych klientów, czyli wzięcie nowego nr. Dla przenoszących nr jest bez doliczenia i 6 m-cy gratis :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-09-12 21:14:20

    ~+ dla Plusa - ww. oferta jest z telefonem i bez telefonu ;-) Ale bez telefonu 29 zł netto za wszystko nielimitowane... Dziecko tylko będzie narzekać, ze drogo...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~+ dla Plusa  2014-09-13 01:45:40  host: 89-73-75-247.dynamic.chello.pl

    ~wlo wiem, tylko ludzie porównują te ofertę z telefonem do oferty play bez telefonu. Tu tez trochę te taryfy są blednie opisane. Tak jak mówiłem oficjalnie jest abonament 39 netto bl i 1,5 gb neta. Dla mnie bajka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~Giru  2014-09-14 21:18:27  host: bvs41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawa oferta w Plusie dla firm szczególnie wyższe pakiety, bo za niecałe 100 PLN otrzymuje się pakiety na rozmowy międzynarodowe i roamingowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-09-15 12:25:26

    ~Giru - trudno oceniać... Indywidualna sprawa. Ja akurat roamingu nie potrzebuję ;-) Międzynarodowych też nie w sumie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-09-15 12:27:52

    Poza tym, dla sporadycznie korzystających, są ciekawe pakiety. Ocena oferty z tego punktu widzenia jest wyjątkowo nieobiektywna. Dlatego niech każdy indywidualnie ją ocenia. Obiektywnie można stwierdzić ze 29 zł netto za nielimitowane rozmowy i wiadomości to taniocha ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    66.  2014-09-15 15:38:37

    57@ coś Ci się pomyliło. Podaj przykład albo zamilcz.