Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Play na kartę "Lubię to" [ankieta]

Nowa oferta Play na kartę "Lubię to" [ankieta]

Q! 14 Listopada 2011 11:49

0 0

Od 16. listopada Play wprowadza nową ofertę Play na kartę Lubię to. Jedną z jej usług będzie nieograniczony dostęp do serwisu społecznościowego Facebook.

W ofercie znajdzie się dostęp do Facebooka zupełnie za darmo. Aby z niego skorzystać, wystarczy będzie mieć aktywne konto.

Druga z opcji to pakiety danych na dostęp do Internetu, w zależności od wysokości doładowania. Po przekroczeniu pakietu danych prędkość zostaje ograniczona, jednak można korzystać z dostępu do Internetu do końca okresu ważności połączeń wychodzących.

 Doładowanie   Bonus   Połączenia wychodzące 
 i ważność bonusu 
 Połączenia przychodzące 
 5-9 zł   25 MB   5 dni   65 dni 
 10-29 zł   100 MB   10 dni   70 dni 
 30-49 zł   500 MB   30 dni   90 dni 
 50+ zł   1 GB   150 dni   210 dni 

Kolejna nowość to możliwość doładowania konta przez Extra Doładowania na stronie sieci Play na Facebooku. Doładowując konto w ten sposób, użytkownik nowej oferty otrzyma 30% więcej wartości doładowania. Korzystający z innych ofert na kartę otrzymają dodatkowe 10% wartości.




Oprócz tego użytkownik nowej oferty może aktywować dodatkowe pakiety, np. Pakiet 600 SMS-ów, Nieograniczone rozmowy w Play, Pakiety internetowe itd.

Nowa oferta dostępna będzie dla dotychczasowych użytkowników oferty Play na Kartę. Nowi będą mogli zakupić dedykowany starter w cenie 9 zł, na którym znajdzie się 250 MB na transmisję danych, ważne 10 dni.

Jak oceniasz ofertę Play "Lubię to"?

Bardzo dobrze
17.63%
Dobrze
17.53%
Nic ciekawego
35.06%
Źle
10.28%
Bardzo źle
19.50%

Wszystkich głosujących: 1877


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 310
  • 3

    323. ~Ewelina  2011-11-17 19:43:23  host: 177.pubip208.sta.nsm.pl

    Żeby się nie okazało, że teraz wszystkie oferty Play będą pikować terminami ważności.

  • 0

    324. ~  2011-11-17 20:11:54  host: ip-91.223.64.210.static.sl-net.pl

    nie widze tutaj jakiegos wiekszego problemu ciezko nie doladowac 50 zl w przeciagu 5ciu miesiecy. Co Wy tak panikujecie

  • -4

    325. ~  2011-11-17 20:37:33  host: p16-03.opera-mini.net

    i dalej nie wiem jaka jest ważność konta po migracji, czy się resetuje czy nie, bo jeśli nie to co to za problem czas zmigrować doładowac za 5zł i wrócić z rokiem ważności

  • 2

    326. ~  2011-11-17 20:50:57  host: 89-69-77-226.dynamic.chello.pl

    @322, nie ma sd po doladowaniu. Jest jako pakiet Nieograniczonych Rozmów w Play za 10zł/30dni. Środki na koncie są do dnia wazności połączeń przychodzących. @325, resetuje się i wynosi 30dni po migracji.

  • -2

    327. ~  2011-11-17 21:12:29  host: p14-10.opera-mini.net

    Za krótka ważność konta, ceny wygórowane, małe bonusy. Popieram DanielR.

  • 1

    328. ~lee  2011-11-17 22:13:05  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    a Ja postuluje aby na stronie playa lepiej opracowali co jest PF a co w Lubie f bo coś namieszane trochę... regualiny których nie ma error 404... itp. PS-po za tym jakieś porówanie pre paid by się sprzydało nowe :) Pozdro

  • 1

    329. ~  2011-11-17 22:13:13  host: 87-205-133-200.adsl.inetia.pl

    @320 - rzeczywiście tak wyskakuje,ale po doładowaniu powinieneś mieć 30% a nie 10.

