Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona promocji w Mix Plus

Nowa odsłona promocji w Mix Plus

sirmark 21 Listopada 2006 01:08

0 0

Od 20 listopada w Plusie dostępna jest nowa odsłona promocji w ofercie Mix Plus.



Promocję Szkolenie MIX przekształcono w promocję "Uczucie Taniości". Jednak jedyne co w tej "taniości" zostało zmienione to cena telefonu Nokia 6103.


Więcej szczegółów w dziale Promocje.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37. ~issa  2006-11-21 14:22:40  host: azq244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozszerzając do granic absurdu nieodbieranie zastrzezonych , obcych numerów , można np. dojść do momentu kiedy okaże się , że kogoś znajomi nie otwierają nawet smsów , jeśli numer nie wyświetli się w postaci "Misiu" , albo "Mamusia". Nie daj boże jakbys zmienił kiedyś numer... Mi to zakrawa na fobię. Ludzie którzy dzwonią z zastrzezonego przeważnie nie gryzą:-D

  • 0

    38. ~jojo  2006-11-21 14:27:13  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to ciekawe. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, zeby ktoś z jakiejś instytucji zadzwonił do mnie z zastrzeżonego numeru. Zawsze gdy był to zastrzeżony, okazywało się, że ktoś się po prostu bawi.

  • 0

    39. ~jojo  2006-11-21 14:29:52  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fobii to ja jeszcze nie mam. Po prostu chcę wiedzieć z kim rozmawiam. Skoro wymiana karty nie jest dla Ciebie problemem, to tak samo dla mnie nie jest problemem wysłanie SMS-a o zmianie numeru.

  • 0

    40.  2006-11-21 15:02:45

    jojo - firmy mają nagminnie poblokowaną prezentację numeru ;-)

  • 0

    41.  2006-11-21 15:26:54

    Co tu dużo gadać i Mix Plus i ERA Fun to dobre i ciekawe oferty. Jesli ktoś nie chce dużo miesiecznie wydwać na telefon (18-30 zł) to musi wziąć Funa a jesli jest gotów wydać wiecej np 50 zł to Mix Plus jest chyba ciekawszy.

  • 0

    42. ~jojo  2006-11-21 15:28:35  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wlo" - nie wszystkie firmy, nie wszystkie. :-)

  • 0

    43. ~  2006-11-21 15:31:28  host: p10-09.opera-mini.net

    ***jojo - bez cienia zlosliwosci , ale wyglada na to , ze jacy znajomi takie polaczenia z zastrzezonego. Nie wiem jak w Erze , ale jak do mnie dzwonili np. w sprawie reklamacji z Plusa to tez z zastrzezonego.

  • 0

    44. ~jojo  2006-11-21 15:37:11  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A zresztą, jeżeli załatwiam jakąś sprwę (szczegółnie jeżeli jest to dla mnie ważna sprwa), to nawet sam dbam o to, żeby mieć telefon danej instytucji. Wpisuję go do książki telefonicznej i już wiem do kogo dzwonię, lub kto dzwoni do mnie. Przypuszczam że moi "dziwni" (jak to stwierdził "issa") przyjacele robią podobnie. Więc problem z zastrzeżonymi numerami się kończy. Jednak każdy robi inaczej. Cóż byłoby nudno gdybyśmy wszyscy byli tacy sami. Pozdrowionka. ;-)

  • 0

    45. ~jojo  2006-11-21 15:39:07  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do mnie (mam telefon w TT) pani zadzwoniła z BOA i numer jakoś się wyświetlił.

  • 0

    46. ~jojo  2006-11-21 15:42:38  host: eeu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale naprawdę skończmy już ten temat, bo to naprwdę niewiele ma wspólnego z powyższym newsem. Ja już z tego wszystkiego kilkakrotnie wciskam na "Zapisz". Skasujcie moje 2 ostatnie wypowiedzi, bo nie potrzebnie się powtarzają.

  • 0

    47. ~issa  2006-11-21 16:37:30  host: bac205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Maz rację ***jojo , rozmowa skręciła w niewłaściwym kierunku. Wracając do MixPlusa , to jest to cenowo całkiem niezła oferta , 3 Swojaki , Darmowy Numer , naprawdę dużo minutek wieczorkiem i weekendy , smsy za grosz. Dla mnie jednak w realnym użyciu , to z technicznego punku widzenia katastrofa , nie wyobrażam sobie bym mógł mieć to jako jedyna aktywację. A znam osoby którę używają Mixa na firmę , jako jedyny podstawowy numer. W każdym razie co kto lubi.

  • 0

    48.  2006-11-21 17:36:52

    jojo... jeden telefon do instytucji? chyba na centralę? No i rzeczywiście - nie wszystkie... Nie powiedziałem, że wszystkie.

  • 0

    49. ~jojo  2006-11-21 22:06:02  host: eel34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to, do oddziałów danej instytucji to już nie mogę mieć telefonu. Zdarzało się kilkakrotnie, że po dodzwonieniu się na centralę podawano mi numer do konkretnego działu. Niewiem w czym problem "wlo"?

  • 0

    50.  2006-11-22 13:00:25

    a pod względem ilości i cen telefonów to mix ery jest the best.

  • 0

    51.  2006-11-22 13:37:12

    jojo - nie ma problemu... Tyle, że w firmie jawne są np. 3 numery, podczas kiedy 10 ma blokadę prezentacji. Dzisiaj z jednej firmy miałem 3 numery - ta sama osoba z tego samego aparatu dzwoniła - raz jawnie dwa razy z "prywatnego" - a więc nawet nie "zaklirowanego" a w ogóle zastrzeżonego!

  • 0

    52. ~jojo  2006-11-22 21:15:53  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    "wlo" powiedz ale tak sczerze: O co Ci chodzi! Prosiłem już wcześniej "issa" (Ciebie też) żebyśmy już skończyli wreszczie ten temat nie na temat.

  • 0

    53. ~Kasia gg9202279  2006-11-27 10:29:41  host: acol43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej mam pytanko mam problem... konczy mi sie umowa w mixie i nie wiem jak to pozniej jest... jak ktos wie to niech pisze... dzieki z gory... i mam problem jaki telefon wybrac... o ile moge.... pzodro :*

  • 0

    54. ~viola  2006-11-29 14:11:28  host: 213.25.189.50

    Mój sasiad jak mu się skończyła umówa to przedłużył ja sobie z tym samym numerem i z nowym telefonem.Pzdr;-P

  • 0

    55. ~gooooooooooll  2006-12-08 14:57:46  host: caq176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    głupia stronka bo nie wiem o co w niej biega;/

  • 0

    56. ~Fl@ma$ter  2009-08-24 20:28:32  host: chello089078147012.chello.pl

    jaki polecicie telefon w plusie dla firm?

Dodaj swoją opinię