Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona promocji MixPlus "Telefon Lata"

Nowa odsłona promocji MixPlus "Telefon Lata"

LuiN 18 Września 2008 08:30

0 0

Od 17. września obowiązują nowe cenniki aparatów w promocji MixPlus "Telefon Lata". Oprócz zmian cen dostępnych już telefonów, do oferty wchodzą Sony Ericsson W910i oraz Samsung SGH-U900 Soul.

Główne zmiany w cennikach dotyczą telefonów:
Sony Ericsson W880i - 1 zł 30/42 (z 349 zł), Nokia 5310 z kartą 2GB - 1 zł 50/30 (z 149 zł), LG Shine 1 zł w 30/42 (z 229 zł), Motorola ROKR E8 z pamięcią 4GB - 29 zł w 50/42 (z 99 zł), LG KM380 Emerald z kartą 2GB - 1 zł w 30/36 (z 49 zł), Sony Ericsson K550i - 1 zł w 30/36 (z 49 zł) i Nokia 5200 z kartą 1GB - 1 zł w 30/30 (z 49 zł).

samsung sgh u900 soul Jenocześnie do cenników trafiają dwa nowe telefony: w kategorii telefonów uniwersalnych Plus wprowadza telefon Samsung SGH-U900 Soul z aparatem 5 Mpix i HSDPA do 7,2 Mb/s w cenie 299 zł w 50/42, a w kategorii telefonów "supermuzycznych" pojawia się Sony Ericsson W 910i z kartą pamięci 1GB w cenie 1 zł w 60/36.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-U900 Soul w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson W910i w katalogu.
Zobacz: test telefonu Samsung SGH-U900 Soul w dziale artykuły.
Zobacz: test telefonu Sony Ericsson W910i w dziale artykuły.

Zobacz: Regulamin promocji "Telefon Lata" w MixPlusie 30 zł.
Zobacz: Regulamin promocji "Telefon Lata" w MixPlusie 50 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2008-09-18 09:40:14

    Tego ludzie oczekują - tanich telefonów. Refleksja przychodzi później dopiero. Ale czyj to problem ma być? Umowa to umowa ;-)

  • 0

    6.  2008-09-18 09:41:42

    ~mirekb - skoro to brawura, mix nie powinien pozyskiwać klientów... A starzy po wypełnieniu zobowiązania powinni zmieniać sieć ;-)

  • 0

    7. ~wans  2008-09-18 10:00:48  host: apn-77-115-100-114.gprs.plus.pl

    oferta nie zachwyca... w PlayMixie też stawki nie są jakieś rewelacyjne ale przynajmniej ceny niektórych telefonów skłaniają bardiej ku 4 operatorowi... zresztą o to chyba chodzi, że w mixie główną rolę mają odgrywać ceny telefonów za 1 zł czy tam góra 50 zł a dopiero w następnej kolejności niskie ceny usług. Ja liczę, że na święta coś przyjdzie lepszego i wtedy zdecyduje się na MegaMixa Playowego oczywiście w lojalce na 24 miechy, gdy będą atrakcyjne ceny telefonów bo na 36 się wiązać to przeżytek...

  • 0

    8. ~mirekb  2008-09-18 10:02:22  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    teoretyczznie tak,zobacz raport uke za 2006/2007 jakie sa tendencje w mixie..wiem to statystyka ale..

  • 0

    9. ~ziomek13  2008-09-18 10:07:59  host: aclf116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nikt nikogo do niczego nie zmusza,proponuje wpisac adres www.e-halo.pl,ceny szokująco niskie choc nie jest to allegro

  • 0

    10. ~  2008-09-18 10:11:11  host: 88-199-58-2.tktelekom.pl

    w610 za 1 zł na dowolny okres przy doładowaniu za 30zł??!!!!! to jest błąd chyba!!!

