Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm

Nowa oferta Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm

orson_dzi 30 Września 2014 10:39

2 6

Od 1 października klienci prowadzący działalność gospodarczą za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku otrzymają 5% rabatu na abonament za telefon lub internet w Plusie.



Nowa oferta dla firm powstała we współpracy PlusBanku z operatorem sieci Plus i pozwala na łączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych i daje możliwość obniżania abonamentu za firmowy telefon lub internet w Plusie nawet do 0 zł.




W ramach oferty Mikro Biznes adresowanej do firm z segmentu SOHO PlusBank proponuje przedsiębiorcom rachunek bankowy za 0 zł, bezpłatne usług takie jak przelewy, wydanie i obsługa karty debetowej oraz bankowość elektroniczną. Klient otrzymuje też bezpłatne przez pierwszy miesiąc wsparcie biura rachunkowego IFIRMA oraz może skorzystać z dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i konkurencyjnej na rynku oferty kredytowej. Dodatkową korzyścią jest możliwość obniżenia nawet do 0 zł abonamentu za telefon lub internet w ofercie Plus dla Firm - za każde 500 zł wydane kartą kredytową PlusBanku klient otrzymuje 5% rabatu na abonament w Plusie. Bonus ten jest dostępny przez cały czas trwania umowy telekomunikacyjnej i może dotyczyć czterech firmowych abonamentów.

Oferta Mikro Biznes pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz biuro rachunkowe IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze można załatwić od ręki.

Nowa oferta dostępna jest w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku. Klient może w jednym miejscu i w trakcie jednej wizyty otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową oraz wybrać abonament telefoniczny lub ofertę Internetu.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: mikro biznes | plus | plus bank

w sumie: 9
  • 1

    1.  2014-09-30 11:07:08

    500 zł wydane z karty przypisanej do konta firmowego, czy może to być karta prywatna w Plus Banku?

  • -1

    2.  2014-09-30 11:08:25

    wiklef - ja mam konto osobiste a telefon firmowy - działa ;-)

  • -2

    3.  2014-09-30 11:12:04

    Rabat mam od abonamentu dla numeru "przypisanego" do rachunku bankowego oczywiście. Ciekawe z tymi czterema abonamentami... Nie trzeba mieć czterech rachunków? To może bym się skusił na rachunek firmowy jednak? Banki kasują za takie rachunki niemiłosiernie, ale może jak piszą, że za 0 zł, to rzeczywiście 0 zł?

  • 0

    4.  2014-09-30 11:53:52

    Regulamin zapewne pokaże - czy owe "0" złotych to faktycznie "darmowy" firmowy rachunek. Trzeba przyjrzeć się bliżej ofercie...

  • 1

    5. ~Hose  2014-09-30 12:04:36  host: 31.179.221.20

    @ 3 - wlo zastanów się wreszcie, dopiero co udowadniałeś (w każdym razie starałeś się udowodnić) że twoje konto jest najlepsze i że nie zamierzasz zmienić swojego płatnego konta na żadne inne bezpłatne bo jest gorsze!

  • 0

    6. ~Marek  2014-09-30 12:57:20  host: 078088060141.bielskobiala.vectranet.pl

    Ciekawa zagrywka Plusa. Przy 10 tysiakach płatnych kartą abonament za 0 zł. MOże dla kogoś, kto tyle wydaje kartą, abonament tel. nie odgrywa wielkiej roli, ale są tacy, dla których każdych kilka złotych miesięcznie to jednak oszczędność.

  • -1

    7.  2014-09-30 15:54:25

    ~Hose- że najlepsze? Wmówiłeś sobie, ze tak twierdziłem? Zrozum - ja - jeśli cos akceptuję - to z tego korzystam. Podpisuję umowę i korzystam. AKCEPTUJĘ! Nigdy nie twierdzę, zę jest najlepsze. Bo co znaczy najlepsze? Już tu - może i Tobie - mówiłem... Mam przyjaciela, dla którego najlepszy bank to taki, który ma zawsze wolny parking i z podjazdem pod same drzwi banku ;-)

  • -1

    8.  2014-09-30 15:57:19

    ~Marek - kilka złotych zebrane do kupy ma znaczenie ;-) Ja nie płacę kartą po 10 tysięcy, ale na tyle dużo, ze kilkanaście złotych miesięcznie rabatu dostaję ;-) Raz miałem mniej niż 10 zł. Od kwietnia, kiedy dostałem pierwszy rabat, już niemal dwa abonamenty mam "darmowe" z tego tytułu ;-)

  • -2

    9.  2014-09-30 15:59:26

    Dodam, ze rabat liczony jest od całości kwoty na dany numer - też od usług dodatkowych, pozaabonamentowych - przynajmniej tak mi wychodzi z pobieżnych wyliczanek ;-) Więc w odniesieniu do gołego abonamentu, są to większe pieniążki ;-)

Dodaj swoją opinię