Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Play dla Firm

Nowa oferta Play dla Firm

LuiN 4 Lutego 2013 23:41

12 1

Od 5. lutego dostępna będzie nowa oferta Play dla Firm. W abonamencie za 15,38 zł uzyskać będzie można nielimitowane połączenia do Play i na numery stacjonarne oraz 250 min połączeń do wszystkich sieci.

Klienci do wyboru mają trzy grupy abonamentów oraz specjalną ofertę iPhone'ową. W każdym z planów dostępne są nielimitowane połączenia z Play i polskimi numerami stacjonarnymi. Dla klientów przedłużających umowę sieć przewidziała pakiet dodatkowych 50 min do wszystkich sieci obowiązujący przez całą umowę (w formie dodatkowego pakietu kwotowego) oraz rabat na abonament (umowy z telefonem, również dla klientów przenoszących numer).

Ceny dla nowych klientów:

Rozmowy w Firmie:
Taryfa Firma 25 Firma 55 Firma 75 Firma 100 Formuła 4.0 dla Firm
Rozmowy w Firmie
Minuty do wszystkich sieci 250 650 950 1400 bez limitu
Minuty do Play i na polskie numery stacjonarne bez limitu
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 7 zł, 3 mies. gratis w cenie
Tylko SIM (12 mies.) 15,38 zł 33,83 zł 46,13 zł 61,50 zł 79,95 zł
Internet w telefonie 100 MB za 6,15 zł, 1 mies. gratis 500 MB za 8,61 zł, 1 mies. gratis
Z telefonem (24 mies.) 30,75 zł 60,89 zł 73,80 zł 98,40 zł 104,55 zł
Internet w telefonie 250 MB za 8,61 zł, 1 mies. gratis 500 MB za 8,61 zł, 1 mies. gratis

All Inclusive Max dla Firm:
Taryfa Firma 25 Firma 55 Firma 75 Firma 100 Formuła 4.0 dla Firm
All Inclusive Max dla Firm
Minuty do wszystkich sieci 250 650 950 1400 bez limitu
Minuty do Play i na polskie numery stacjonarne bez limitu
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 7 zł, 3 mies. gratis w cenie
Tylko SIM (12 mies.) 23,98 zł 42,44 zł 54,74 zł 70,11 zł 92,25 zł
Internet w telefonie 1 GB 2 GB
Z telefonem (24 mies.) 40,59 zł 70,73 zł 98,40 zł 115,62 zł 135,30 zł,
153,75 zł,
172,20 zł
lub 190,65 zł
Internet w telefonie 500 MB 2 GB

Bez telefonu na 18 miesięcy:
Taryfa Firma 25 Firma 55 Firma 75 Firma 100
Minuty do wszystkich sieci 300 750 1150 1450
Minuty do Play i na polskie numery stacjonarne bez limitu
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 7 zł, 3 mies. gratis
Abonament 15,38 zł 33,83 zł 46,13 zł 61,50 zł
Internet w telefonie 100 MB za 6,15 zł, 1 mies. gratis

Ceny dla klientów przedłużających umowę lub przenoszących numer do Play:

Rozmowy w Firmie:
Taryfa Firma 25 Firma 55 Firma 75 Firma 100 Formuła 4.0 dla Firm
Rozmowy w Firmie
Minuty do wszystkich sieci 250 650 950 1400 bez limitu
Minuty do Play i na polskie numery stacjonarne bez limitu
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 7 zł, 3 mies. gratis w cenie
Tylko SIM (12 mies.) 15,38 zł 33,83 zł 46,13 zł 61,50 zł 79,95 zł
Internet w telefonie 100 MB za 6,15 zł, 1 mies. gratis 500 MB za 8,61 zł, 1 mies. gratis
Z telefonem (24 mies.) 27,68 zł 54,12 zł 64,58 zł 86,10 zł 104,55 zł
Internet w telefonie 250 MB za 8,61 zł, 1 mies. gratis 500 MB za 8,61 zł, 1 mies. gratis

