Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona Simdaty

Nowa odsłona Simdaty

LuiN 7 Grudnia 2009 19:45

0 0

Polkomtel przygotował promocję dla nowych i obecnych użytkowników taryfy Simdata. Do każdego doładowania operator dokłada bonusowe pakiety danych.

Klient otrzymuje dodatkowe pakiety megabajtów przy każdym zasileniu konta kwotą z przedziału 5-150 zł. Bonus przyznawany jest użytkownikowi, który w okresie trwania promocji jednorazowo aktywuje promocję w następujący sposób wybierając na klawiaturze swojego telefonu krótki kod: *136*11*01# i wciskając przycisk zadzwoń (lub aktywując promocję przez stronę operatora).

Aktywacja promocji potwierdzana jest SMS-em w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Od momentu otrzymania SMS-a z potwierdzeniem, każde doładowanie konta premiowane jest bonusowym pakietem zgodnie z poniższą tabelą:

simdata




O przyznaniu bonusu użytkownik zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS. Transmisja danych w ramach bonusu jest rozliczana z dokładnością do 100 KB, wysyłane i odbierane dane w ramach jednej sesji są rozliczane oddzielnie.

Użytkownik ma możliwość sprawdzenia za pomocą krótkiego kodu: *121# pozostałego limitu oraz dnia, w którym upływa moment, do którego może wykorzystać dostępny limit danych.

Ponadto dla nowych użytkowników przygotowano promocję, w ramach której możliwe jest uzyskanie bezpłatnego pakietu 134,9 MB na transmisję danych. W połączeniu ze stanem początkowym startera, klient otrzymuje łącznie 200 MB na start.

Bonus przyznawany jest użytkownikowi aktywuje promocję wybierając na klawiaturze swojego telefonu krótki kod: *121*11*01# i wciskając przycisk zadzwoń (w ciągu 30 dni od aktywacji numeru).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 152
  • 0

    133.  2009-12-10 18:30:33

    Ad.132 mój numer w Simplusie żyje juz ze mna ponad 10 i pół roku. W tym z 8 lat jest zarejestrowany... To przechodzić do GA czy nie? Jeśli coś nie będzie grało w GA to chyba mogę bez opłat wrócić do Simplusa...

  • 0

    134.  2009-12-10 18:33:31

    Własnie dostalem odpowiedz od konsultanta GA: Proces przeniesienia inicjuje na stronie internetowej http://www.gaduair.pl użytkownik, zamawiając starter i zaznaczając opcję pozostawienie dotychczasowego numeru. 20 zł kosztuje starter, a 20 zł usługa kurierska związana z dostarczeniem do podpisu m.in pełnomocnictwa. Numer GG i komórkowy można połączyć." Czyli trzeba wydać 40zł na taką przyjemność...

  • 0

    135. ~  2009-12-10 18:49:59  host: f143-061.opera-mini.net

    Do simplusowca:tego to nie wiem.Możliwe że kurier tyle kosztuje.To w takim razie poczekaj jak ga będą w 100% gotowi to i będą mieli jakieś promocje z tym związaneTeraz pewnie się nadal uczą stąd takie dziwne opłaty.Ja na twoim miejscu bym w takim razie poczekał.Jak już tyle buliles do tej pory to miesiąc czy 2 nie zrobią ci różnicy a może okazać się że np mbank mobile czy inni dadzą coś lepszego

  • 0

    136.  2009-12-10 19:05:23

    No ale najbardziej mnie martwi strata 600 darmowych minut do Plusa po doładowaniu za 100zł na pół roku (o ile przeniose się do GA) ... Do innych sieci dzwonię z tel. służbowego...

  • 0

    137. ~  2009-12-10 19:23:09  host: f96-051.opera-mini.net

    Do simplusowiec: czyli mam rozumieć że mimo dodatkowych 20zł i tak weźniesz GA? co do 600min do plusa to najpierw wygadaj te minuty i pakiety i dopiero wtedy przenieś nr i problem rozwiązany

  • 0

    138. ~AAA  2009-12-10 23:09:37  host: 212.2.99.206

    Podstawowy minus GA to jakość transferu. Ciągłe zatrzymywanie przy ściąganiu większych plików.Trzeba ręcznie kończyć połączenie i wznowić, żeby coś ruszyło.

  • 0

    139. ~  2009-12-11 07:06:42  host: p07-11.opera-mini.net

    Do AAA: ja korzystam z ga od samego prawie początku (koniec maja 2009) i co jak co na jakość internetu nie mogę narzekać. Na początku tylko musieliśmy wywalczyć w darmowych pakietach naliczanie co 1kilo (na początku dali darmowe tak jak plus czyli co 100kilo liczone oddzielnie. Ale po paru interwencjach zmienili naliczanie nawet w darmowych pakietach do co 1kilo i teraz jest ok. Co zaś tyczy się..

  • 0

    140. ~  2009-12-11 07:15:26  host: p07-11.opera-mini.net

    139cd: to takowe problemy z netem o których napisałeś mam w plusie właśnie (a dokładnie w mixplusie) co chwilę mnie w mixie rozlacza a jak chce dalej korzystać z netu to co chwilę pisze mi że 'brak połączenia z internetem czy nawiązać nowe połączenie?' i tak ciągle. A jak jest w plusie naliczanie co 100kilo oddzielnie lub jak się da to na wap co 10kilo oddzielnie to widać jak plus kombinuje.. :(

  • 0

    141.  2009-12-11 11:02:02

    Ad. 140 da się zawsze na WAPie, tylko w symbianie w operze trzeba w ustawieniach zmienić protokół z Socket na HTTP i wtedy możesz łączyć się z APN WAP z taryfikacją co 10kB.

