Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Heyah 15. maja

Nowa oferta Heyah 15. maja

Piszemy o tym pierwsi WitekT 7 Maja 2013 09:34

12 4

Diabelsko dobra oferta - tak Heyah reklamuje swoją nową ofertę non-stop, która w ofercie pojawi się 15. maja.

Na razie gotowa jest strona internetowa z licznikiem odmierzającym czas do startu oferty. Nowa propozycja Heyah ma być odpowiedzią na ofertę nju mobile (Orange) i Red Bull Mobile (Play).




Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty.
Zobacz: Szczegóły oferty Red Bull Mobile No Limits.

Nowa oferta Heyah będzie:

Kopią nju mobile
44.99%
Kopią Red Bull Mobile
19.52%
Czymś zupełnie nowym
26.32%
Nie mam zdania
9.17%

Wszystkich głosujących: 589



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: heyah

w sumie: 98
  • 0

    88. ~titi  2013-05-07 22:51:40  host: 217.64.1.226

    muszę zwrócić uwagę że e cenniku tym cena za minutę połączenia w roamingu do Polski i unii wynosi 99 groszy a dzwoniąc przez tani roaming tylko 66 groszy. mms kosztuje 53 grosze. tak że jak ktoś dużo podróżuję to powinien zwrócić uwagę na tą ofertę.

  • 0

    89. ~EPIC EPIC EPIC EPIC !!!  2013-05-07 22:52:42  host: aod225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WIELKEI DZIEKI DLA AUTORA: "Ja przez tyle lat mam plusa i mam takie dobre oferty jako wierny klient ze nie widze potrzeby przenoszenia sie gdziekolwiek nawet gdybym mial placic 20 zlotych mniej. Stac mnie. Do tego mam juz zalozony segregator na rachunki z Plusa- musialbym zalozyc nowy. Tak mam przeglad moich potrzeb od poczatku istnienia Plusa- czasem w zimowy wieczor fajnie siasc i poczytac bilingi - gdzie to sie nie dzwonilo- lezka sie w oku kreci !" EPIC FUN !!!!

  • 0

    91. ~heyah od początku  2013-05-07 23:03:49  host: w3cache.dialog.net.pl

    Te 4 grosze za sprawdzanie konta to można przeboleć i ominąć, ale trzymanie wysokich stawek do Play dla dotychczasowych klientów, nawet dla tych co są z Heyah od samego jej początku to nieporozumienie. No z grzeczności poczekam na tę nową ofertę, ale raczej żegnaj Heyah - witaj VM - przybędzie im nowy numer z 888 na początku :-)

  • 0

    92. ~czemu?  2013-05-08 05:27:09  host: 178.183.228.9.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Czemu to tak długo trwa? Codziennie masa ludzie podpisuje umowy u konkurencji a oni co mają czas. Jak by to była moja firma to bym w jeden dzień wystawił abonament no limit. Widać t-mobile ma tyle kasy że ich stać na stratę paru milionów!

  • -1

    93.  2013-05-08 08:39:03

    ~czemu? - najpierw sobie kup taką firmę a potem wystawiaj abonamenty... Do tego czasu to Twoje gadanie jest tyle warte co nic.

  • -1

    94.  2013-05-08 08:42:58

    ~rtvvd - zadziwiające... mówisz, ze dyskusja ze mną jest poniżej Twojej godności? To po cholerę do mnie piszesz? Gdzie Ty trzymasz tę swoją godność?

  • 0

    95. ~Namakon  2013-05-08 09:25:40  host: 81.219.84.18

    @94 Wiesz wlo, ja na Twoim miejscu wolałbym nie wiedzieć - po co potem wydawać kasę na psychoterapeutę :P A pakietów 666 nie dadzą - takie siedzą w RedBulu, nieśmiertelny numer na infolinię *666 :P

  • 0

    96. ~mobilking  2013-05-08 10:17:21  host: V37-07.opera-mini.net

    nowa oferta heyah będzie tylko w mix, jednak więcej ludzi ma prepaidy, więc dla wąskiej grupy ta oferta. nie śtresujesz się, gdy stracisz pracę

  • 0

    97. ~Lisu  2013-05-08 14:03:04  host: user-164-127-33-125.play-internet.pl

    Proponuję nową ofertę Heyah nazwać sru mobile :)

  • 0

    98. ~  2013-05-08 14:44:16  host: efg181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jak będzie z rozmowami między Teuer Mobile do Heyah. Będą za free?

  • 0

    99. ~ikopo  2013-05-08 21:55:52  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Nowa oferta tylko dla mix nic dla prepaid ma byc no-limit jak w nju ale tylko mix

  • 0

    100. ~ww33  2013-05-11 08:57:56  host: ip-37-209-153-53.free.aero2.net.pl

    heyah hehehehe, 30gr za minute, 14gr za sms hee heee heee bylem u nich przez 5 lat heee hee heee, o 3lata za długo...

  • 0

    101. ~heyah  2013-05-14 09:03:11  host: age149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie mogę się już doczekać przedstawienia oferty

  • 0

    102. ~  2013-05-14 10:39:28  host: abmf176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i co z tą nową ofertą heyah, która ma wejść za 13 godzin

  • 0

    103. ~Mahup  2013-05-14 13:35:01  host: vpn.softsystem.pl

    Mogliby dac taka oferte: 30 zl doladowanie - internet 500 mb 0 zl - minuta 0,19 groszy - sms do innych sieci 6 groszy

  • 0

    104. ~Gapa  2013-05-14 13:43:04  host: 213.146.58.233

    Czy so już jakieś pszecieki odnośnie onowej oferty?

  • 0

    105. ~  2013-05-14 14:02:21  host: v43-15.opera-mini.net

    Gapa, przecieki bedo jutro.

  • 0

    106. ~  2013-05-14 14:06:07  host: abmf176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @105 jak jutro ? o północy wchodzi nowa oferta, więc chyba najwyższy czas o niej napisać

  • 0

    107. ~eXtreme  2013-05-16 06:30:43  host: 236-171-124-188.rev.pro-internet.pl

    Do Telepolis: Zanim zaczniecie pisać, wczytajcie się uważnie w treść Regulaminu. To nie jest "oferta" tylko "promocja" która będzie oferowana "nie dłużej niż do 31.07.2013". Oznacza to, że Heyah nie ma zamiaru robić z tej "oferty" trwałego produktu, a jedynie chce się pokazać na rynku że odpowiedziało na poczynania nju i Play, po czym po cichu wycofa się z tego pomysłu.

  • 0

    108. ~Heyah-Man  2013-05-25 12:00:17  host: 77-255-0-242.adsl.inetia.pl

    korzystam z ich oferty telefon bez umowy -m-c 50. chciałem podpisać ofertę non-stop. Zobaczcie jakie są obostrzenia, pod względem podpisania dokumentów! Zaświadczenie o zatrudnieniu na czas nieokreślony(kto dziś ma umowę o pracę na czas określony???) lub też, przy podpisywaniu umowy oddanie -UWAGA! Oryginału rachunku ,za czynsz, prąd, kablówkę, albo wyciąg z banku - z podanie nr. własnego konta ,kwoty przelewu itp.... To zakrawa na jakiś absurd i nadaje się do rzecznika praw konsumenta ,jak i zgłoszenie o wyciągnięcie danych osobowych! Rozumiem,ze dowód oryginał pokazać, kopię podesłać,ale rachunki w oryginale, lub też wyciąg z konta???? Mimo szczerych chęci- podziękowałem.....

Dodaj swoją opinię