Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona sklepu z aplikacjami LG - Polska do końca roku

Nowa odsłona sklepu z aplikacjami LG - Polska do końca roku

WitekT 13 Lipca 2010 14:16

0 0

lg application storemLG zaprezentowało nową odsłonę sklepu internetowego LG Application Store z aplikacjami dla posiadaczy telefonów komórkowych średniej i wyższej klasy oraz smartfonów.

W tej chwili witryna jest dostępna tylko w wersji beta (testowej - do 30. lipca), jednak już posiada nową szatę graficzną i oferuje szeroki asortyment oprogramowania (w tym widgetów).

Jak podkreśla LG, zaletą sklepu jest fakt, że ponad połowa aplikacji mobilnych będzie kompatybilna z telefonami średniej i wyższej klasy, a do tej pory rynek usług mobilnych skupiał się niemal wyłącznie na smartfonach.
Obecnie sklep LG udostępnia zawartość aplikacji w systemie zamkniętym dla użytkowników telefonów średniej i wyższej klasy. Do końca 2010 roku planowane jest rozszerzenie gamy produktów o aplikacje dla właścicieli smartfonów z systemem Windows Mobile (Windows Phone) i Android.

Nowy sklep LG jest dostępny od 1. czerwca w 23 krajach. Według założeń projektantów LG, polscy użytkownicy po zarejestrowaniu się, będą mogli korzystać z zawartości witryny LG Application Store pod koniec 2010 roku. Do końca roku LG zamierza rozszerzyć usługę na 33 kraje oraz rozbudować gamę oferowanych produktów do 4 tys. aplikacji (aktualnie są ich 3 tys.). Do końca 2010 roku dostęp do sklepu LG Application Store otrzymają także użytkownicy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włochy, Hiszpanii i Iranu.

LG Application Store dostępny jest pod adresem lgapplication.com.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2010-07-13 14:28:52

  Wreszcie coś pobiorę na swój telefon kompatybilnego :)

 • 1

  2.  2010-07-13 23:03:32

  Nikt z was nie posiada, telefonu marki LG,że brak jakiegokolwiek komentarza z waszej strony? O_o szok

 • 0

  3. ~me  2010-07-14 08:39:33  host: chello084010131091.chello.pl

  Komentarze pewnie pojawia sie jak to ruszy. na razie jest to beta i na dodatek nie dzialajaca w PL, wiec po co och-ac i ach-ac?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet