Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta abonamentowa nju mobile

Nowa oferta abonamentowa nju mobile

LuiN 29 Czerwca 2017 14:02

22 5

nju nowa oferta

Sieć nju mobile wprowadza dzisiaj trzy nowe plany taryfowe, w ramach których połączenia na numery stacjonarne traktowane są tak samo jak na komórki.

Nowe opcje taryfowe to:
  • Rozmowy - za nie więcej niż 19 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz 1 GB transferu (w roamingu UE 0,96 GB).
  • Wszystko - za nie więcej niż 29 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 10 GB transferu (w roamingu UE 1,46 GB).
  • Najwięcej - za nie więcej niż 39 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 20 GB transferu (w roamingu UE 1,96 GB).

Jak widać wyżej, w opcjach za 19 i 29 zł miesięcznie sieć dołożyła nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, a w taryfie za 39 zł pakiet danych został zwiększony do 20 GB. Dotychczasowi klienci mogą migrować na nowe oferty SMS-em lub przez stronę njumobile.pl.




Wybrane pakiety automatycznie odnawiają się co miesiąc. W dalszym ciągu obowiązuje promocja Im dłużej tym lepiej, w ramach której po 6 mies. stażu pakiet danych jest podwajany, po roku zwiększony 2,5x, a po dwóch latach trzykrotnie (nawet 60 GB miesięcznie).

Zobacz: regulamin oferty Rozmowy - nie więcej niż 19 zł
Zobacz: regulamin oferty Wszystko - nie więcej niż 29 zł
Zobacz: regulamin oferty Najwięcej - nie więcej niż 39 zł

Jak oceniasz nową ofertę abonamentową nju mobile?

Bardzo atrakcyjna
40.29%
Atrakcyjna
27.04%
Nie wyróżnia się
16.87%
Mało atrakcyjna
5.89%
Bardzo mało atrakcyjna
7.50%
Nie mam zdania
2.41%

Wszystkich głosujących: 747


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 174
  • 0

    157. ~Jaaaaa  2017-07-05 22:27:55  host: public-gprs399987.centertel.pl

    Jak najbardziej straż zostaje. Polecam zmianę na nową taryfę :)

  • 0

    158. ~ds  2017-07-05 23:17:35  host: public-gprs385803.centertel.pl

    a czy przypadkiem polaczenia przekierowane w nowych taryfach nie sa rozliczane w/g standardowego cennika w nju buzz?

  • 1

    159. ~ds  2017-07-07 09:57:06  host: public-gprs394854.centertel.pl

    we wszystkich submarkach nawet w wersji abonamentowej polaczenia przekierowane nie sa wliczane do no-limitu,stad sam sobie odpowiedzialem.

  • 0

    160. ~Adam25  2017-07-07 15:20:00  host: eby119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @159 ds A nieprawda. Z ciekawości przed chwilą zapytałem konsultanta z NJU na forum i napisał że jeśli mam no limit na numer na który przekierowuje to te połączenia są wliczone do no limitu :-)

  • 0

    161.  2017-07-07 15:48:59

    160 - ja na Twoim miejscu poprosiłbym o rozmowę z przełożonym tego konsultanta i jego poprosił o zwolnienie niekompetentnej osoby ;-)
    Np. dla nie więcej niż 29 zł:
    2.1. Limit wydatków na wszystko nie może być wykorzystany na połączenia z numerami specjalnymi, 501 80 8080, *888, 501 800 800, z numerami skróconymi *610, *620, *630, przekierowanie połączeń, rozmowy na koszt odbiorcy [...] ;-)

  • 0

    162. ~Ralf  2017-07-08 10:51:13  host: apn-77-113-42-113.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam takie pytanie, przeszedłem na plan za 29 zł, z racji stażu mam 30 GB internetu. Moja dziewczyna też ma plan za 29 zł (tylko ten sprzed tych nowych) i staż krótszy ode mnie. Jeżeli zdecydowalibyśmy się na tę ofertę dwóch numerów - tandem (ona byłaby dołączona do mojego), to co wtedy z pakietem danych? Z góry dziękuję za pomoc

  • 0

    163. ~BOX44  2017-07-08 10:58:59  host: 89-65-35-122.dynamic.chello.pl

    Twój numer jest dołączony do dziewczyny czyli dopłacasz 9zł i macie razem 30 GB. Limit danych macie wspóldzielone na Was dwóch. To nie jest tak, że ona też ma 30GB. Za dobrze by było ;)

  • 0

    164. ~  2017-07-08 14:00:54  host: 93.175.78.169

    Tzn bałem się, że będzie tylko 10 GB bo tam coś na stronie nju wyczytałem :) Bardzo dziękuję :)

  • 0

    165. ~Ralf  2017-07-08 14:04:31  host: 93.175.78.169

    Jeszcze tylko dopytam. Żeby podpiąć drugi numer który też jest w nju, trzeba go najpierw przenieść do innej sieci? Bo wiem, że kiedyś tak było.