All Inclusive Max dla Firm:
Taryfa Firma 25 Firma 55 Firma 75 Firma 100 Formuła 4.0 dla Firm
All Inclusive Max dla Firm
Minuty do wszystkich sieci 250 650 950 1400 bez limitu
Minuty do Play i na polskie numery stacjonarne bez limitu
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 7 zł, 3 mies. gratis w cenie
Tylko SIM (12 mies.) 23,98 zł 42,44 zł 54,74 zł 70,11 zł 92,25 zł
Internet w telefonie 1 GB 2 GB
Z telefonem (24 mies.) 37,52 zł 63,96 zł 81,80 zł 103,32 zł 123,00 zł,
141,45 zł,
159,90 zł
lub 178,35 zł
Internet w telefonie 500 MB 2 GB

Bez telefonu na 18 miesięcy:
Taryfa Firma 25 Firma 55 Firma 75 Firma 100
Minuty do wszystkich sieci 300 750 1150 1450
Minuty do Play i na polskie numery stacjonarne bez limitu
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci 7 zł, 3 mies. gratis
Abonament 15,38 zł 33,83 zł 46,13 zł 61,50 zł
Internet w telefonie 100 MB za 6,15 zł, 1 mies. gratis

Minuty do wszystkich sieci są wymienne na SMS-y i MMS-y (w ramach przyznanego pakietu kwotowego). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 47,97 zł.




We wszystkich planach dostępne są pakiety internetowe: 50 MB (5 zł - jednorazowy), 100 MB (6,15 zł), 250 MB (8,61 zł), 300 MB (12,30 zł), 500 MB (15 zł) 1 GB (25 zł). Klienci mają też możliwość zakupu pakietów roamingowych, ważnych przez 14 dni: 20 min (15,99 zł), 40 min (30,75 zł), 120 min (73,80 zł).

W całej wiadomości podane są ceny brutto.

Zobacz: regulamin oferty Rozmowy w Firmie
Zobacz: regulamin oferty Rozmowy w Firmie tylko SIM na 12 mies.
Zobacz: regulamin oferty Rozmowy w Firmie tylko SIM na 18 mies.
Zobacz: regulamin oferty All Inclusive Max dla Firm
Zobacz: regulamin oferty All Inclusive Max dla Firm tylko SIM na 12 mies.

Jak oceniasz nową ofertę Play dla firm?

Bardzo atrakcyjna
35.23%
Atrakcyjna
22.27%
Nie wyróżnia się
17.54%
Mało atrakcyjna
8.69%
Bardzo mało atrakcyjna
11.85%
Nie mam zdania
4.42%

Wszystkich głosujących: 633


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 87
  • 0

    78. ~prestig  2013-02-05 21:54:06  host: ip-78-30-108-203.free.aero2.net.pl

    Wykryłem błąd. Żeby dostać dodatkowe 50 minut w ofercie bez telefonu, trzeba przedłużyć umowę, a w przypadku przenoszenia numeru, nie dostajemy wspomnianych minut

  • -3

    79.  2013-02-05 21:59:05

    77. - no nie mów, ze mi zakazujesz myśleć? nie mam prawa do włąsnej opinii? do jakiejś partii się zapisałeś i przyjąłeś ich poglądy? jeśli Cię to boli powiem inaczej - od czytania oczy ropieją, ale problemy ujawniają się dopiero po kilkudziesięciu stronach albo po godzinie czytania ciągłego... Na to, ze w ogóle nie czytają ludzie, nic nie poradzę. W sprawie kultury - nie musisz kulturalnym być w stosunku do mnie - zupełnie mnie nie obchodzi jakie masz o mnie zdanie i cokolwiek napiszesz, tyle mnie obchodzi co dzisiejsza temperatura w Rio ;-)

  • 0

    80. ~  2013-02-05 22:14:02  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @77, wiem, że czytanie z rozumieniem czytanego tekstu, to nie jest twoja mocna stroną ale próbuj dalej.

  • 0

    81. ~  2013-02-05 22:14:36  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    oczywiście miało być do 79 wlo.

