Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta dla mikrofirm: Dobry biznes z Dialogiem

Nowa oferta dla mikrofirm: Dobry biznes z Dialogiem

Ringu 2 Lutego 2011 09:19

0 0

Najniższa na rynku cena abonamentu telefonicznego (już od 35,67 zł) to podstawowy wyróżnik nowej oferty Dobry biznes z Dialogiem. 1. lutego Telefonia DIALOG poszerzyła ofertę dla klientów biznesowych korzystających z usług telefonicznych świadczonych na sieci TP.

W ramach nowej oferty Dialogu klient może wybierać spośród trzech profili taryfowych:

Taryfa Firmowa Podstawowa to obecnie najtańszy abonament na rynku. Stała miesięczna opłata abonamentowa to jedynie 35,67 zł. Taryfa adresowana jest głównie do osób, które nie mają na co dzień potrzeby wykonywania wielu połączeń i realizują przede wszystkim rozmowy przychodzące.

Taryfa Firmowa 300 minut plus to jedyna na polskim rynku taryfa z pakietem minutowym, która umożliwia wymianę 300 minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych. Dodatkowo wszystkie niewykorzystane minuty w ramach abonamentu przechodzą na następny miesiąc i wykorzystywane są w pierwszej kolejności. Taryfa ta adresowana jest dla klientów, którzy dzwonią często, również do sieci komórkowych.
Z kolei Taryfa Firmowa 2100 minut jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, wykonujących dużą liczbę rozmów wychodzących. W ramach abonamentu klienci otrzymują aż 2100 minut. Profil ten umożliwia wykonywanie połączeń stacjonarnych w cenie ok. 3 gr netto za minutę oraz 33 gr netto za minutę do wszystkich sieci komórkowych.

Plany taryfowe dostępne są w obu technologiach realizacji usług: tradycyjnych łączach analogowych oraz na cyfrowych liniach ISDN BRA.

Promocja Dobry biznes z Dialogiem jest skierowana do klientów biznesowych SOHO (mikrofirmy - ang. small office, home office) znajdujących się z zasięgu sieci TP. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci biznesowi Telefonii Dialog. Każdy klient przyłączający się do promocji może liczyć na rabat dotyczący opłaty instalacyjnej.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Abenader  2011-02-02 10:45:17  host: 77-52-16-194.dialup.umc.net.ua

  TYLKO VOIP. Szczególnie dla firm. Sam z tego korzystam, nie napiszę z jakiej platformy (bo to nie miejsce na reklamy), ale moje firmowe telefony, faksy - są na platformie VOIP. Abonament oscyluje w granicach 20 PLN za wszystkie numery, a numerów telefonicznych można mieć sporo na takiej platformie. Wystarczy mieć dobre łącze internetowe do firmy i niepotrzebne żadne kabelki telefoniczne. Nie wspomnę już o tym, że rozmowy międzynarodowe tanie , wgląd w billing - on line. Gdy się prowadzi biznes międzynarodowy (vide mój host), w grę wchodzi tylko VOIP !!!

 • -1

  2.  2011-02-02 11:13:49

  A Orange? Abonament dla biznesu za 31 zł i w nim 83 minuty wymienne na 21 min na kom. Orange. No chyba to jest tańsze. Poza tym Dialog jest słynny z tego, ze najpierw potrafi dać abonament za 17,50 a po pół roku podwyżka na 35 zł. Nie ma już tej oferty, ale wielu klientów indywidualnych dało się zrobić w konia. Co do VoIPa - rzeczywiście to jest najtańsza opcja, albo PLAY bez limitu na stacjonarne.

 • 0

  3.  2011-02-02 11:51:15

  Taryfa firmowa podstawowa za JEDYNE 35,67 (śmieszne). A reszta taryf jest tak rewelacyjna, że nie podaje się nawet ceny.

 • 0

  4. ~Typer  2011-02-07 10:33:20  host: 89-78-94-192.dynamic.chello.pl

  35,67 to kwota brutto. Na innych portalach podają,że to 29 zł netto czyli faktycznie najtańszy abonament na Polskim rynku, bo netia ma to samo za 30 zł netto(29,90). ten 300 minut + kosztuje 45 zł netto, jak na 300 minut/100 komórkowych to dobra cenna. Gdzie znajdziesz taki abonament w sieciach komórkowych?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet