Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta internetowo-telefoniczna Netii

Nowa oferta internetowo-telefoniczna Netii

WitekT 20 Sierpnia 2007 11:00

0 0

Netia wprowadza nową ofertę pakietową Surfuj i rozmawiaj dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Oferta dostępna jest zarówno dla klientów korzystających z sieci Netii jak i Telekomunikacji Polskiej.



Cieszy nas fakt, że Netia po raz kolejny wyznacza trendy i jako pierwszy operator wprowadza pakiety usług internetowych i głosowych dla klientów indywidualnych. Jest to przejrzysta i elastyczna oferta i do tego znacznie tańsza niż w TP. Myślę, że zachęci ona klientów TP do zastanowienia się nad całkowitą zmianą operatora, tym bardziej, że Netia obecnie dociera do wszystkich abonentów TP - powiedział Piotr Czapski, dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu w Netii.

Głównym elementem nowej oferty są pakiety usług głosowych i internetowych, dzięki którym klient może korzystać z Internetu i telefonu za 19 zł przez pierwsze trzy miesiące. Opłata za następne miesiące jest uzależniona od czasu umowy oraz od wybranej szybkości dostępu do internetu i taryfy za usługi głosowe. Zawsze jednak jest ona istotnie niższa od analogicznej oferty TP. Dla klientów indywidualnych przygotowane zostały trzy pakiety zawierające dostęp do Internetu oraz trzy nowe taryfy głosowe.




Każdy z proponowanych pakietów może być zmodyfikowany w taki sposób, by najlepiej odpowiadał potrzebom klienta. Można również zamówić każdą z usług oddzielnie. Oprócz umów terminowych na 24 i 36 miesięcy w przypadku pakietów, klient może również wybrać umowę na 12 miesięcy dla usług internetowych oraz na 18 miesięcy lub bezterminową w przypadku usług głosowych.

Szczegóły pakietowej oferty Netii Surfuj i rozmawiaj obejmującej usługi głosowe i internetowe dla klientów indywidualnych:

 

umowa na 24 miesiące

umowa na 36 miesięcy

Pakiety

od 4. do 24. miesiąca

od 4. do 36. miesiąca

Internet 512 kb/s + Lepszy Telefon 60

Srebrny *)

90 zł

85 zł

Internet 1 Mb/s + Lepszy Telefon Wieczory i Weekendy

Złoty **)

128 zł

118 zł

Internet 2 Mb/s + Lepszy Telefon Cały Czas

Platynowy ***)

208 zł

193 zł


*) Dostęp do Internetu: ściąganie danych 512 kb/s, wysyłanie 128 kb/s; 60 bezpłatnych min. na połączenia lokalne i międzymiastowe w cenie pakietu.
**) Dostęp do Internetu: ściąganie danych 1Mb/s, wysyłanie 256 kb/s; darmowe połączenia lokalne i międzymiastowe codziennie w godz. 18-8 oraz przez całą dobę w weekendy i święta w cenie pakietu.
***) Dostęp do Internetu: ściąganie danych 2 Mb/s, wysyłanie 256 kb/s; 2000 darmowych min. na połączenia lokalne i międzymiastowe w cenie pakietu.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2007-08-20 11:31:15

    Wroc - bezedure palnalem ;) Do Neostrady oczywiscie socjalny nie pasuje ;) Ale do BSA juz jak najbardziej...

  • 0

    3. ~op252  2007-08-20 11:34:46  host: undefined.itelligence.pl

    Zdziwiła mnie taka oferta, czekałem na cos innego. Plan socjalny w TP + 1Mb w Tele 2 to razem średnio 56,64. W tej promocji telefon i 1 Mb to średnio 109,75. Oczekiwałem raczej telefonu ( bez wliczonych minut) i 6 Mb razem za jakieś 119 zł Zmienię operatora jak pojawi się zbliżona oferta :) Myślę że taka pojawi się jeszcze w tym roku :)

  • 0

    4.  2007-08-20 11:51:48

    Trochę słaba oferta jak dla mnie. O TP lepiej nie wspominać, oni zawsze w reklamach mają najtaniej... tyle że w swojej sieci... TP kompletnie nie szanuje klientów.

