Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta JA+ moja firma w Plusie dla firm

Nowa oferta JA+ moja firma w Plusie dla firm

orson_dzi 15 Marca 2016 12:26

5 5

Plus wprowadził odświeżone warianty planów biznesowych Ja+ moja firma oraz startuje z nową kampanią reklamową oferty.



Nowe pakiety w wersji ekonomicznej z telefonem prezentują się następująco (bez E-faktury abonamenty są wyższe o 10 zł netto):

Oferta JA+ Moja firma 49 JA+ Moja firma 69 JA+ Moja firma 89
Abonament 39 zł (47,97 zl z VAT) 59 zł (72,57 zł z VAT) 79 zł (97,17 zł z VAT)
Rozmowy Bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych
SMS-y Bez limitu
MMS-y Bez limitu
Internet 2 GB, później 10 zł miesięcznie (12,30 zł z VAT) 5 GB 7 GB
Wymienne jednostki w UE 100 jednostek za 8 zł (9,84 zł z VAT) 100 jednostek 150 jednostek
Doradca Biznesowy 7,90 zł (9,72 zł z VAT)


Pakiety w wersji profesjonalnej z telefonem (bez E-faktury abonamenty są wyższe o 10 zł netto):

Oferta JA+ Moja firma 109 JA+ Moja firma 159 JA+ Moja firma 209
Abonament 99 zł (121,77 zł z VAT) 149 zł (183,27 zł z VAT) 199 zł (244,77 zł z VAT)
Rozmowy Bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych
SMS-y Bez limitu
MMS-y Bez limitu
Rozmowy odebrane w UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie Bez limitu
Internet 10 GB
Wymienne jednostki w UE 200 jednostek 500 jednostek 1000 jednostek
Doradca Biznesowy 0 zł





Oferta bez telefonu (cena abonamentu bez E-faktury jest wyższa o 10 zł netto):

Oferta JA+ Moja firma 39 JA+ Moja firma 49 JA+ Moja firma 69 JA+ Moja firma 89
Abonament 29 zł (35,67 zł z VAT) 39 zł (47,97 zl z VAT) 59 zł (72,57 zł z VAT) 79 zł (97,17 zł z VAT)
Rozmowy   Bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych
SMS-y   Bez limitu
MMS-y   Bez limitu
Internet 2 GB 5 GB 7 GB 10 GB
Rozmowy odebrane w UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie - Bez limitu
Wymienne jednostki w UE 100 jednostek za 8 zł (9,84 zł z VAT) 100 jednostek 150 jednostek 1000 jednostek
Doradca Biznesowy 7,90 zł (9,72 zł z VAT) 0 zł


Osoby przenoszące numer numer otrzymają w prezencie 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Doradca biznesowy wspiera abonenta w zakresie doboru usług, obsłudze technicznej i konfiguracji sprzętu, interwencjach i reklamacjach oraz oferuje wsparcie w zakresie usług dodatkowych, jak telewizja i energetyka.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Regulamin oferty Ja+ moja firma tylko SIM
Zobacz: Regulamin oferty Ja+ moja firma ekonomiczna
Zobacz: Regulamin oferty Ja+ moja firma profesjonalna
Zobacz: Regulamin usługi Doradca biznesowy
Zobacz: Ulotka reklamowa Ja+ moja firma

Źródło tekstu: Plus; wł     

Dodaj do:

Tagi: plus dla firm | plus | ja+ moja firma

w sumie: 42
  • 2

    24.  2016-03-15 17:48:40

    Jestem rozczarowany utrzymywaniem "taktowania" transmisji danych co pół megabajta...

  • 2

    25. ~  2016-03-15 18:04:28  host: apn-95-40-25-66.dynamic.gprs.plus.pl

    Jaki operator, takie taktowanie. Pozostaje "czatowanie" pod blokiem i "łapanie" niezabezpieczonego wi-fi. ;-)

  • -2

    26. ~Fazi  2016-03-15 19:34:01  host: 078088028081.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Nie wiem co masz do netu w Plusie. Jest bardzo mobilny, a to chyba ważne w przypadku mobilnego. Nie masz nigdize indziej takiego zasięgu.

  • 2

    27.  2016-03-15 20:10:42

    Fajnie przemyślane smart dom jest od 49 zł netto, tylko takiej oferty w plusie nie ma, min. 59 zł netto :)

  • -2

    28.  2016-03-15 20:30:14

    A co ma SmartDOM do biznesu?
    Biznes ma SmartFIRMA a tam rabat zaczyna się od 39 zł netto.

  • -1

    29. ~mm  2016-03-15 20:42:25  host: 105.167.223.138

    @25
    Tak. Każdy biznesmen będzie szukał niezabezpieczonego WiFi...

  • 0

    30.  2016-03-15 21:12:21

    Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze do niedawna w Plusie dla dużych firm było coś takiego jak indywidualny dobór planu taryfowego. Efekt był tego taki, że za telefony służące tylko do odbierania rozmów (w pakiecie była jakaś tam symboliczna ilość min) można było zejść z opłatami w okolice 5 zł netto miesięcznie. Ten sam indywidualny plan, przy dużej liczbie SIMów (chyba powyżej 25) powodował, że standardowe abonamenty można było mieć z upustem 50% i większym.

  • 0

    31.  2016-03-15 21:48:47

    To jest oferta dla SOHO.

  • 0

    32.  2016-03-16 08:51:57

    Ponadto jestem rozczarowany wpisywaniem się Plusa w ogólny trend ofert "tylko sim" w kontraktach 240-miesięcznych...

