Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Play w poniedziałek

Nowa oferta Play w poniedziałek

sirmark 29 Maja 2014 17:27

14 16

Rzecznik Play na swoim blogu zapowiedział na poniedziałek, 2 czerwca, prezentację nowej oferty.




Nie zostały podane żadne szczegóły. Za to w tytule jest" Zamieszamy?. Do redakcji nie dotarły też żadne przecieki.


Jakich nowości wy się spodziewacie?

Źródło tekstu: wl     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 143
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    133. ~wiedza  2014-05-31 14:21:31  host: 89.230.89.189.rzeszow.mm.pl

    No już nie ostawiajcie już wiadomo zmienią MIXa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134. ~Michu  2014-05-31 17:15:55  host: host-46-186-51-74.dynamic.mm.pl

    Oferta Mini Max nie jest promocją, więc nawet, jeśli ją zniosą, to osoby, które z niej teraz korzystają nadal będą z niej korzystać. Tylko nowi użytkownicy nie będą mogli jej aktywować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136. ~  2014-05-31 22:25:13  host: 83.218.117.82

    do 135:hergar - bzdury i tyle - takie ceny nie są realne....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~  2014-05-31 23:49:25  host: 89.230.89.189.rzeszow.mm.pl

    135 i to będzie abonament na 5lat

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~MANIAK  2014-06-01 08:02:43  host: host-89-230-74-104.rzeszow.mm.pl

    Z uporem maniaka powtarzam zmienią MIXa!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140.  2014-06-01 08:45:44

    Tak też napisałem na forum play, że jeśli te ceny miałyby być prawdziwe, to prawdopodobnie będzie "opłata abonamentowa" o określonej wysokości 10-15 zł plus wybrane elementy, co da już realną cenę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~  2014-06-01 09:14:22  host: n14-05-02.opera-mini.net

    jeżeli te ceny miałyby być prawdziwe, to pewnie abonament za no limit w play za 19zł + teraz komponenty. Czyli pełny no limit za 41zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~  2014-06-01 10:20:02  host: 83.218.117.82

    ja się zastanawiam dlaczego wśród Was jest tyle pesymistów. Będzie co będzie. Jak będzie coś ciekawego to weźmie się play czy plusa - jeśli będzie kiepska oferta to zostanie się dalej przy nju 19zł na komórki...
    Dadzą coś taniego i fajnego to dobrze - nie dadzą to się ich ofert nie weźmie i tyle. Koniec i kropka. Jutro jest ich sądny dzień - warto do nich przejść czy też nie....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-06-01 11:33:34  host: n07-01-07.opera-mini.net

    142). A ja i tak w Orange zostanę ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144. ~nord  2014-06-01 13:37:21  host: dynamic-78-10-109-67.ssp.dialog.net.pl

    do 141, i co uważasz że to byłoby żle? teraz za to wszystko trzeba zapłacić 69 zł !!! i to dla abonentów lub z mnp z abonamentu od innego opa. więc byloby super !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145. ~  2014-06-01 16:42:29  host: z35-06.opera-mini.net

    144, w play może i tyle teraz to kosztuje w plusie mam to za 17zł. W Orange za 25zł można to mieć. Fakt, że nie bezpośrednio ale takie ceny efektywnie są osiągalne. Nie ma się emocjonaować, bo później może być głęboki zawód

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    146. ~PLAY  2014-06-01 17:58:27  host: n10-04-08.opera-mini.net

    TARYFA PLAY NEW NA KARTE OD 2 CZERWCA
    STAWKA 0,15
    SMS 0,05
    3 NUMERY WSZYSTKICH SIECI ZA 0ZL
    AKTYWACJA 10,00

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~  2014-06-01 18:08:02  host: n12-07-08.opera-mini.net

    karta dopiero byla i to juz max u nich. A abo u nich to tylko dla ... .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148.  2014-06-01 18:40:31

    Logiczna byłaby poprawa mixa bez telefonu i jednoczesne dalsze psucie prepaida. Karciarzy łatwiej namówić na umowę z doładowaniem niż z e-fakturą. Myślę że mix 30 ze stawką bazową 9 groszy jest realny. Nielimitowane do wszystkich sieci, raczej wątpliwe. Tyle gdybania...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~Obsranemajty  2014-06-02 20:25:26  host: 195.116.202.156

    GDY wchodził Play to płaciłem w ereze 0,79gr za mniutę. Pamiętam program w tv z św. trójcą , byli ich przedstawiciele, trójca mówiła że w PL niżej niż 0,79 gr się nie da bo to będzie po niżej kosztów. PRZYSZEDŁ Play i zrobił 0,49. Były wyzwiska, oszczerstwa że dumping itp....Wszyscy zeszli do 0,49. Trochę minęło i Play wprowadził 0,29... Nie da się?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150. ~Obsranemajty  2014-06-02 20:26:52  host: 195.116.202.156

    Zapomniałem dodać że w pierwszym moim abo za minutę w erze placiłem 2,79 zł netto...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151. ~Obsranemajty  2014-06-02 20:29:30  host: 195.116.202.156

    A po trzecie. Ludzie na co wy liczycie? Przecież w PL mamy jedne z najniższych cen w usługach kom. w UE! Porównajcie inne kraje.