  • 0

    166. ~///  2017-07-08 20:18:38  host: user-164-126-181-189.play-internet.pl

    165 - musi być zarejestrowany na osobę która podpisała pierwszą umowę, reszta niema znaczenia.

  • 0

    167. ~^^  2017-07-09 19:50:10  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    zapytanie techniczne jak włączyć nowe taryfy na stronie NJU?
    Najpierw wyłączyć starą taryfę? i zamówić nową taryfę, czy tylko włączyć nową i stara zostanie automatycznie wyłączona?

  • 0

    168. ~///  2017-07-09 22:08:32  host: user-164-126-181-189.play-internet.pl

    167 - Tak trzeba wyłączyć starą taryfę i następnie włączyć nową taryfę, nowy abonament wystartuje od nowego cyklu rozliczeniowego.

  • 0

    169. ~J  2017-07-10 08:19:37  host: hostD75.stimo.net

    Hmm... ogłosili nowe abonamenty po tym jak złozyłem wniosek o przeniesienie do plusha, ale i tak ich nie przebili bowiem tam za 25 zeta jest wszystko nielimitowane i 10 GB.

  • 0

    170. ~///  2017-07-10 10:04:20  host: user-164-126-181-189.play-internet.pl

    169 - nju ma to samo za 4 zł więcej, pół roku później dostaniesz 2x10gb w nju z rachunkiem za 29zł

  • 0

    171. ~J  2017-07-10 10:17:00  host: hostD75.stimo.net

    Może zostanę jak mi zaliczą staż, bo jestem u nich z 10 miesięcy, ale nie miałem włączonej usługi staż tj jakis tam kod sie wpisywało, jesli zalicza mi ten staż to wybiore 19 zł, akurat 2 GB mi wystarczy, Teraz płacę 39 i wykorzystuję z 1do max 3 GB, co uważam to za zdzierstwo, praktycznie od początku niepodobało mi się naliczanie opłat, bo to jest Orange a do nich należą numery stacjonarne, a za połączenia stacjonarne naliczaja opłaty do 10 zł a przecież oni nieponoszą kosztow za te połaczenia jak inne sieci komórkowe.

  • 0

    172.  2017-07-10 10:20:05

    171 - dziwne...
    Numery stacjonarne obsługuje bardzo wielu operatorów.
    Taryfy się zmieniły, za stacjonarne nie musisz dopłacać. Zdzierstwo? Trzeba było dawno zmienić operatora jeśli 39 zł to zdzierstwo - były tańsze oferty.

  • 0

    173. ~///  2017-07-10 10:36:50  host: user-164-126-181-189.play-internet.pl

    171 - nic straconego, Włącz usługę, Im dłużej,tym lepiej, wszystko będzie działać od nowego cyklu rozliczeniowego, a może w trakcie obecnego cyklu, przyjdzie sms z informacją od kiedy usługę włączą.

  • 0

    174. ~///  2017-07-10 10:55:37  host: user-164-126-181-189.play-internet.pl

    171 - Włączamy wysyłając SMSa o treści AKT pod bezpłatny numer 8021.

  • 0

    175. ~///  2017-07-10 10:59:06  host: user-164-126-181-189.play-internet.pl

    Jeśli mamy ofertę NJU na kartę, wysyłając SMSa o treści START na bezpłatny numer 80510 , uruchomimy usługę ,Im dłużej,tym lepiej.

  • 0

    176.  2017-07-15 15:38:42

    @105 - przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale dopiero wczoraj zmieniła mi się taryfa (taki okres rozliczeniowy). Zmiana nastąpiła płynnie, dostałem na obydwa numery sms z informacją o zmianie i tyle. Bonus za staż mam utrzymany - 30GB do wykorzystania.
    Musiały być jakieś błędy na początku wdrożenia oferty.

Dodaj swoją opinię