  • 0

    5. ~tkubon  2007-08-20 12:20:39  host: 82.160.250.233

    ***op252: 1Mbps nie wezmiesz w Tele2 na socjalnym musisz u nich oplacac najnizszy abonament czyli 38zl!

  • 0

    6.  2007-08-20 12:51:50

    No dobra... przeliczylem te pol megabita u wszyskich BSA i w TP. Najdrozej jest, o dziwo, w Dialogu na rok (60 zl) (choc nie liczac faktu, ze w TP trzeba placic abo tel za 42 albo 50 brutto!), najtaniej w Netii na trzy lata (38,17 przy posiadaniu wlasnego modemu) (nie biore pod uwage kosztow instalacji/aktywacji!), a najtansza DWUletnia umowa jest w Dialogu - odpowiednio 43,01 i 41,49 w zaleznosci od tego czy modemu wlasnego sie nie posiada, badz posiada. Przy okazji tej mini-analizy wyszlo pare ciekawych faktow: 1) TP nie daje promocji rocznej na pol megabita 2) Tele2 NIE POSIADA W OGOLE w swojej ofercie predkosci 0,5 Mb! Startuja od megabita, a przeciez nie wszedzie jest on dostepny (gdzieniegdzie tylko 128/256 jest jedyna mozliwa opcja! ze wzgledu na poziom szumow, jakosc kabli, odleglosc od centrali etc.) 3) Dialog o zgrozo jest najdrozszy (drozszy od TP!) w umowie na trzy lata, ale za to najtanszy na okres umowy dwuletniej :D (i ku niemu aktualnie bym sie sklanial) 4) Modem jest najtanszy w Dialogu (0 zl - choc pozostaje ich wlasnoscia ;), a potencjalnie najdrozszy w Multimo/GTS - nawet 250 + VAT, czyli 283 zl... (ten z WiFi, a takowy na Allegro mozna kupic ponizej 200 zl...) 5) Aktywacja takze jest najtansza w Dialogu - zlotowka netto, wszedzie indziej oscyluje na granicy dziesieciu zlotych netto badz brutto. 6) Wszystkie firmy daja znizke na abonamencie (jednorazowym) w wysokosci 40 zl, a wiec relatywnie malo w stosunku do realnego kosztu rynkowego ;) 7) Oferta operatorow raczej nie rozpieszcza userow PONIZEJ megabita - no coz, to jeszcze TP musi kabelki polozyc lepsze tu i owdzie :>

  • 0

    7. ~jlsdl  2007-08-20 12:52:51  host: ip-89-174-122-242.multimo.gtsenergis.pl

    Jest napisane że netia dociera do wszystkich abo. tpsa - ja sprawdziłem i w strefie 94 nie działa...

  • 0

    8. ~Mungo  2007-08-20 13:03:18  host: 89.187.233.194.ip.airbites.pl

    Oferta dość atrakcyjna, ale szkoda że nie jest bardziej elastyczna. Ja bym np chciał: Internet 1 Mb/s + Lepszy Telefon 60

  • 0

    9. ~Adamello  2007-08-20 14:04:02  host: 87-205-174-30.adsl.inetia.pl

    @Mungo: Możesz tak zrobić. Na stronie Netii jest coś w rodzaju kalkulatora i tam można wybrać dowolne połączenie planu telefonicznego i internetu.

  • 0

    10. ~Mysz  2007-08-20 14:04:39  host: 87-205-214-206.adsl.inetia.pl

    Mungo: Oferta jest elastyczna. Wejdź na stronę Netii, wybierz pakiet srebrny, a następnie przesuń suwak na 1Mb/s. Taka oferta kosztuje po 4 miesiącach 100zł na 24m-ce lub 90zł na 36.

  • 0

    11. ~Mysz  2007-08-20 14:05:23  host: 87-205-214-206.adsl.inetia.pl

    Adamello: Byłeś szybszy:P

  • 0

    12.  2007-08-20 15:08:35

    niestety dla korzystających z voip oferta znacznie gorsza od poprzedniej promocji (12m-cy gratis). na 3 lata najtańszy abo + łącze 1mb to 90zł, abonament socjalny + 1mb w poprzedniej promocji ok 60zł

  • 0

    13. ~  2007-08-20 15:47:22  host: 87-205-178-242.adsl.inetia.pl

    I tak taniej wychodzi mi TP Socjalny i Net24 :)

  • 0

    14. ~tdf  2007-08-20 16:02:08  host: 212.160.172.70

    ale to już było. pracowałłem w firmie sprzedającej usługi Neti i niczym się to nie różni od oferty która była w styczniu.

  • 0

    15. ~nick  2007-08-20 17:22:13  host: crb170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ma byc taniej niz w TPSA? ROTFL Albo sie komus pomyliło przy ctrl+c-ctrl+v albo w netii postradali zmysły.

  • 0

    16.  2007-08-20 18:42:33

    ja tam mam multipakiet za 106zl wiec oferta za 90zeta sie nie oplaca bo dochodzi oplata za lacze tp chyba 36,60 czy jakos tak

  • 0

    17. ~gr  2007-08-20 19:09:01  host: chz25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widać Netia rozszerza grono klientów; po promocji czysto internetowej, próbuje trafić do ludzi korzystających też ze stacjonarek; darmowe minuty caly czas przyciagają klientele

  • 0

    18. ~  2007-08-20 20:08:20  host: w3cache.dialog.net.pl

    "Cieszy nas fakt, że Netia po raz kolejny wyznacza trendy ..." ieeee tam Panie Dyrektorze Czapski mnie to Dialog już ze 2 lata chyba telepakietami kusi a toż to zwykła kopia tej oferty

  • 0

    19. ~ee  2007-08-20 21:56:16  host: abyo151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powinno byc wiecej niz 2000 minut, troche lipka

  • 0

    20. ~nick  2007-08-20 22:01:50  host: crb170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. ~gr napisał: "darmowe minuty caly czas przyciagają klientele" Darmowe minuty to zbedna rzecz, nie jest w pełni funkcjonalna (przeczytaj gdzie można użyć tych "darmowych" minut), abonament jest tylko po to by była linia na neta (podtrzymywanie lini jest niefunkcjonalne - jak zgłaszac awarie?). Reasumując - te oferty to kolejne wciskanie ludziom kitu.

  • 0

    21. ~nikoo  2007-08-24 14:50:48  host: nat-mia-1.aster.pl

    re: ~ee 2007-08-20 21:56 -abyo151.neoplus.adsl.tpnet.pl powinno byc wiecej niz 2000 minut, troche lipka firma DŁUGIE ROZMOWY za 98,- daje CI BEZLIMITU POLACZENIA STACJONARNE W CALEJ POLSCE!!!

Dodaj swoją opinię