Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Play pozwoli obserwować rynek

Nowa oferta Play pozwoli obserwować rynek

WitekT 20 Sierpnia 2009 10:50

0 0

W tej chwili telefony na życzenie są wybierane przez kilka procent klientów podpisujących umowę. W nowej ofercie liczymy, że będzie to kilkanaście - mówi TELEPOLIS.PL Bartek Dobrzyński, szef marketingu Play.



O nowej ofercie Play, w której dostępne są praktycznie wszystkie telefony na rynku, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




Jak mówi TELEPOLIS.PL Dobrzyński, w nowej ofercie nie ma fajerwerków cenowych, subsydia są na standardowym poziomie. Play chce koncentrować się na dostępności telefonów i monitorowaniu zapotrzebowania. Najpopularniejsze telefony w ofercie na życzenie będą sukcesywnie przenoszone do podstawowego cennika.

W ofercie, z oczywistych względów, nie ma iPhone’a. W ciągu kilku miesięcy pojawią się telefony BlackBerry. Decyzja już zapadła, jednak - jak mówi TELEPOLIS.PL Dobrzyński - chwilę czasu zabierze wprowadzenie samej usługi poczty korporacyjnej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~trek  2009-08-20 10:50:27  host: dpd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "w nowej ofercie nie ma fajerwerków cenowych" - a chcą, żeby więcej osób wybierało takei telefony. czyli wprowadzanie podwyżek w zawoalowanej formie...

  • 0

    2. ~LEE  2009-08-20 11:00:41  host: v03-07.opera-mini.net

    HEHE Z PEWNOSCIA JUZ WSZYSCY LECA PO TE TELEFONY :) NIOP WIEC BEZ JAJ ;P

  • 0

    3.  2009-08-20 11:06:05

    czyli 'chcemy podreperowac sobie statystyki telefonow na zyczenie oszczedzajac przy tym jaknajwiecej pieniedzy robiac przy okazji duzy szum z duza iloscia (nie)dostepnych telefonow'. ruch dobry, szkoda tylko, ze nie dla przyszlych klientow.

  • 0

    4. ~robbo2k  2009-08-20 11:34:11  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Jesli telefony beda w cenach z marketu to ma to sens przychodzisz do salonu i mowisz co chcesz. Nie widze w tym nic zlego wszystko kwestia ceny

  • 0

    5. ~derdak  2009-08-20 11:40:15  host: dog34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 4 - ale przecież to telefony z abonamentami. Jaki ma więc sens kupowanie telefonu z umową na 2 lata w cenie "marketowej"?

  • 0

    6.  2009-08-20 11:40:41

    @4 jezeli telefony beda w cenach z marketu to przy obecnych stawkach w prepaidach nikt nie bedzie brac u nich abonamentu...

  • 0

    7. ~robbo2k  2009-08-20 11:58:48  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Z abonamentami sa odpowiednio tansze czyz nie? Np w MIX10 jest tanszy kazdy telefon o 200zl od ceny w play na karte a ta jest podobna do marketowej wiec sens widze ogromny jesli ceny beda na zyczenie w wersji podstawowej marketowe a w wersji abo zapewne "staly rabat" typu OP25 cena -250zł itd...

  • 0

    8. ~tajfun  2009-08-20 12:07:38  host: inet20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    myśleliście o zmianie nazwy na playpolis? dwa newsy na ten sam temat to przegięcie pały

  • 0

    9. ~mirekb  2009-08-20 12:25:48  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    p4 niech obserwuje liczbe swoich stacji bts/node b i dopiero skleja ofertę.są zbyt pewni siebie,ale wyniki (ktorych jak sam prezes p4 mówi,tradycyjnie nie ujawnia sie)pokażą że ludzie chcą taniego internetu,najlepiej mobilnego od p4 a nie słuchawek-te mozna kupic samemu,czesto taniej

  • 0

    10.  2009-08-20 12:30:02

    @8 z doswiadczenia wiem, ze tu akurat duza role graja materialy jakie przesylaja zainteresowane firmy do redakcji ;)

  • 0

    11.  2009-08-20 12:32:48

    @7 inaczej zrozumialem ;) tak czy inaczej, wazne zeby to byly ceny w miare usrednione, a nie ceny producenta, bo te potrafia byc wyzsze o 200-450zl (taka n97) wyzsze od cen jakie proponuja niektore sklepy...

  • 0

    12. ~kwaku  2009-08-20 12:45:38  host: 213.25.189.50

    co dokładnie oznacza 'telefon na życzenie' bedą one dostepne normalnie w abonamencie?

  • 0

    13.  2009-08-20 13:25:53

    @12 telefon ktorego salony nie maja na stanie, ale (ponoc) sprowadzaja je, gdy tylko zajedzie taka potrzeba. trwa to oczywiscie odpowiedni czas.

  • 0

    14. ~uaaa (ziewanie)  2009-08-20 13:41:02  host: public-gprs92719.centertel.pl

    a czym to się różni w takim razie od tego że kupię sobie sam aparat gdziekolwiek? jaka to korzyść dla klienta inna niż kolejny sztuczny text o Play - że niby coś robi czy wprowadza... nudne te informacje o Play już się robią... o czym będzie jutro? że można taniej kupić telefon bez baterii? że w Play kupuje się telefon bez sieci to już wiemy;)

  • 0

    15. ~robbo2k  2009-08-20 13:51:18  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Ze dostaniesz rabat na telefon zaleznie od wybranego abonamentu.

  • 0

    16.  2009-08-20 14:31:56

    dżizas! trzy newsy dnia na temat nowej oferty playa!b ez przesady. gdzie tu news? ciekawostka? niech panowie i panie z pijaru playa zaczną lepiej pisać oświadczenia w sprawie niezgodnych z prawem regulaminów. dziś Gazeta Krakowska napisała, że babce dołożyli 2 tysie kary za to, że nie doładowała telefonu przez 2 miesiące. za 10 pln! co na to uke?

  • 0

    17. ~moonlight  2009-08-20 15:19:33  host: apn-77-112-230-22.dynamic.gprs.plus.pl

    @ 16. anulka_45 - przecież to normalne jak się walczy o klienta nowego, to tego co już jest można robić w konia ile się da :) Playforever - to chyba będzie ich nowa kampania - przyjdź a my dowalimy Ci zawsze 100% kary :)

  • 0

    18. ~  2009-08-20 16:15:49  host: 80.51.91.245

    @9 Przed "że" stawia się przecinek, a za przecinkiem spację, analfabeto.

  • 0

    19.  2009-08-20 20:18:33

    @18 a tak po za tym jakies wnoszace do tematu informacje, czy tylko jestes takim internetowym 'podk****aczem'?

  • 0

    20. ~  2009-08-20 23:30:20  host: 80.51.91.245

    Przeszkadza mi taki bełkot - widać system edukacji w przypadku tej osoby nie zdał egzaminu, i niestety takich "3xdys" będzie coraz więcej. Mam nadzieję, że na tymże "portalu" pojawi się możliwość ukrywania komentarzy wybranych osób, bo śmiać mi się chce, gdy czytam taki bełkot. Polonista dostałby zawału.

Dodaj swoją opinię