Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona Wielkiej Wyprz w Plusie

Nowa odsłona Wielkiej Wyprz w Plusie

sirmark 19 Stycznia 2008 01:51

0 0

W ofercie Plusa ruszyły nowe odsłony promocji: Wielka Wyprz oraz Wielka Wyprz w MixPlusie



W nowej odsłonie promocji "Wielka Wyprz" nieznacznie obniżono ceny telefonów: Samsung SGH-D900i, Motorola KRZR K1, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-J400 oraz SonyEricsson W610i. Za to podwyższono cenę telefonu SonyEricsson K550i.




W nowych odsłonach promocji "Wielka Wyprz w MixPlusie" dodano nowe telefony: Nokia 3500 classic, Nokia E50, SonyEricsson W610i oraz Samsung SGH-E250 z kartą 1 GB.
Nieznacznie obniżono także ceny telefonów: Nokia 7360 i Samsung SGH-E250, a podwyższono Samsung SGH-J400Nokia N70.

Zobacz: szczegóły promocji Wielka Wyprz.
Zobacz: szczegóły promocji Wielka Wyprz (30).
Zobacz: szczegóły promocji Wielka Wyprz (50).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~  2008-01-20 14:43:28  host: p11-06.opera-mini.net

    Plaj(ta) daje telefony po 3 grosze i tanie rozmowy do wszystkich bo nie ma klientow jakby miala tyle co Plus tez by pewnie tak nie bylo poza tym nie maja tanich pol na stacjonarne i w sieci, blokowali polaczenia z innych sieci etc tak wiec kazda siec kombinuje a podwyzki w Plusie w promocji obnizka tez mnie dziwi choc jestem fanem Plusa papszmir

  • 0

    47. ~  2008-01-20 15:53:48  host: apn-77-113-50-227.gprs.plus.pl

    Panie i Panowie. PlusGSM jak kazda firma jest nastawiony na zyski. W zamian za nieco wyzsza cene polaczen oferuje PEWNOSC, ze jednak sie polaczymy w sytuacjach wyjatkowych. Ktos wczesniej zarzucil, ze Play zapycha sie jeden dzien w roku - w Sylwestra, a w pozostale 364 dni jest oki. W takim razie mam pytanie do fanow Playa. Gdy w Sylwestra waszemu koledze petarda urwie palca, zwrocicie sie do najblizej stojacej obcej osoby z tekstem: "Sluchaj mojemu koledze raca urwala palca, a ja mam full wypas telefon multimedialny za 30gr i cena za minute 25gr ale nie moge sie polaczyc z pogotowiem bo siec zapchana wiec pozycz mi swoj stary aparat - nie modny, bez bajerow, za ktory zaplaciles jak za zboze i przeplacasz za minute zebym mogl wezwac pomoc bo kolega sie wykrwawi" Oby nikt nie musial niczego takiego przezyc ale wlasnie kilka groszy moze komus uratowac zycie albo zdrowie. Nie ukrywam, ze przez chwile malo nie uleglem marketingowej papce Playa ale jednak zdrowy rozsadek zwyciezyl.

  • 0

    48. ~skalarek  2008-01-20 16:28:54  host: 212.122.214.240

    #47 chyba uległeś raczej głupiej gadce w stylu Play się zapycha ;) zapycha się tak samo jak wszystkie sieci tego dnia.

  • 0

    49. ~skalarek  2008-01-20 16:30:42  host: 212.122.214.240

    w sytuacjach wyjątkowych to się połączysz w każdej sieci i jest do tego specjalny numer...

  • 0

    50.  2008-01-20 19:07:39

    @49: Nie prawda. Dzwonienie na numery alarmowe nie gwarantuje zestawienia połączenia gdy sieć jest zapchana. Spowoduje to do przestawienia Cię w kolejce na zestawienie połączenia w pierwszej kolejności (wyrzuci wszystkich próbujących się aktualnie połączyć), ale jeśli sieć jest zajęta i nie ma miejsca na zestawienie połączenia to się nie dodzwonisz.

  • 0

    51.  2008-01-20 20:33:30

    #. Ale dałeś wywód. Ja p....le :-))))

  • 0

    52.  2008-01-20 20:34:05

    to do #47

  • 0

    53. ~jojo  2008-01-20 20:52:51  host: efn123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    47 - "W zamian za nieco wyzsza cene polaczen oferuje PEWNOSC, ze jednak sie polaczymy w sytuacjach wyjatkowych." Sieć Plus daje pewność połączeń. Bzdury piszesz. A wiem to z własnego doświadczenia. Plus jest tak samo niepewny jak i inne sieci, a nawet i bardziej. Chyba zapomniałeś o problemach z Simplusem i MIX Plusem - swego rodzaju usługą abonamentową.

  • 0

    54.  2008-01-20 21:12:57

    47- gratuluję poczucia humoru;) Zwlaszcza, ze ja padlem ofiara tej "pewnosci" Plusa.