  • 1

    330. ~  2011-11-18 12:41:43  host: p20-10.opera-mini.net

    dobrym rozwiązaniem byłby rok ważności konta po doładowaniu za 100zł

  • 0

    331. ~  2011-11-18 22:06:56  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    Do moich ofert "Lubię to" zaliczam: podwójne dołądowanie Orange, Cyfra Plus w Plusie i Neostrada z Voip

  • 0

    332. ~  2011-11-20 16:30:11  host: p15-04.opera-mini.net

    Podoba mi się ten profil, jak dla mnie bajka. Zdecydowana większość ma odmienne zdanie bo wszystko darmo chcą i 10zł na miesiąc to dla nich za dużo. Zresztą można migrować tam gdzie jest 5zł/rok więc skarbonka nie grozi. Zwracam się administracji żeby zbanować jojo bo zaraża głupotą resztę.

  • 0

    333. ~GaduAirowiec  2011-11-20 16:55:52  host: 213.201.189.164

    Zmigruję na tą taryfę w maju jak wyjadę na działkę;) Wtedy na 5 miesięcy dostanę 1GB i za 10zł kupie 30zł wtedy jak będe potrzebował. A jak cos zostanie na koncie po 5 miesiacach to przejde na profil Fresh darmowe smsy do wszystkich. Dobry ruch ze strony Play! Ciekawe jak net chodzić będzie na telefonie podłączonym do laptopa (na manualnym zasięgu Plusa).

  • 0

    334. ~  2011-11-20 17:25:07  host: bpy76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gaduairowiec to ile ty w koncu zlotowek jestes w stanie wydzwonic miesiecznie? 5zł? kupujac na zmiane 30za10 i 10za5 wyjdzie ci koszt 7,5zl no a ze czasem doladujesz online to spadnie do 6zl bo bonus przedluzy ci waznosc podkonta

  • 0

    335. ~GaduAirowiec  2011-11-20 20:10:10  host: 213.201.189.164

    No na razie po zmigrowaniu do Fresha z GA mam 27zł na głownym koncie i 46zl z bonusu 60zl wazne do stycznia. Wydaje 3zl/m-c na pakiet 25MB na N73 i to mi wystarcza. Dzwonie malo, ewentualnie smsuje. Mam sluzbowego Plusa, a teraz w Holandii we Freshu 5gr/10kB:) Dobry ten Fresh.Jak bede potrzebowal wiecej wydac to sie zastanowie nad oferta ale Lubie to bedzie moja preferowana taryfa na okres zwiekszonego zapotrzebowania na megabajty;)

  • 0

    336. ~  2011-11-20 20:28:44  host: p15-03.opera-mini.net

    Ciekawe czy teraz byś odszedł z GA gdyby nadal istniało.

  • 0

    337.  2011-11-21 10:57:50

    Jeśli by zaczął korzystać więcej z neta to raczej na pewno :P

  • 0

    338. ~GaduAirowiec  2011-11-21 11:24:39  host: 192.26.169.94

    No myślę że upadek GaduAir dał mi możliwość przejścia do równie dobrej oferty:) Byle tylko internet działał tak dobrze w Play na zasięgu Plusa jak w Gadu Air. No oczywiście myślę o podłaczaniu Nokii N73 do laptopa jako modemu:) Staroświecki jestem dusigrosz:)

  • 0

    339. ~  2011-12-13 15:42:48  host: adhp80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej jak mozna wyjsc z tej oferty? bo kiedystam dostalam smsa ze moge sobie kod *163*53 wpisac i bede miala nielimitowany internet. teraz juz ta oferta ejst kompletnie bez sensu, glupie terminy itp. jest jakis sposob zeby wrocic do poprzedniej oferty?

  • 0

    340. ~Kris  2011-12-26 20:21:15  host: 224-237-251-94.net.stream.pl

    Uruchomiłem taryfę LubięTo! Doładowałem konto za 10 zł i chciałem uruchomić pakiet 30za10. Nie mogę tego zrobić, wyskakuje komunikat "Nie udalo sie wykonac operacji blad OM" co to jest? Próbowałem kodem i przez 111# efekt jak napisałem :(

  • 0

    341. ~  2011-12-26 21:04:31  host: z57-09.opera-mini.net

    Kris. A przedtem uruchamiało Ci się zawsze bez komunikatu we Freshu?

  • 0

    342. ~  2011-12-26 21:22:08  host: 89-69-70-80.dynamic.chello.pl

    @340 Kris, musisz poczekać 24h od zmiany taryfy. Taryfa jest w trakcie zmiany i jutro bedzie juz ok

Dodaj swoją opinię