Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Heyah 5. marca

Nowa oferta Heyah 5. marca

Q! 28 Lutego 2012 17:41

0 0
heyah nowe logoNa 5. marca Heyah zaplanowała konferencję prasową, na której przedstawi swoją nową ofertę.

Konferencja odbędzie się o godzinie 12:00. Jak zapowiada Heyah, od tego dnia nic już nie będzie takie samo.

Przypomnijmy, że w udzielonym TELEPOLIS.PL wywiadzie Grzegorz Bors, członek zarządu PTC odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, zapowiedział, że nowa oferta będzie istotną zmianą rynku i reguł gry.

Cały wywiad z Grzegorzem Borsem przeczytać można pod tym adresem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 115
  • -1

    107. ~  2012-03-01 11:44:13  host: 83.218.104.106

    do 106: też mam wrażenie że to będzie pic na wodę fotomontaż

  • -1

    108. ~  2012-03-01 11:46:36  host: z04-07.opera-mini.net

    a mnie stać na internet bo nie jestem w segme

  • -1

    109. ~bafi  2012-03-01 13:55:27  host: user-164-126-23-21.play-internet.pl

    @104 a kto teraz używa Neta bez pakietu? Nie lepiej wykupić jakiś mały pakiet za parę złotych?

  • 0

    110.  2012-03-01 13:55:31

    Będzie tak jak z rebrandingiem ery, dużo cudów i gadania a wyszło jak zawsze. "Chcieliście Irlandii a macie czeski film"

  • 0

    111. ~  2012-03-01 22:15:52  host: 83.137.2.145

    nie wierze. Jest już 1marca. Już prawie 2marca i nadal nic nie wiadomo o nowej ofercie heyah?

  • 0

    112.  2012-03-01 23:06:53

    109 - skoro jest 2gr/100kB, to nie można normalnie tego naliczać, bez durnych zwrotów? Ostatnio to testowałem i pożarło ponad 50 zł, z czego zwrócono po kilku dniach 45 zł. Uważasz, że to normalna sytuacja? Dla mnie to zwykłe przymuszanie do zakupu dość drogiego, samoodnawiającego się i nie zawsze potrzebnego pakietu 100MB z lejkiem. Gdzie tu miejsce na własne kształtowanie sposobu korzystania z oferty?

  • 0

    113. ~łapa  2012-03-02 00:33:39  host: user-164-126-204-93.play-internet.pl

    @111. Przypomniałeś mi czasy kiedy Heyah wchodziła na rynek. Aż do czasu premiery nie było wiadomo o co chodzi. Taki właśnie mają styl, to podkręca atmosferę :) ja przeczuwam, że może być ciekawie...

  • -1

    114. ~  2012-03-02 09:24:42  host: v20-16.opera-mini.net

    Nowa oferta Heyah ma być kopią oferty Play.

  • 0

    115. ~orw84  2012-03-02 10:18:44  host: user-46-113-239-223.play-internet.pl

    Miejmy nadzieję, że to będzie kij w mrowisko, nam klientom operatorów telefonii komórkowej pasuje częste wkładanie kija w mrowisko

  • 0

    116. ~  2012-03-02 12:03:46  host: dda53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    112. pełna zgoda. Rozliczanie netu w Heyah to dziadostwo.

  • -1

    117. ~  2012-03-02 12:39:21  host: v07-16.opera-mini.net

    Tobędą prawdopodobnie abonamenty, cala rewolucja.

  • 0

    118. ~michu  2012-03-02 15:00:05  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o :)

  • 1

    119.  2012-03-02 19:09:51

    @113, też to pamiętam - i nagle pełno wlepek czerwonej łapy w mieście. Do ostatniej chwili nic nie wyciekło, a potem się zaczęła "rewolucja". Z tego co piszą, to możemy się spodziewać powtórki z rozrywki. @117, nie sądzę, bo to nie byłaby oferta, która "zmienia zasady na rynku". @114, jeśli zapowiedzi się sprawdzą, to Play będzie chciał skopiować ofertę Heyah ;)

  • 1

    120.  2012-03-02 19:23:09

    pablo_79: w 2004 roku miałem w ręku pełny starter Heyah na tydzień przed oficjalnym startem - z pełnym cennikiem. :-)

  • 1

    121. ~  2012-03-02 19:32:57  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @Witek, dzisiaj pewnie tez znasz już nową ofertę, tylko nie chcesz zdradzić :)

  • 1

    122.  2012-03-02 19:58:05

    Jak już wspominamy, to wejście Heyah do gry ostatecznie zdecydowało o moim zakupie pierwszej komórki. Był to Siemens A52 ;-) Wcześniejsze cenniki skutecznie mnie od tego odstraszały. Szkoda, że ówczesna palma pierwszeństwa, szybko została przejęta przez konkurencję. Teraz nie oczekuję niecierpliwie kolejnego odkrycia kart. Z korzyścią dla wszystkich, niech czerwona łapa usunie mankamenty obecnej oferty, a o zupełnie nowej odsłonie, pomyśli w następnej kolejności. Bo jeśli zapowiadane ulepszenie będzie pozorne, to na cholerę? Większość ma serdecznie dość marketingowego bełkotu.

  • 0

    123. ~SylwiaB  2012-03-02 22:29:53  host: cmn215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Osobiście bardziej podoba mi się kultowa czerwona łapa na czarnym tle, bo jest bardziej hipnotyzująca i świeża ;) A tak w ogóle to w jaki sposób można przenieść numery z Orange i T-Mobile (abonamenty) do Heyah ? W Olsztynie nie ma żadnego salonu Heyah, a w Warszawie koło PKiN też nie znalazłam. :(

  • 0

    125. ~  2012-03-02 22:35:26  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @123, druki są na ich stronie. Wypełniasz, skanujesz i wysyłasz mailem lub listem poleconym

  • 0

    126. ~  2012-03-03 22:18:37  host: z52-15.opera-mini.net

    126- Orange Pop jest dla dzieciaków. Człowieku, jeśli 42 latka developera budowlanego mającego jeden z nr w Heyah nazywasz dzieciakiem to gratuluję inteligencji orangutana ! Każda sieć jest dla ludzi od 11 do 111 lat.

  • 0

    127.  2012-03-06 22:58:18

    @SywiaB - wszystko możesz załatwić online: http://www.heyah.pl/przenies-numer?from=header

Dodaj swoją opinię