  • 0

    82. ~Zenon  2013-02-05 22:33:06  host: aaqf150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta może bez jakiegoś szału, ale i tak bardzo dobra. Oczywiście trolle będą trollować, że mało, że drogo, że niebo za niebieskie... Brak argumentów i kultura wypowiedzi na poziomie gimnazjum, nic więcej nie umiecie zaoferować.

  • 3

    83. ~bloom  2013-02-06 06:04:23  host: v39-13.opera-mini.net

    @wlo, jestes zakompleksionym malomiasteczkowym megalomanem. Wydaje ci sie, ze nie wiadomo jaki madry jestes, jak najlepiej interpretujesz ustawy i inne akty prawne podczas kiedy nic nie potwierdza takiego stanu rzeczy. Biznesmen z ciebie zaden, prawnik i inzynier takze. Siedzisz na tej swojej prowincji i udajesz mądrego. Spodobalo ci sie wymadrzanie wsrod malolatow, bo dla rowiesnikow nie jestes partnerem do dyskusji. Tak malo znaczysz i nikt twojej opinii nawet nie uwzglednia. Dzisiaj internet niby anonimowy pozwala na rozne rzwczy i ty znalazles miejsce zeby leczyc swoje kompleksy dziadku. Nastolatkowie, to jedyna grupa wiekowa, gdzie mozesz blysnac swoja wiedza, bo wsrod doroslych nikt powaznie cie nie traktuje. Chwal sie dalej swoja biznesowa taryfa, bo to chyba jedyna rzecz, ktora mozesz sie pochwalic ale tez wsrod nastolatkow, bo na doroslych wrazenia to nie robi. Znajdz sobie dziadek inne miejsce albo jezeli juz musisz tutaj byc, to nie pisz najlepiej wcale

  • 0

    84. ~bloom  2013-02-06 06:11:03  host: v39-13.opera-mini.net

    Nowa oferta Play nie jest niczym rewolucyjnym. Odswierzyli stare taryfy poprzez oficjalny komunikat o rabacie. Tak naprawde rabat taki a nawet wiekszy mozna uzyskac poprzez przedstawiciela biznesowego. Chyba, ze to oferta dla jednoosobowej dzialalnosci i dla jednego numeru, to wtedy tak. Na przedluzenie warunki jeszcze lepsze proponowali niz te, ktore teraz prezentuja. Ciekawe co teraz zaproponuja osobom, ktore maja 350 minut za 12zl brutto lub 800min za 27zl brutto. Zeby dla nich bylo taniej, to musza zejsc do bardzo niskiego progu.

  • 1

    85. ~...  2013-02-06 11:20:15  host: 77-253-6-50.adsl.inetia.pl

    @83 Hmmm... Doskonała wypowiedź. W samo sedno.

  • 0

    86.  2013-02-06 13:24:12

    Orange Więcej za Mniej lepsze i telefony też pewnie taniej bez "przenoszenia" numeru i "promocji", bez łaski... Szału nie ma.

  • 0

    87. ~kont  2013-02-06 16:12:33  host: ip-37-109-51-27.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    "W całej wiadomości podane są ceny brutto." - dobrze, że chociaż na końcu umieściliście najistotniejszą informację w tej ofercie :)

  • 0

    88. ~kont  2013-02-06 16:20:10  host: ip-37-109-51-27.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    brakuje cennika telefonów w poszczególnych ofertach