  • 0

    55.  2008-01-20 21:54:45

    PYTANIE DO WSZYSTKICH PLAYowców :)) ile płacicie za połaczenie WEWNĄTRZ "waszej" sieci ??????

  • 0

    56. ~papmszir  2008-01-20 22:16:26  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    ja ostatnio w Sim+ mam po 4 gr./1 min., a w playu niestety chyba ok. 49 gr. :( czyli ponad 12 x więcej :P

  • 0

    57. ~skalarek  2008-01-21 00:31:02  host: 212.122.214.235

    #55 ja płacę 30 groszy w Play i na stacjonarne a nawet i mniej dzięki bonusom ;) Do reszty mam maksymalnie 55 groszy. Wybrałem abonament 40 bo odpowiadają mi te stawki a z czasem przejdziemy do Play całą rodziną ;) Te ceny są praktycznie na wejściu lepsze niż na przykład oferta podstawowa TT... Jeśli będę potrzebował darmowego numeru być może będę używał dodatkowo Simplusa - dziś nie mam takiej potrzeby ;)

  • 0

    58. ~skalarek  2008-01-21 00:38:01  host: 212.122.214.235

    @papszmir gratuluję, a ile płacisz za rozmowę na stacjonarne ;) ? Poza tym licz tylko ile TY płacisz a nie ile płacą Playowcy - oni wiedzą to z pewnością lepiej ;) Przyznaję, że oferta Simplusa ma swoje bardzo mocne strony i wśród prepaidów jest obecnie najlepszą. Gdybym potrzebował darmowego numeru na dzień dzisiejszy szukałbym go w ofercie Plusa.

  • 0

    59.  2008-01-21 12:16:18

    @58: Kolega papmszir na stacjonarne tez płaci 4gr/min;)

  • 0

    60. ~skalarek  2008-01-21 13:41:05  host: 212.122.214.240

    mariusz9a to bardzo ciekawe ale jakim sposobem :P ?

  • 0

    61.  2008-01-21 14:00:15

    #55 wiesz co... mam playa. i nawet na to nie patrzę. Bo po co. Mam abo 100 i się wyrabiam bez problemu. Miałem wcześniej Erę i Orange i tam zawsze przekraczałem Abo. Bez względu na to ile bym dzwonił i jak tańsze były by połączenia w sieci. Zawsze w Erze miałem rachunki ok 120-130 zeta. W Play też mam takie ale tylko dlatego że lubię sobie czasami wysłać SMS-a Premium na konkursy. nie muszę patrzeć czy jakiś pakiet tańszych minut czy SMS-ów mi się kończy. mam max 300 minut w abonamencie. A zawsze mam wychodzących do innych sieci ok 300 i 200 wysłanych sms-ów... Inne sieci na abonament nie mają czegoś takiego jak Bonus. I to jest jedna z głównych zalet Play. Poza cenami tel i cenami za połączenia. a wracając do rozmów w sylwestra... Ja nie miałem żadnych problemów z połączeniem się z kimkolwiek. za to moja dziewczyna która używała (bo ma już play:) Orange miała z tym problemy :D

  • 0

    62. ~on  2008-01-21 14:13:57  host: cerber.gddp.lublin.pl

    że jakiś koleś miął problemy w sylw z połączeniem z z play, to akurat, nie ma co skakać i sie podniecać, w każdej sieci sie może zdarzyć,poczekajmy kulka mies i zobaczymy co bedzie dalej jak powyprzedają swoje telefony z wyprzedaży, ponaciągają klientów, prawdziwa walka i promocje zacznie się wraz znowymi taryfami,ofertami,jeśli wogóle będa w tym roku lub pod koniec

  • 0

    63. ~  2008-01-21 16:17:20  host: apn-77-113-22-237.gprs.plus.pl

    @AS - ale zes skomentowal! Normalnie w piety mi poszlo :-D. Jedenescie latek czy moze troche mniej? Stawiam na rocznik 1997 ;-) @53, @54 - Ja w Plusie mam telefony od ponad szesciu lat i jakos nie mialem z tym problemu. Najpierw byl Simplus, potem abo, a teraz Mixplus. Zero jakochkolwiek problemow. Chociaz... takie rzeczy to tylko w Erze ;-)

  • 0

    64.  2008-01-21 19:01:08

    @60: Najnormalniejszym sposobem:P Zapraszam na stronę www.plus.pl w zakładkę Simplus i poczytaj o ofercie. Minuty z pakietu wykupionego przez papszmir'a (4gr/min) można wykorzystać na połączenia wewnątrz sieci Plus jak i na stacjonarne.

  • 0

    65. ~greg  2008-01-27 15:16:46  host: acov71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobra rzecz, fajnie że jest kilka tych odsłon promocji a nie jak gdzie indziej, że dadzą promocje i juz myślą o kolejnej (albo i nie:) )

Dodaj swoją opinię