Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta na Internet dla biznesu w Netii

Nowa oferta na Internet dla biznesu w Netii

WitekT 19 Czerwca 2006 14:43

0 0

Nowa oferta dostępu do Internetu dla firm to najwyższe na rynku prędkości przesyłu danych, szeroka gama produktów i przepływności, usługi dodane w cenie abonamentu, niższy koszt dostępu do Internetu oraz brak opłat abonamentowych za połączenia telefoniczne.

W skład nowej oferty dla firm wchodzą cztery produkty:
SuperNet24,
BiznesNet24,
BiznesNet-Komplex,
TopNet.

Usługa SuperNet24 charakteryzuje się największą obecnie na rynku przepływnością – do 16 Mb/s, brakiem limitu transferu danych oraz atrakcyjnymi opłatami abonamentowymi. SuperNet24 przeznaczony jest głównie dla małych i średnich firm chcących korzystać z bardzo szybkiego łącza, np. do pobierania dużych baz danych, plików multimedialnych, itp. W ofercie znajduje się router za 1 zł dla klientów podpisujących umowę z operatorem na 12 miesięcy.

Usługa BiznesNet24 to podstawowa usługa dostępu do Internetu, która wychodzi naprzeciw potrzebom większości małych i średnich firm. Cechą charakterystyczną usługi jest przede wszystkim doskonała relacja prędkości transmisji do wysokości opłaty abonamentowej, pakiet kwotowy wbudowany w opłatę abonamentową za Internet do wykorzystania na połączenia głosowe, stały adres IP, umożliwiający klientowi udostępnianie własnych zasobów w sieci i kreowanie własnych serwisów w Internecie. W ofercie BiznesNet24 znajduje się również router dający możliwość uruchomienia sieci bezprzewodowej WLAN.

Usługa BiznesNet-Komplex jest przeznaczona dla segmentu średnich i dużych firm. Jest to usługa kompleksowa dostarczana klientowi "pod klucz". Netia instaluje, utrzymuje i zarządza routerem klienta. Operator zapewnia tu więcej adresów IP i wyższą prędkość transmisji w sieci (uplink), niedostępną w typowej technologii ADSL. W ramach opłaty abonamentowej za Internet klient ma możliwość korzystania z połączeń telefonicznych w ramach wbudowanego pakietu kwotowego.
Usługa TopNet jest przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Jest to usługa symetryczna realizowana w technologii SDSL. Prędkość pobierania i wysyłania danych jest taka sama. Usługa zapewnia klientowi gwarancję pasma, dlatego dostępna prędkość transmisji jest zawsze na najwyższym poziomie. Jest to również usługa "pod klucz" zapewniająca wymaganą przez klienta liczbę adresów IP.

We wszystkich powyższych usługach dla klientów biznesowych Netia zapewnia w ramach abonamentu za Internet dostęp do zaawansowanych usług hostingowych, gdzie klient ma możliwość: rejestracji i utrzymania własnych domen, realizacji skrzynek pocztowych, stron www oraz serwera FTP.

Netia w ramach nowej oferty zadbała również o bezpieczeństwo komputerów klienta podłączonych do Internetu. Pakiet bezpieczeństwa zapewnia pełną i kompleksową ochronę przed niepożądanymi treściami i programami. W pakiecie bezpieczeństwa znajduje się firewall, oprogramowanie antywirusowe, antyspamowe i antyszpiegowskie.

Szczegóły oferty:
netia biznes m

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1.  2006-06-19 16:10:33

  no to tepsa juz nie ma najszybszego DSLa w ofercie :)

 • 0

  2.  2006-06-19 16:11:29

  no i boska cena:) 450 zl

 • 0

  3.  2006-06-19 17:35:42

  WitekT - te ceny to netto?

 • 0

  4. ~RobertD  2006-06-19 17:37:08  host: 213-238-111-13.adsl.inetia.pl

  16M/512k=450zł Download imponujący Upload lepiej nie mówić, nie jestem przekonany czy warto

 • 0

  5.  2006-06-19 17:57:18

  4: No w tepsie w DSL15000 dostajesz troche wiecej upload 800k - tyle ze 499zl+vat ale miec a nie miec dodatkowe 300kbit w przypadku ASK to totalna roznica - narazie chyba warto doplacic tepsie

 • 0

  6.  2006-06-19 19:24:26

  oferta całkiem całkiem. Mógłbym polecić...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet