Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Netii

Nowa oferta Netii

LuiN 9 Marca 2018 10:15

4 4

netia logo

Netia zaprezentowała dziś swoją nową ofertę Internetu i pakietów usług. Najtańsza opcja kosztuje 49,90 zł, a jej cena nie zmienia się nawet po zakończeniu umowy.

Internet, telewizja i telefon komórkowy

Nowa oferta Netii składa się z trzech pakietów, w których znajdziemy Internet stacjonarny, telewizję oraz dodatkowo telefon komórkowy.

Pakiety prezentują się następująco:
  • Niezmienny - 49,90 zł miesięcznie, taka cena obowiązuje w trakcie trwania umowy i po jej zakończeniu, Internet 100 Mb/s (przez pierwsze trzy miesiące dostępna jest maksymalna prędkość dla danego łącza, maksymalnie do 900 Mb/s), 57 kanałów TV (TV na start),
  • bestseller - 49,90 zł przez 6 miesięcy, później 69,90 zł, Internet 100 Mb/s, pakiet TV elastyczna (do wyboru kanały z oferty 200 programów i 20 dostępnych pakietów), telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami (w tym stacjonarne), SMS-ami i MMS-ami,
  • super - 49,90 zł przez 6 miesięcy, później 99,90 zł, Internet 100 Mb/s, pakiet TV Super (157 kanałów, w tym 87 HD), telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami (w tym stacjonarne), SMS-ami i MMS-ami.

Do telefonów komórkowych można dokupić pakiet Internetowy 1 GB za 5 zł lub nielimitowany Internet za 20 zł miesięcznie.

Jeśli pod danym adresem istnieje możliwość skorzystania z Internetu o prędkości 900 Mb/s, to można tę opcję uruchomić na stałe za dodatkowe 40 zł miesięcznie.




Wymienione oferty są dostępne wyłącznie na sieciach własnych Netii (ok, 2,6 mln adresów, w tym ponad 1 mln z łączami powyżej 100 Mb/s) z umową na okres 24 miesięcy.

Nietypowa kampania reklamowa

Kampanię reklamową nowej oferty Netii obejrzymy w telewizji (głównie w kanałach tematycznych i programach grupy Polsat) oraz Internecie. Tutaj promocją zajmą się znani influenserzy, np. Abstrachuje TV i Ponki. Budżet na reklamę w Internecie stanowi 40% budżetu przeznaczonego na ten cel. Dodatkowo, wszystkie materiały reklamowe zostaną przetłumaczone na język migowy. Kampania wystartuje 9 marca.

Zdjęcia z konferencji

netia konfa netia konfa netia konfa netia konfa

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: netia

w sumie: 18
  • 0

    1. ~mkkot  2018-03-09 10:48:43  host: 194.255.43.134

    Zapytajcie czy i kiedy przechodzą na sieć Plusa.

  • 0

    2.  2018-03-09 10:51:04

    @1, mkkot - zapytaliśmy kiedy oferta łączona - na temat Plusa nic nie mogą jeszcze zdradzić ;-)

  • 0

    3. ~///  2018-03-09 11:05:33  host: public-gprs382868.centertel.pl

    Jeszcze Plus nie jest właścicielem Netii, trwają dopiero zapisy na odkupienie akcji od drobnych inwestorów, jeszcze to potrwa zanim nastąpi klepnięcie przez urzędników.

  • 0

    4. ~  2018-03-09 11:48:12  host: 178-36-204-166.adsl.inetia.pl

    Beznadziejna oferta. Niedlugo TV beda wciskach do chipsow, bo nikt jej nie bedzie chcial. Dajcie internet bez tego g.. dla cwiercinteligentow, obnizcie cene o 10-15 zl i wtedy pogadamy. To nie rok 2010.