  • 0

    33.  2016-03-16 08:52:44

    No widać jak bardzo jestem rozczarowany!
    24-miesięcznych oczywiście ;)

  • 0

    34.  2016-03-16 10:18:13

    @22
    Moze i tak, ale ZYSKI inwestuje w Polsce, nie we Francji, Niemczech czy nie wpsominajc o p4 (ogarnieci wiedza, skad sa "islandczycy").
    ALe jasne, Polak poleci do biedronki czy lidla bo zaoszczedzi 4 grosze a potem placz, ze kolonia jestesmy i ze wyzysk.
    Swoj do swego po swoje, to moja dewiza.
    Pozdrawiam.

  • 0

    36. ~asf  2016-03-16 13:57:08  host: public-gprs516760.centertel.pl

    @35 A czym ma go wyśmiać ta pseudosieć? Bez przesady porównanie grupy solorza i posiadanych częstotliwości do roamingowej pseudosieci flej ubliża jednak istniejącemu od 20lat plusowi, nie sądzisz?

  • 0

    37. ~Clam7  2016-03-16 14:07:53  host: doo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @36..
    Pseudosiecią to jest plus, nie ma zasięgu w pobliżu wielkich miast i głównych dróg tylko wielkie białe plamy w mojej okolicy, zaś w Play z białymi plamami sie nie spotkałem nigdzie. Plus też jest na samym dnie ( jest najmniejszą siecią spośród W4, i teraz co jest pseudosiecią?

  • 0

    38. ~asf  2016-03-16 14:13:12  host: public-gprs516760.centertel.pl

    @37 Bzdury kompletne wypisujesz a wynika to z faktu że się poruszasz.... po swojej wiosce. Każda sieć ma białe plamy. Co to znaczy najmniejszą siecią? Tak, twoja pseudosieć plej ma najmniej btsów/nodeb do tego musi korzystać z roamingu krajowego, poza tym wszystko OK, reklamy ładne, trochę głupawe, celebryci przekonujący... gimbazę i ciebie.

  • 0

    39. ~@38  2016-03-16 14:18:16  host: doo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żebyś ty zwiedził tyle świata co ja, po przez Play prowadzę biznesy i Play mnie nigdy nie zawiódł, zaś jak miałem Tel w plusie to nikt nie mógł się do mnie dzwonić.

  • 0

    44.  2016-03-16 14:57:35

    @43 Personalnie obrażają innych użytkowników, przeważnie nie mają większego sensu i są prowokujące lub ślepo wklepujesz tę samą linijkę tekstu do kilku wiadomości.

  • 0

    47.  2016-03-16 15:07:32

    @46 Już jest u Pani, będzie grzeczny.

  • 0

    49.  2016-03-16 15:53:10

    I znowu... Ja powtórzę - dzisiaj dzwoniłem na numer przeniesiony do Plej. Zlokalizowany w momencie kiedy dzwoniłem w ścisłym centrum miasta, w którym ja również się znajduję. Powiedzcie - czyją winą jest, ze zanim usłyszałem sygnał (jeden, bo momentalnie po nim wywoływany rozmówca odebrał połączenie) oczekiwania na połączenie, przez ponad 10 sekund słyszałem ciszę? Czemu odbierający połączenie powiedział, że po pierwszym dzwonu odebrał połączenie? czemu taka sytuacja ma miejsce tylko kiedy do Plej dzwonię? Czemu wybierając ten sam numer mi odpowiada, ze jest niedostępny, podczas gdy dzwoniąc na stacjonarny do tego samego biura właściciel twierdzi, ze ma na wskaźniku pełny zasięg sieci?

  • 0

    50.  2016-03-16 16:53:05

    @49
    Mam doswiadczenia ze wszystkimi sieciami, osobiscie (czysto subiektywnie), najlepszy zasieg i jakosc 2G w TM, netu w Plusie, Orange najlepsza obsluga (moze inaczej, najmniej irytujaca).
    Plej to ciagle problemy z jakoscia, ludzie nie mogacy sie dodzwonic i mega irytujacy bok.
    Jeszcze raz podkreslam, to subiektywna ocena.
    Jako patriota gospodarczy wybieram plusa aczkolwiek sa u mnie mocno podpadnieci po ostatnim, bardzo brzydkim numerze z apn, na ktory zalapalo sie wielu uzytkownikow. Przy czym 10 zlotych miesiecznie w jedna czy w druga nie robi mi roznicy, to sa dwa piwa totez li tylko i wylacznie jakosc i pochodzenie kapitalu ma dla mnie znaczenie przy wyborze sieci, a nie czy zaplace 50 zeta czy dajmy na to 70.
    Rozumiem, ze wielu wiesza psy na byznesmenie o trzech nazwiskach, ale coz, takich mamy byznesmenow (i politykow), jaki mamy Narod. Po prostu.

  • 0

    51. ~  2016-03-20 13:57:42  host: ip5f5ae8f6.dynamic.kabel-deutschland.de

    50@ masz racje co do pley, natomiast w orange podobnie, BOK ma klienta gdzieś, za 3 tygodnie kończy mi się umowa i dzwoniono do mnie może ze 3 razy i to jeszcze w lutym, do tego też ludzie mają czasem problem się do mnie dodzwonić, myślę żeby przejść do Tm bo plus jakoś
    mnie nie przekonuje ofertą a do play chyba raczej już nie wrócę.

Dodaj swoją opinię