Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona Testuj z Orange

Nowa odsłona Testuj z Orange

LuiN 7 Marca 2014 12:48

7 6

testuj z orange marzec W przyszłym tygodniu rusza kolejna odsłona akcji Testuj z Orange. Tym razem sieć przygotowała smartfony Sony Xperia Z1 Compact i phablety Samsung Galaxy Note 3.



Szczegóły wkrótce będą dostępne pod adresem testuj.orange.pl. W dotychczasowych odsłonach akcji część urządzeń po testach uczestnicy Testuj z Orange otrzymywali na własność.




Wzięcie udziału poprzedza kilka pytań, mających na celu ocenę kompetencji potencjalnego testera i jego kreatywności. Uczestników będą również czekały specjalne zadania w czasie testowania danego urządzenia.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | testuj z orange

w sumie: 17
  • -1

    1. ~phi  2014-03-07 13:58:56  host: 5.174.127.181

    test kompetencji pt. z czyjego polecenia z wewnątrz Orange jesteś...

  • 0

    2.  2014-03-07 14:03:26

    Każdy może się na to załapać? Niezależnie od sieci w której aktualnie jest? Jakie kryteria najważniejsze są brane pod uwagę przy wyborze testera?

  • 1

    3. ~Veed  2014-03-07 15:47:09  host: 89-70-29-41.dynamic.chello.pl

    @1 - sam swego czasu brałem udział (Lumia 920) oraz mój kuzyn wcześniej (HTC Mozart) on nawet wygrał na własność. @2 - nie ma reguły chyba, każdy kto odpowie na pytania bierze udział.

  • 0

    4. ~Veed  2014-03-07 15:47:46  host: 89-70-29-41.dynamic.chello.pl

    Udział w sensie w 'kwalifikacjach'

  • 0

    5. ~Sk.  2014-03-07 16:18:22  host: d212-254.icpnet.pl

    Nękają takiego uczestnika potem marketingowo, czy też ma po skończeniu testowania spokój? Jeśli nie zakwalifikują, to ślą spam czy nie?

  • 0

    6.  2014-03-07 16:22:46

    na pewno ślą, a niby skąd mają bazę klientów? dzięki rejestrującym się

  • 0

    7. ~  2014-03-07 17:39:45  host: public-gprs517358.centertel.pl

    @5,6 A ile to roboty podać adres mailowy stworzony specjalnie do przyjmowania spamu ;D Numerek telefonu też można podać "inny". Ja np. podaję numer, który siedzi w modemie internetowym. Mogą sobie dzwonić ile dusza zapragnie :)

  • 0

    8.  2014-03-07 17:58:03

    @7 a kto powiedział że tak się nie robi? :)

  • 1

    9. ~Ryszard  2014-03-07 20:01:18  host: public-gprs514633.centertel.pl

    Brałem udział w tej zabawie i wygrałem HTC 7 MOZART. Nie nękają żadnymi sms-ami ani spamem. Fajna rozrywka.

  • 0

    10. ~  2014-03-07 21:39:05  host: user-94-254-194-41.play-internet.pl

    Kilkanaście miesięcy temu podałem swoje dane do testowania jakiegoś smartfona. Od tamtego czasu przyszły dwie wiadomości reklamowe, nic o testach, żadnych warunków. W drugim wypadku kliknąłem wypisanie z tego debilnego programu, który nic nie daje i który na pewno jest robiony pod dzieci pracowników. Żałosne Orange. R.I.P.

  • 1

    11.  2014-03-07 21:40:03

    @5-6 - Ja podaje swój 'normalny' mail, jednak zawszę mogę nadawcę zaznaczyć jako spam i już nigdy nie będzie mnie męczył, w telefonie również mogę zaznaczyć "męczący" mnie numer jako spam i też nigdy nie zadzwoni ani nie zaesemesuje. Jest wiele rozwiązań na wiele problemów, tylko trzeba znać na nie rozwiązanie i problem znika.

  • 0

    12.  2014-03-07 22:05:28

    Ten Note to Note 3 Neo, czyli słabsza wersja Note 3. M.in. ekran HD a nie Full HD, słabszy procesor, itd.

  • 1

    13.  2014-03-07 22:56:45

    @12- No faktycznie, słabiak namaksa, mimo tego jeśli darmowo to nie pogardzę :-)

  • 0

    15.  2014-03-08 10:16:50

    hose a z jakiej poczty korzystasz?

  • 2

    16.  2014-03-08 11:34:16

    @15 - Mam gmail, wszystko sprawnie i na temat. By ustrzec się przed zbędnymi komentarzami, NSA i tak widzi wszystko ;-)

  • 0

    17.  2014-03-08 12:17:22

    w sumie mam gmaila ale się w jego tajniki nie zagłębiałem i nie wiedziałem, że można coś takiego ustawić. i proszę się nie śmiać bo nie interesowałem się nigdy takimi rzeczami :P

  • 1

    18. ~  2014-03-08 14:58:05  host: public-gprs458275.centertel.pl

    @17 Wystarczy raz oznaczyć wiadomość jako spam i cała reszta od oznaczonego nadawcy będzie przychodzić jako spam. Gmail jest najlepszy. Tym bardziej, że można doczepić do niego inne konto i korzystając z gmaila mieć zupełnie inny adres. Ja np. mam w @orange.pl, podczepionego pod gmail i jest super.

Dodaj swoją opinię