  • 1

    5. ~  2018-03-09 11:49:31  host: 178-36-204-166.adsl.inetia.pl

    Doczytalem jeszcze: "tutaj promocją zajmą się znani influenserzy, np. Abstrachuje TV i Ponki. " - skomentuje to tylko: buhahahahahahaha! Co to za rynsztok? :D

  • 0

    7. ~  2018-03-09 12:04:46  host: 178.43.26.11.ipv4.supernova.orange.pl

    jako posiadacz orange love muszę przyznać, że w netii wychodzi sporo taniej - net 100 i tv jak bogaty za 99 oraz 6 miesięcy po 49zł. Ja muszę płacić 99+35. Brak tel. stacj. można przeżyć

  • 0

    8. ~hdf  2018-03-09 12:05:05  host: user-94-254-225-236.play-internet.pl

    sto megabajtów na sekundę? chyba błąd w artykule

  • 0

    9. ~ssss  2018-03-09 12:05:21  host: 78-11-147-35.static.ip.netia.com.pl

    widzę że oferta kijiowa! za 50 zł internet + pakiet na start ------ wcześniej mieliśmy za 50 zł jeszcze do wyboru pakiety za 20 zł (tj. za 35zł był internet + pakiet na start).....

    pakiet super za 100 zł zawiera usługę na telefon komórkowy czyli za 80 zł mamy jakieś marne 157 kanalów - zapewnie zawiera ten pakiet takie pakiety których nikt nie oglada typu wiadomosci, muzyka, dla dzieci, przyrodnicze/naukowe.... a filmy i sport i canal+ hbo bedzie trzeba dokupic

    WOLE STARE OPCJE, SAM SOBIE WYBIERAM PAKIETY KTÓRE MNIE INTERESUJĄ I ZA NIE PŁACE - TYPU CANAL+, SPORT, KINO, SERIALE

  • 0

    10. ~Q-ra  2018-03-09 12:12:14  host: a24-06-11.opera-mini.net

    Jestem bardzo zdziwiony ofertą. Byłem pewny, że czytają Portale Internetowe i mają rozeznanie w trendach cen za usługi. A może w Zarządzie trzeba dokonać zmian???

  • 0

    11.  2018-03-09 12:12:23

    @8, hdf - megabajtów? Gdzie Ty to widzisz?

  • 1

    12.  2018-03-09 12:27:17

    gdzie wy tą ofertę niby macie dostępną? Na 10% blokowisk miejskich? U mnie w bloku nikt o tej całej netii nigdy nie słyszał, upc dotarło wiele lat temu jeszcze jako PTK, netia to jakiś kosmos.

  • 0

    13.  2018-03-09 13:25:38

    I co BSA już całkiem sobie odpuścili?

  • 0

    14.  2018-03-09 13:30:43

    Czemu mają sobie odpuszczać BSA, klient to klient.

  • 0

    15. ~torawa  2018-03-09 14:46:48  host: aaut69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "ok, 2,6 mln adresów" - co za bezczelne BZDURY! To daje rzędu 10 mld osób! Czyli rzędu 1/4 Polski! Realnie to jest kompletnie niedostępne, może 1% osób. Zapewne liczą niczym Orange - ciągną do osiedla w Warszawie, dla 1000 mieszkań, realnie mają 0 klientów (bo ci mają od dawna UPC itp). Zaś na osiedlach domów jednorodzinnych zasięg 0, oczywiście każdy ma do wyboru te 900 Mb/s, a realnie dostaje 1-10 Mb/s.

  • 0

    16. ~do 13  2018-03-09 14:55:59  host: user-94-254-229-204.play-internet.pl

    Bsa i llu jest za 49zł miesięcznie z umową na na dwa lata. Tylko tej oferty nie ma na głównej stronie internetowej, trzeba dzwonić na infolinie.

  • 0

    17.  2018-03-09 15:08:33

    Pokażcie mi choć jedną kampanię reklamową zrobioną przez influenserów gdzie można powiedzieć że to był strzał w 10. Mimo jakiś niebotycznych zasięgów na youtube, facebooku czy instagramie efekty są bardzo marne. Dziwi mnie, że ktoś poważny zleca jeszcze takie kampanie.

  • 0

    18. ~michu  2018-03-09 15:30:42  host: 77-254-27-23.adsl.inetia.pl