Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Aero2 - tym razem głosowa

Nowa oferta Aero2 - tym razem głosowa

WitekT 7 Września 2016 13:21

17 13

Aero2 zaprezentowało nową ofertę - tym razem głosową. Wyróżnikiem jest aplikacja służąca do WiFi Calling i pakiet no-limit za 25 zł z 10 GB transferu. Wszystko pod marką a2mobile, na razie w formie prepaid.



Można kupić 3 pakiety, które odnawiają się co 31 dni (o ile użytkownik nie wyłączy tej opcji):
  • nielimitowane rozmowy i wiadomości w sieci Aero2 i Plus, 50 minut i SMS-ów poza sieć i 300 MB transmisji - za 8 zł,
  • nielimitowane rozmowy i wiadomości w sieci Aero2 i Plus, 100 minut i SMS-ów poza sieć i 5 GB transmisji - za 19 zł,
  • nielimitowane rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci komórkowych, 100 minut na stacjonarne i 10 GB transmisji - za 25 zł.

Dostępne są także pakiety jednorazowe za 15 zł:
  • bez limitu na komórki i 100 minut na stacjonarne,
  • 5 GB transmisji danych.

Do tego dochodzi aplikacja do WiFi Calling na Androida, z której połączenia są rozliczane wg połączenia krajowego.

Starter w cenie 8 zł (z taką samą kwotą na koncie) przyjeżdża bezpłatnie kurierem po zamówieniu przez Internet.




Konto jest ważne 2 lata po każdym doładowaniu. Podstawowa cena minuty, SMS-a i 1 MB transferu (przy braku pakietów) to 0,18 zł.

Zobacz: regulamin pakietów 3w1

Jak oceniasz ofertę głosową Aero2 - a2mobile?

Bardzo atrakcyjna
17.05%
Atrakcyjna
29.69%
Nie wyróżnia się
18.39%
Mało atrakcyjna
11.30%
Bardzo mało atrakcyjna
19.92%
Trudno powiedzieć
3.64%

Wszystkich głosujących: 522


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: aero2 | a2mobile

w sumie: 140
  • -1

    122. ~  2016-09-08 19:17:42  host: 83.218.124.136

    pytałem się na infolinii a2mobile.pl i tak - można mieć sam pakiet za 15zł (nielimitowane rozmowy i smsy do każdej sieci komórkowej) a np. w pakiecie za 25zł jak jest 10GB internetu - potem jest tzw lejek do 64kb/s. Rozmowy wewnątrz sieci są rozumiane jako wewnątrz sieci: a2mobile, plus, plush i wrodzinie (nie mylić z wnaszejrodzinie bo do wirtualnych sieci typu: wnaszejrodzinie, premium mobile czy lycamobile.pl pomimo iż są one na zasięgu plusa są traktowane jako osobne sieci - także lipa - ogólnie rzecz biorąc) - podsumowując - nie polecam tego czegoś - jest drogo. A co do wifi calling - to jeszcze podobno nie działa...

  • 0

    123.  2016-09-08 19:21:14

    No infolinia potwierdza co mówi regulamin i cennik... Więc gdzie specjalista się dowiadywał?

  • 0

    124. ~  2016-09-08 19:34:04  host: 83.218.124.136

    do wlo: jaki specjalista? po pierwsze regulamin nic nie mówi o tzw. lejku (do 64kb/s) a po drugie regulamin nic nie mówi że nie trzeba mieć pakietu 3w1 by mieć dodatkowy pakiet dodatkowy za 15zł (no limit rozmowy i smsy do każdej pl sieci komórkowej i 100 minut do sieci pl stacjonarnych - by była jasność). Nie pisze też nigdzie w regulaminie że wewnątrz sieci = do a2mobile (bo mogłobyć np tylko do m2mobile), do wrodzinie (bez np do wnaszej rodzinie (bo jak do wszystkich w sieci plus, to do wszystkich, a nie że nie do mvno na sieci plus)), do plusa i do plusha. Takich szczegółów nie ma w regulaminach a2mobile.pl - a przynajmniej ja ich nie widziałem tam - jeśli są tam te szczegóły w regulaminie to zacytuj mi je. Pozdrawiam

  • 0

    125.  2016-09-08 20:39:56

    124 - przecież nie o Ciebie mi chodzi a o pabloki - to po pierwsze ;-)
    Po drugie - nie regulamin oferty promocyjnej reguluje niektóre rzeczy a np. i przede wszystkim... cennik. Tak - każdy operator musi mieć coś takiego jak cennik ;-)
    Po trzecie - może i nie mówi, co znaczy "w sieci" ale mówi o numerach telefonów użytkowników a2mobile czy wRodzinie...