  • -1

    89.  2013-02-07 09:17:06

    ~bloom - masz prawo mówić cokolwiek Ci na język przychodzi, anonimowo tym bardziej... Kompletnie mnie to nie obchodzi. Jednak jak widzę wielu obchodzą moje teksty, bo jakoś nie są ignorowane, a większość z Was całkowicie odchodzi od tematu komentując moje komentarze zamiast w wątrku chociażny się trzymać dyskutując - być może z debilnymi - nie obchodzi mnie co sobie myślicie - moimi komentarzami ;-) Nie bardzo rozumiem Twojego kpiącego języka nt. "moich" taryf biznesowych? Ja używam sformułowania firmowych raczej, bo - jak widać - biznes dla wWas kojarzy się być może z milionami dziennego obrotu. Chwalić się nie mam czym bo i po jaką cholerę? Każy - nawet Ty możesz mieć rto samo co Ja. Pyatnie czy Ci potrzebne? Nie wiem i też mnie to nie obchodzi. Ja mam co mam i jestem zadowolony. Play oferuje dokładnie to samo - po co więc zmieniać? Może ktoś, komu pasują te taryfy powie - już zmieniliście? A jeśli nie pasują - dlaczego nie zmienicie? Albo niech każdy kto komentuje powie - czy w ogóle może skorzystać z tej oferty? BTW - nastolatki raczej nie mogą skorzystać z abonamentowej oferty, tym bardziej z oferty dla regonowców? Po co więc siedzą na wątkach, które ich nie dotyczą? Są wątki o prepaidach - to jest coś dla nich...

  • -1

    90.  2013-02-07 09:25:34

    77 - a to od Telepolis zależało jaka była wymienność minuty/esemesy? Wymienność była taka jaką oferuje Play a nie co napisali, popełniając błąd redaktorzy. Poprawili tekst, ale i wcześniej dyskusja bez sensu była, bo nie od tego co tu piszą zależy oferta i nie da zię wycofać z umowy dlatego, ze ktoś w gazecie coś napisał...

  • 0

    91.  2013-02-07 09:38:54

    plus jest taki że minuty na stacjonarne i do play są bez limitu w każdej opcji abonamentowej. Reszta wydaje się lepsza niż kiedyś. rewolucji nie ma, ale krok w dobrym kierunku

  • 0

    92.  2013-02-07 11:18:07

    @wlo, wystarczy tatusiowi powiedzieć żeby wziął na firmę (jak ją ma) albo znajomemu który taką prowadzi lub wziąć samemu na indywidualną taryfę na legitymacje studencką. Ja tak zrobiłem, nikt mi łaski nie robi i polecam to wszystkim ;) Nie cierpie bawić się jak karciarze w doładowania. Pzdr ;)

  • 0

    93. ~ad  2013-02-09 10:39:13  host: emh28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie cierpie płacić za coś z czego nie korzystam

  • 0

    94. ~Rafał  2013-02-09 12:55:27  host: public-gprs306627.centertel.pl

    Oferta Orange dla przenoszących nr i przedłużających umowę jest korzystniejsza :) No to PLAY należy już do W4 Nie ma się w sumie co dziwić w końcu MTR się zrównał. Zastanawia mnie tylko kto to kupi jeżeli mają gorszą infrastrukturę od W3 - może jescze przez jakiś czas ludzie z rozpędu i przyzwyczajenia, że PLAY ma najtaniej... :)

  • 0

    95.  2013-02-09 13:16:07

    Faktycznie, :) ja przeniosłam swój stacjonarny do Orange, ale wcześniej płaciłam w TP mniej, i miałam 15 impulsów do wygadania. W tej chwili w Orange płacę więcej i mam tyle samo impulsów do wygadania. A mam tam takśe i komórkę i Internet.

  • 0

    96. ~Rafał  2013-02-09 15:52:36  host: public-gprs306627.centertel.pl

    Moja wypowiedz odnosiła sie do promocji dla biznesu - wiecej za mniej, przenoszac nr do orange mozna dostac dodatkowo kilka miesiecy za 1 zł

  • 0

    97. ~Pk5  2013-02-10 05:06:15  host: 89-68-246-215.dynamic.chello.pl

    Nie wiem czy ktoś zauważył ale regulamin oferty z internetem bez telefonu mówi, ze pakiet 1gb jest dodatkowo płatny 8,61zl! Czyli zamiast 24,99 brutto mamy 32,60 brutto bo pakietu nie można wyłączyć, to jest ewidentne kłamstwo i nabieranie klientów

Dodaj swoją opinię