Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta i kampania reklamowa UPC

Nowa oferta i kampania reklamowa UPC

orson_dzi 4 Marca 2015 12:14

0 4

Telewizja i Internet za połowę ceny przez pierwsze trzy miesiące, to hasło nowej oferty UPC Polska, której kampania reklamowała ruszyła w telewizji.






Nowa kampania wystartowała w poniedziałek, promuje ją oczywiście Megarodzinka z Ewą Kasprzyk i Sylwią Gliwą w głównych rolach. Spot prezentuje zasoby biblioteki My Prime Filmy i Seriale od UPC. My Prime to ponad 1000 cenionych i nagradzanych światowych seriali i filmów, a dzięki aplikacji Horizon Go, zasoby biblioteki My Prime są dostępne także na urządzenia mobilnych w domu i poza domem. Nowa kampania promuje najnowszą ofertę UPC - pakiet telewizji i Internetu przez trzy miesiące za 50% ceny. Kampanii telewizyjnej towarzyszą działania BTL oraz online.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 14
  • 1

    1.  2015-03-04 12:19:54

    upc ratuje tyłek sprawdzonym hasłem 6 gratis, a potem równe strzyżenie.

  • 0

    2.  2015-03-04 12:24:44

    A 500Mbps nadal nie ma? ;-/

  • 0

    3.  2015-03-04 13:02:53

    @1: Jeśli UPC strzyże, to co powiedzieć o Orange? Jakbym tylko mógł przejść do UPC, a w mojej lokalizacji niestety ich nie ma, to zrobiłbym bym to bez żadnego zastanowienia. W przeszłości byłem u nich dwa razy po kilka lat (gdy mieszkałem tam, gdzie mieli swoją sieć) i nie miałem do nich żadnych zastrzeżeń.

  • 0

    4.  2015-03-04 13:34:10

    a po 3 miesiącach mega drogo :)

  • 0

    5.  2015-03-04 13:40:40

    Małym mankamentem tej oferty jest brak WiFii, ale można samemu podłączyć swój ruter. Każdy operator strzyże , jeśli się godzisz na to nieświadomy, ale UPC ma stabilne łącze , polecam. Konkurencja ma podobne ceny. Gorzej jeśli nie masz możliwości wyboru dostawcy mobilnych, a operatorzy dobrze wiedzą gdzie mają konkurencję.

  • 0

    6. ~Marek23  2015-03-04 13:43:14  host: net-83-175-142-144.markom.krakow.pl

    Dokładnie Sylwester masz racje. Osobiście zawsze jestem na NIE jeśli ktoś przez pierwsze miesiące oferuje mi coś za darmo a potem równo mnie strzyże. Szanuje ofertę gdzie przez cały czas mam dobrą ofertę a po przejściu na czas nieokreślony opłata się nie zmienia. Taką ofertę dostał mój kolega od działu utrzymania klienta. Za 75 zł ma tv max HD, internet 60 Mb/s, telefon 60 min. To rozumiem, oferta Ok a nie za 130 zł

  • 0

    7.  2015-03-04 13:56:04

    @2 a na co to komu? Powyżej granicy tych kilkudziesieciu mega ktore jestes w stanie przeslac po wifi, klietowi na prawde wszystko jedno czy ma 120 czy 500mbps. Wazne zeby stabilnie dzialalo i malo kosztowalo.

  • 0

    8. ~Marian55  2015-03-04 14:04:48  host: hbz197.internetdsl.tpnet.pl

    nie rozumiem w czym macie problem..da się dogadać z konsultantami.. piszesz do nich, na czym ci zależy i przegotują dla ciebie ofertę.. chcesz więcej - płacisz więcej, wszędzie tak jest, a w UPC przynajmniej wszystko działa prawidłowo

  • 0

    9. ~Chlorofil Marcina  2015-03-04 14:10:23  host: 81.219.84.18

    JUPISI, ale przesyłka jak została wysłane przez ta firme kurierska dwa tygodnie temu tak do dzisiaj jej nie ma...

  • 0

    10. ~yurek  2015-03-04 15:17:06  host: user-164-126-61-3.play-internet.pl

    "której kampania reklamowała ruszyła" ;)

  • 0

    11.  2015-03-04 18:53:58

    Reklamy,reklamy a w całym Trójmieście ponad 40 minut było głucho w kablach UPC.Jak ktoś ma TV+Internet+Tel to ugotowany peel

  • 0

    12.  2015-03-05 14:08:02

    @7: Kilkudziesięciu? Mi po wifi leci 250bez problemy, robiłem testy i max osiągam 670 ... Wiec czemu nie mieć 500, skoro można? :-)

  • 0

    13. ~zbyszek  2015-03-18 21:08:57  host: 78-10-218-153.static.ip.netia.com.pl

    Jeszcze przez dwa miesiące po odesłaniu im sprzętu, naliczali mi faktury za telefon bo rzekomo mogłem korzystać z aplikacji telefonicznej, której choć ją stworzyli to nie są niby w stanie jej kontrolować.
    Ha, ha ha kłamcy naciągacze i złodzieje. Nie chcesz zostać oszukany trzymaj się zdala od tych kanciarzy

  • 0

    14. ~Joł  2015-06-05 21:12:58  host: host-37-190-150-95.dynamic.mm.pl

    ładnie, ładnie..a gigakablówka podbiera niezadowolonych klientów

Dodaj swoją opinię