    Szkoda, ze się nie zapoznajecie z ofertą... A o niej dyskutujecie ;)

  • 0

    126. ~pabloki  2016-09-08 21:42:40  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    124 to mnie wlo ochrzcił specjalistą . ja tez dzowniłem i m.in o tysiącu minut babka powiedziała ale się zdziwiłem choć miałem nadzieje że na stronie mają bład ale mnie szybko poprawiła . opowiedziała tez o konstrukcji pakietów , no i jak mi powiedziała tak jej uwierzyłem. ale to wiadomo pierwszy dzień był więc to sie nie liczy. ale wlo woli robic afera.

    123 no teraz infolinia działa poprawnie . chcesz wiedziec jescze to napisze ze mozesz elektroniczne od 5 do 300 ładowac skokowo co pełną złotówke. a cennik i regulamin pakietów mówią co znaczy wnątrz sieci.

  • 0

    127. ~pabloki  2016-09-08 21:50:32  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    125 kto mnie wołał , czego chciał? ... zebrałem sie w com tam miał... jestem , jestem na telepele gdzie piszę postów wiele zeby wlo co czytac miał...
    co się w du... wlo przerwaca , co ten wlo wymyślić chciał

  • 0

    128. ~Nmn  2016-09-08 22:14:33  host: 8.37.225.41

    Widzę,ze pan wlo ma konkurencję w bazgroleniu wielu komentarzy - panicza ,,pabloki" :-D

  • 0

    129.  2016-09-08 22:18:08

    127 - a jak działa informacja Pleja w kwestii właścicielskiej?

  • 0

    130. ~pabloki  2016-09-08 22:21:03  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    129 o tak że nie jest to spółka giełdowa.

  • 0

    131. ~Nmn  2016-09-08 22:23:30  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    128 jak dobrze że nie masz innych , bardziej powaznych problemów wyższej natury...

  • 0

    132.  2016-09-08 22:42:30

    @Ola (92) Po 1 podana przez ciebie oferta i tak jest gorsza dla kogoś, kto nie korzysta z internetu, bo jest droższa. Po drugie, jakim cudem niby za 17 zł/miesiąc masz full no limit i 9,4GB w RBM? Możesz mnie oświecić?

  • 0

    133. ~romek  2016-09-08 23:53:37  host: 178-36-239-141.adsl.inetia.pl

    @120 po co ci te mmsy tak potrzebne? Brak mmsow jest spowodowany jak mniemam tym, że ta sieć działa w oparciu o ten system co wrodzinie, czyli na pewno nie ten plusowski jaki jest w lajt albo klucz.

  • 0

    134. ~Antek  2016-09-09 09:40:16  host: ip-94-42-39-162.multimo.pl

    @133 Czasami się przydają. Zamiast spisywać rozkład jazdy, fota i wysyłka mms-em tak np. Ale oczywiście można bez nich żyć z tym, że jak już tak drogo, to niech będzie full wypas, bo inni dają więcej za mniej.

  • -1

    135.  2016-09-09 09:50:48

    @95 Opowiadasz bajki T-mobile rozłącza, ale po 7,5 h. Sprawdzone przy nabijaniu minut na stary play fresh zbieraj minuty.

  • 0

    136.  2016-09-09 09:56:48

    @133 MMSy przydają się, gdy chcesz przesłać zdjęcie osobie ze starym telefonem, która na dodatek nie używa netu (osoby starsze - dziadkowie np. albo wykluczone cyfrowo - z własnej lub nie własnej woli)

  • -1

    137.  2016-09-10 09:46:40

    O cholera to jestem wykluczony cyfrowo hehe mam telefon ze LTE-A, Snapdragona , VoLTE w pełni działając a telefon ma dopiero tydzień

  • 0

    138. ~Marcin25  2016-09-10 14:01:26  host: bvd78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy ktoś się orientuje czy również w plusie mając no limit tylko w sieci Plus można dzwonić za darmo do sieci a2mobile tak jak to jest w przypadku połączenia z a2 mobile do Plusa (pakiet za 8 zł)?

  • 0

    139. ~  2016-09-10 14:07:32  host: 89-64-23-56.dynamic.chello.pl

    @138, na 99% tak. W ramach no limit do Plusa można dzwonić do Klucz Mobile, który działa na ich sieci więc do a2 tym bardziej.

  • 0

    140. ~piotrek  2016-09-12 12:30:33  host: apn-95-41-21-204.dynamic.gprs.plus.pl

    Antek pisze (120)" Straszna lipa. Brak mms-ów w pakiecie"
    Antek, wysyłaj fotki przez What's App, albo inny komunikator.

  • 0

    141. ~  2016-09-12 18:44:55  host: PC-109-125-210-200.siedlce.domtel.com.pl

    Oferta uboga, nic zjawiskowego i ciekawego. Mam nadzieję, że to tak na początek by zbadać zainteresowanie. Myślę, że potem może być już tylko lepiej.

Dodaj swoją opinię