  • 0

    11. ~  2008-09-18 10:27:31  host: f96-014.opera-mini.net

    TO JAKIEGO SZOKU WCZORAJ DOSTALEM TO OFERTE PRZEDŁUŻAJĄCĄ W MIXPLUSIE. WCZESNIEJ WYSLANO MI SMSA ZE JAK DOLADUJE SOBIE OSTATNIE DOLADOWANIE MAJA DLA MNIE SPECJALNĄ OFERTĘ. TELEFON(MODEL O KTORYM MYSLALEM) W DOBREJ CENIE SPECJALNIE DLA MNIE ZA TO ZE TYLE JESTEM U NICH. zadowolony zaraz doladowalem i czekałem grzecznie te 72 godziny na oferte dla mnie. w miedzy czasie sprawdzilem ze ten telefon w mixplus: 36/30zl i 24/40zl kosztuje 1zl (plus dodatkowe 30zl na rozmowy ktore nie pomniejszaja liczby doladowan). a oferta przedłużeniowa dla mnie?: 36/30zl i 24/40zl telefon kosztuje...49zl !! jak mixplus tak traktuje stałych swoich klientów to ja juz nie mam pytań... to juz era na początek daje co prawda nieciekawe oferty ale na przedłużenie oferty daja juz lepsze. ponieważ mialem mixa wiec nie mialem faktur wiec nie mialo sie co niezgadzac jeden raz plusa Sprawdzalem ale wyjasnili mi wszystko i to co powiedzieli zgodziło sie (chodzi o tel na mnie ale nie ja z niego korzystam) z dana osoba pogadalem sobie a PLUS dostał u mnie duzego plusa za wiarygodność. W ERZE obsluga jest milsza i wydaje sie bardziej profesjonalną. ale mialem u nich abonament przez 2 lata. przedłużyłbym wtedy z nimi wtedy umowe bo znajomi mowili mi ze na przedłużenie ERA daje duzo lepsze warunki niz na poczatku. ale... na kilka miesiecy przed końcem umowy obsluga ERY bardzo sie zepsuła. rachunki nie przychodziły na czas. ja chcac placic na czas Dzwonilem do BOKu pytając sie ile mam zaplacic. podali mi ile. zaplacilem. potem blokowali mi rozmowy wychodzace ze niby nie zaplacilem. okazalo sie ze kwota byla inna. konsultantka sie pomyliła o pare zl/gr! musialem zaplacic kase 36,60zl by mi przywrócili rozmowy (zalezalo mi na tym bo mialem w abo 2000min era/heyah/stacj w weekendy) ktore niewykorzyptane przepadają! a blokada to blokada. tak bylo przez kilka miesiecy ostatnich. czasem rachunki przychodziły kosmiczne. niby moglem reklamować to. ale rachunki przychodziły mi z 2-3 miesięcznym opóźnieniem. niektór

  • 0

    12. ~  2008-09-18 10:39:32  host: f96-014.opera-mini.net

    CD.. ale po zakończeniu umowy nie chcialem sie tym bawic. podsumowujac (bo widze TELEPOLIS wycięli mi sporą czesc wypowiedzi. moze i dobrze bo przynudzam;-)) nie moge trafic na idealnie porządnego operatora. kiedys byl maly wybór i mialem TP. jak wprowadzili DWiW jedyni na rynku z taka oferta to te 85zl byly ok(porownujac wcześniejsze rachunki i ilość minut wydźwonionych. ale jak zaczęły rachunki przychodzić po 300-400zl (bo okazalo sie ze abo tyczy sie tylko numerów TP a trudno każdego rozmówcy pytac czy ten nr jest z TP czy tez nie. po kilku takich rachunkach TP po tylu latach użytkowania i czekania kiedys tyle na tel(stad decyzja byla trudna) TP dostała od NAS wypowiedzenie umowy.

  • 0

    13. ~ona  2008-09-18 10:41:25  host: cerber.gddp.lublin.pl

    po prostu znimi musisz grać krótko i ostro,jeśli nie to powiedz im że się pożegnasz i już, bez cyckania,10tek tel. i maili.

