Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona strony WWW Plusa

Nowa odsłona strony WWW Plusa

Q! 11 Kwietnia 2012 19:52

0 0

Plus odświeżył interfejs swojej strony WWW.



plus nowa wwwNowa odsłona strony operatora dostępna jest pod tym samym adresem co wcześniej, czyli www.plus.pl.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 1

    22.  2012-04-11 21:11:17

    równie kijowa, jak poprzednia..

  • 0

    23. ~mateusz  2012-04-11 21:13:21  host: 240net166.net.zeork.com.pl

    @komi pierwszy raz jak podpisywalem 5 lat temu to żadali odemnie zaświadczenia o zatrudnieniu;)

  • 1

    24. ~  2012-04-11 21:15:02  host: user-46-112-65-228.play-internet.pl

    Strona żałosna. Epatuje idiotycznymi reklamami i dezinformuje. Plus jak zdobył markę dzięki dobrej infrastrukturze i jakości, tak teraz traci ją przez nędzne zarządzanie.

  • 2

    26. ~  2012-04-11 21:27:06  host: t13-13.opera-mini.net

    Powinni uproscic wszystkie taryfy: 1zł/min do wszystkich, 1zł/sms, 1zł/mms a dla prepaid każda złotówka przy doładowaniu powinna dawać dzień ważności połączen. Póki co nie w plusu niewiele da się zrozumieć z tymi kodami, profilami, ważnościami, taryfami. O stronie zaś szkoda gadać.

  • 1

    27. ~Lord  2012-04-11 22:17:36  host: epo65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za promocja: http://www.plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/S atysfakcjaKarta/ 79,99 za 300 minut, bez telefonu, umowa na rok. Lepszy no limit, ale cwaniaki to zostawiali. I znajac życie nadal w salonach i przez telefon proponują takie plany :))) Plus jest zenujacy 80zł za 300 minut jak w Play za 40zł z hakiem jest 650minut :))

  • 1

    28. ~wejher  2012-04-11 22:32:13  host: 088156186007.wejherowo.vectranet.pl

    a gdzie informacje o nowych planach taryfowych?? Trochę grają z klientami w kotka i myszkę..mają ale się nie chwalą..takie trochę dziecinne..nie wiem co musiało by się stać żebym został w plusie..z roku na rok..słabo słabiej...szkoda,bo tam pracują fajni ludzie...

  • 1

    29.  2012-04-11 22:49:32

    Dla mnie ergonomia na stronie Plusa jest OK. Trudniej znaleźć cokolwiek u Orange - rzeczowe informacje są zakopane, a wyeksponowane tylko to, co chcą pokazać. Plus ma regulaminy i cenniki zawsze przy promocjach.

  • 0

    30.  2012-04-11 22:51:54

    27. ~Lord - nie porównujesz "ekwiwalentnych" ofert... Więc po co w ogóle porównujesz? Mówisz o 80 zł za 300 minut... Zadziwiające, bo mój siostrzeniec za znacznie więcej więcej płaci znacznie mniej (siostra właściwie z niego płaci - student ;-)). Doczytaj, sprawdź, zapytaj...

  • 0

    31.  2012-04-11 22:57:07

    A jeśli masz rację, oznacza to, że w Plusie już nikogo nie ma?? ;-)

  • 1

    33. ~KDT  2012-04-11 23:28:04  host: 84-10-220-144.dynamic.chello.pl

    Jezus Maria, XHTML 1.1 !!! Co za totalna amatorszczyzna w erze html5 :> Wywalić tych webmajstrów na bruk...

  • 0

    34. ~Słoneczny  2012-04-11 23:53:44  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    @31 W plusie jest jeszcze wielu, ale to tylko świadczy o tym że wielu ma słabe pojęcie o rynku telecom. Podobnie jak w TP. Ludzie mają bo mają. Bo kupili w 99 i przedłużają z przyzwyczajenia. Krótko mówiąc, dawni faworyzowani monopoliści, cały czas odcinają kupony. Ale to nie będzie trwało w nieskończoność. Starcy kiedyś umrą, a nowego klienta złowić trudno. ;-)

  • 0

    35. ~  2012-04-12 07:40:43  host: z51-11.opera-mini.net

    plus nie jest od dzwonić tylko od prestiż jak podaje swój numer w plusie komuś to od razu każdy wie że stać mnie na najdroższe rzecz i że żadnego pomarańczowego czy fioletowefo rubla niemal sobie wcisnąć

  • 0

    37. ~ja  2012-04-12 08:45:19  host: aakc189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli autor tek info mówi, że nowa odsłona strony = nowy banner flash to gratuluję

  • 0

    38. ~ja znowu  2012-04-12 08:47:19  host: aakc189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak jak Plus i Orange - to nic mnie nie wkurwia

  • 0

    39.  2012-04-12 10:21:36

    Mogę potwierdzić natomiast, że jest - całkiem nowa - strona e-boku Plusa (Plus Online teraz to się swie). Tam rzeczywiście wszystko jest na nowo poukładane ;-) 38. ~ja znowu - ja unikam sytyacji denerwujących, więc Tobie też polecam - przenieś numery (albo najlepiej zmień, zeby Ci się nie kojarzyło po przeniesieniu), nie czytaj, nie patrz... Da się.

  • 0

    40.  2012-04-12 10:25:40

    Redakcjo - i co tam z nową ofertą słychać? Dzwoniliście do rzecznika?

  • 0

    41.  2012-04-12 10:26:19

    Bo nie wiem co znajomym mówić... Powiedziałęm, że ma być, wszyscy pytają - gdie jest? ;-)

  • 0

    42. ~kiik  2012-04-12 18:29:46  host: user-164-127-93-242.play-internet.pl

    Robią wszystko tylko nie to co trzeba np. szumnie zapowiadany "wkrótce" (cokolwiek to znaczy) refresh simplusa.

  • 0

    43.  2012-04-14 10:57:17

    Po wizycie na stronach Plusa trudno bez wpatrywania się, zauważyć wprowadzone zmiany - jakbym nie wiedział, że coś zmieniali, pewnie nawet bym nie zauważył zmiany:) Rzeczywiście, strony Plus Online zmieniły się i to znacznie bardziej, ale wydaje mi się, że zrobili to tak na chybcika, żeby coś się działo i na odwal się... Dajmy na to przy promocjach, pisze, że pakiet internetowy non stop już wykorzystałem, trzeba go usunąć i włączyć spowrotem, by przywrócić prędkość, a tego wyłączyć nie można.

  • 0

    44. ~beny  2012-04-17 20:18:29  host: 85-222-26-217.home.aster.pl

    Była tragedia i niestety nic się nie zmieniło. Pod tym względem niestety, ale plus jest na szarym końcu. Łatwiej coś znaleźć przez wójka G niż przez ich stronę.

Dodaj swoją opinię