  • 0

    142. ~  2009-12-11 11:29:19  host: p09-12.opera-mini.net

    Do 141: simplusowiec: ja wiem że mini opera pójdzie na wap, gg plus i wap.plus pl. Ale mobidesk np czy inne komunikatory już na wap nie pójdą tylko na internet (taryfikacja już się włącza co 100kilo liczone oddzielnie), radio internetowe itp. Nawet jest tak że mini operę mam na wap ale jak np są jakieś pliki w załączniku do ściągnięcia (np regulaminy itp) to już na wap nie pójdzie tylko od razu

  • 0

    143. ~  2009-12-11 11:37:34  host: p09-12.opera-mini.net

    142cd:tylko od razu włącza się internet z taryfikacją 100kilo liczone oddzielnie.PS Dawniej może darmowy wap.plus.pl był ciekawy gdy była tam TVbiznes za darmo i youtube za free.Obecnie za tv biznes trzeba płacić za każda minutę co traci sens bytu całkiem i youtube też jest już płatne.W związku z czym plus.pl traci powoli sens bycia. Nuda.A GA ma cennik ok i ważność konta 20zł na 90dni też jest ok

  • 0

    144.  2009-12-11 11:54:25

    Ad 143 no własnie mysle o tym przejsciu do GaduAir z zachowaniem numeru Simplusa.. 22gr do wszystkich po doładowaniu na miesiąc za 20zł, 15gr/sms do wszystkich, darmowe GG w komórce, darmowe 100smsow do GA i na komunikator co miesiac po doladowaniu, darmowe 100MB co miasiac po doladowaniu za 20zł, taryfikacja co 1kB. Czego chciec wiecej? Ale brakowaloby mi nadal tych 600 minut do sieci na pół roku po doładowaniu, darmowej bramki sms do mnie i konta simplusnet z darmowym powiadamianiem sms-em o nowej poczcie. W tych kwestiach jednak Plus wymiata. A z simplusa do innych sieci nie dzwonie.. Korci mnie to GaduAir ale sam nie wiem...

  • 0

    145.  2009-12-11 12:11:01

    A propos konta pocztowego w GaduAir- działa powiadamianie o nowej poczcie na komunikator i na telefon.Czyli brakuje jedynie darmowej bramkni sms do Gadu Air i brakowaloby 600 minut gratis do najwiekszej sieci w Polsce po doładowaniu.. Hmmm...:)

  • 0

    146. ~  2009-12-11 17:13:09  host: p08-11.opera-mini.net

    Do simplusowiec: nie korzystam z tego ale w gaduair są jakieś tam powiadomienia o wiadomościach z gg. PS naprawdę zwracasz uwagę na takie drobiazgi? Jak przy 20zł doladowania dają ci 100MB DARMOWEGO netu to na gg i maile możesz wchodzić do woli

  • 0

    147. ~jass  2009-12-12 08:41:40  host: 188.33.116.160

    Bonus na start czyli te dodatkowe 134,9 MB mozna wykorzystac w ciagu 72 godzin... Pojeb... ich chyba

  • 0

    148. ~  2009-12-14 14:37:44  host: aoa189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam K750i w SIMPLUSIE w taryfie TWÓJ PROFIL. Od listopada zadziwiająco dużo pobiera danych używając Opery Mini MOD 3 lub 2 oczywiście z włóczoną funkcją podtrzymywania sesji. Z tego co zauważyłem to sesja jest trzymana prawidłowo (cały czas jest sygnalizowane połączenie w SE "planetka" ). Wygląda to tak jak by za każdym (albo prawie) kiedy otworze nową stronę nalicza mi nowy pakiet danych. Mam APN INTERNET, wiem ze by pomogło APN WAP zmiejszyło do 10kb, ale wcześniej nie było z tym problemów. A pozatym używam jeszcze INSPIRO a ono może korzystać jedynie z APN INTERNET. Czy ktoś wie dlaczego PLUS tak zaczął naliczać, od czego to może zależeć i najważnieejsze jak się tego ustrzec? Może SIMPLUSOWIEC cos wie?

  • 0

    149. ~  2009-12-14 15:01:37  host: aoa189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chociaż z tym WAPem to nie wiem czy takie opłacalne. Ponieważ w regulaminie znajduje się wyraźny zapis mówiący o tym, że transfer 1 MB danych po WAP oznacza uszczuplenie wielkości pakietu o 10 MB danych.

  • 0

    150. ~  2009-12-14 16:02:54  host: p09-11.opera-mini.net

    Do 148: simplusowiec się podłamał i przechodzi do konkurencji gdzie pakiety są większe i naliczanie uczciwsze bo co 1kilo

  • 0

    151. ~:-D  2009-12-16 11:18:38  host: host-89-228-251-183.olsztyn.mm.pl

    Za późno i tak już ponad 30% Simplusowców widocznie poszło po rozum do głowy i odeszli do tańszej konkurencji (są co najmniej 3 oferty na same pakiety internetowe pomijając rozmowy głosowe...) już nie tylko ze względu na wysokie stawki w poł. głosowych, ale i tańszy internet.

  • 0

    152. ~Olin  2009-12-17 20:36:28  host: ip-52-8.zax.pl

    Hej simplusowiec! Tez bylem w Sim+ ale 0d roku jestem w Playu i nie zaluje.

Dodaj swoją opinię