Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Heyah najpierw na Facebooku

Nowa oferta Heyah najpierw na Facebooku

WitekT 13 Lutego 2011 13:57

0 0
14. lutego najnowszą ofertę Heyah, jako pierwsi poznają użytkownicy Facebooka, będący jednocześnie fanami marki.

Przez pierwsze dni oferowania nowej propozycji, Heyah będzie informowała jedynie użytkowników portalu społecznościowego Facebook, To ukłon w stronę fanów Heyah, którzy czynnie uczestniczą w życiu marki. W kolejnych dniach kampania obejmie również inne środki przekazu.

W marcu 2009 roku Heyah wystartowała ze swoim profilem na Facebooku. Od tego czasu zebrało się ponad 140 tys. fanów tej strony.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    113.  2011-02-14 15:39:47

    "przedstawiamy nową ofertę pt. WIADRO INTERNETU! Miesiąc śmigania po sieci (bez limitów) za 9zł, a teraz - tylko dla Fanów Heyah na Facebooku - TYDZIEŃ INTERNETU ZA FREE! klik klik - go have fun!! :)))))"

  • 0

    114. ~fss  2011-02-14 15:40:07  host: 89-72-216-217.dynamic.chello.pl

    oferta juz sie dawno pojawila a telepolis jak zwykle spi!!

  • 0

    115. ~paolo  2011-02-14 15:42:22  host: 77-254-152-75.adsl.inetia.pl

    Heyah Kochani: przedstawiamy nową ofertę pt. WIADRO INTERNETU! Miesiąc śmigania po sieci (bez limitów) za 9zł, a teraz - tylko dla Fanów Heyah na Facebooku - TYDZIEŃ INTERNETU ZA FREE! klik klik - go have fun!! :)))))

  • 0

    116. ~dd  2011-02-14 15:44:06  host: 88-199-111-15.tktelekom.pl

    Oferta niestety kicha, spodziewalem sie naprawde cos lepszego.

  • 0

    117. ~nicram  2011-02-14 15:45:27  host: z28-09.opera-mini.net

    Jeśli to ma być ta rewolucja to nie było na co czekać.

  • 0

    118. ~  2011-02-14 15:46:01  host: dcc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie lubię tego!

  • 0

    119. ~Heyah Internet non stop  2011-02-14 15:52:41  host: dcc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na konkurencyjnym portalu wszystko opisali i jest regulamin do pobrania.

  • 0

    120. ~  2011-02-14 15:53:14  host: public16315.cdma.centertel.pl

    to powiedzcie co to za oferta, jakiś szczegóły albo link.

  • 0

    121. ~  2011-02-14 15:55:14  host: public16315.cdma.centertel.pl

    119@ jaki to portal, link?

  • 0

    122. ~pfff  2011-02-14 15:56:17  host: 89-76-148-62.dynamic.chello.pl

    Marny pakiecik 100MB za 9 zeta - to samo co w TakTaku...

  • 0

    123.  2011-02-14 15:56:30

    hahaha kazdy sie spodziewal duzych zmian a tu lipa... no niestety ofercie sporo brakuje a podciagniecie pakietu z tt nie wiele zmienia...;/ aczkolwiek to nie najgorszy pakiet:) nie mniej jednak duzo pracy przed heyah aby dociagnac do czolowki...

  • 0

    124. ~  2011-02-14 16:02:17  host: dcc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludziska macie wszystko w #119 podane. Wystarczy zapytać Wujka Google i wyskoczy.

  • 0

    125. ~lakis  2011-02-14 16:04:01  host: dqc46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @122 ale za to tydzień internetu za free, bez konieczności jakiegoś tam podwójnego doładowania, po prostu. To akurat jest spoko.

  • 0

    126. ~  2011-02-14 16:05:27  host: public16315.cdma.centertel.pl

    można by tu zacytować klasyka: "ja wiedziałem że tak będzie"- G. Halama :)

  • 0

    127. ~  2011-02-14 16:13:59  host: public6517.cdma.centertel.pl

    A nie mowiłem: Użytkownik Heyah 1 korzystający z Taryfy Nowa Heyah może od dnia 14.02.2011 skorzystać z 7-dniowego okresu użytkowania transmisji danych bez opłat, po którym następuje przedłużenie usługi w tryb płatny. Opłata wynosi 9,08 zł z VAT i ponoszona jest cyklicznie co 30 dni świadczenia Usługi.

  • 0

    128.  2011-02-14 16:21:37

    Juz o ofercie jest oddzielny news u nas.

  • 0

    129. ~  2011-02-15 13:20:54  host: 199.67.203.142

    daj linka

  • 0

    130.  2011-02-15 13:32:47

    Heh, wiedziałem, że będzie chodziło o pakiety internetowe. Bardzo podobny pakiet jest w Tak Taku tyle, że nazywa się blueconnect Max. Cena i warunki te same.

  • 0

    131.  2011-02-15 21:20:34

    No, tylko pakietu internetowego jeszcze w Heyah brakowało- niby 100 mb, ale przy kompresorze można wyciągnąć nawet 300mb, podobnie jak w TT. Co do ważności konta- 50 zł i ważność konta na dwa lata? Żeby nosić komórkę w kieszeni? Przecież telefon jest po to, żeby z niego korzystać, a nie tylko utrzymywać numer. W Heyah ważności konta się sumują, więc można mieć konto ważne nawet przez rok.

  • 0

    132. ~Wiktor Czarnecki I  2011-02-21 23:39:45  host: bnv35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    się jaracie jak młode źrebaczki ;-)

Dodaj swoją opinię