  • 0

    14. ~  2008-09-18 10:45:15  host: f96-014.opera-mini.net

    CD.. potem byla ERA - dala alternatywę DW co prawda tylko i tylko 2000min miesiecznie ale za 30zl i do ery/heyah/stacj(kazdej POLSKIEJ sieci) wydawala mi sie ta oferta duzo lepsza, tańsza i uczciwsza od TP. UMOWA byla na 2 lata. dali nawet tel. Wzialem bez zastanawiania sie

  • 0

    15.  2008-09-18 10:49:56

    #10 - no właśnie, czekamy na wyjaśnienia ;P Jeśli to prawda, to się chyba z Plusem pogodzę :)

  • 0

    16.  2008-09-18 10:51:33

    Dodam, że na stronie Plusa przy 30zł/24 jest 219zł

  • 0

    17. ~  2008-09-18 11:02:29  host: f96-014.opera-mini.net

    CD... ale. ERA zepsuła sie pod koniec umowy i powiedzialem Im STÓP i zakonczylem umowe. teraz mam od jakiegoś czasu mixplusa. DO tej pory bylem zadowolony: najpierw kupiłem jeden numer. bylem zadowolony wiec Kupilem drugi dla mojej lepszej połówki. bylem jeszcze bardziej zadowolony. mieliśmy 2 telefony za 1zł i rozmowy wychodziły taniej niz w TP i ERZE razem wzięte. plus całkowitą kontrola kosztów. potem mialem przedłużenie umowy. czekając na lepszy tel wzialem bez tel na 12 doladowan i dali mi dodatkowo 120zl do wykorzystania na dowolne usługi na koncie. TERAZ przy 3cim doladowaniu w koncu mix ma tani tel ktory mi odpowiada za 1zl.. ale okazuje sie nie dla mnie. a wiec mam dwie opcję. albo wziasc mixplusa jako nowy klient i miec nowy numer. albo sprawdzic co proponuje konkurencja??

  • 0

    18. ~  2008-09-18 11:11:55  host: f142-045.opera-mini.net

    chlopie przymknij sie wreszcie

  • 0

    19. ~  2008-09-18 11:29:55  host: afu105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O 48zł robisz szum?Zmiana numeru,powiadamianie znajomych itp,chce Ci się w to bawić?Jesteś zadowolony z usług więc przedłużaj i nie marudź a jak nie to bierz przedłużenie bez telefonu a zabawke kup na alegro i w sklepie.

  • 0

    20. ~  2008-09-18 12:29:13  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    17: wzruszyła nas twoja przygoda z opami. Łzy w oczach normalnie...

  • 0

    21. ~do 19  2008-09-18 12:42:36  host: beh15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tutaj przecież chodzi o zasady ale tacy klienci jak ty tego nie rozumieją

  • 0

    22. ~  2008-09-18 13:06:48  host: f143-055.opera-mini.net

    DO 21: dokladnie. tu chodzi o zasady. w ciagu 12 miesiecy wydałem Srednio okolo 180-200 zl na miesiac. i wkurzyło mnie ze mieli dla mnie przygotować lepsza oferte wczesniej piszac mi to w smsie a okazalo sie ze jak przyszło co do czegos to dali mi gorsza oferte niz nowemu klientowi za standardowe 24/40zl np. NIE mial bym nic do plusa gdybym taka oferte dostał bo przygotowali dla mnie cos innego a ja sie uparłem na ten akurat model. wiedzialbym. chcieli dobrze ale nie wyczuli jaki tel mi sie podoba. i wtedy jakby ten byl droższy zrozumiałbym i byloby ok. ale zdenerwowali mnie ze na przedłużenie oferta specjalnie DLA MNIE przygotowana jest duzo Drozsza od standardowej dla NOWEGO KLIENTA Z ULICY. i o to sie zloscilem. ale przeszło mi wiec bardzo bym prosił adminow TELESNJIS o skasowanie moich wypowiedzi z komentarzy bodajze nr:11,12,14 i 17. z gory dziękuję

  • 0

    23. ~  2008-09-18 20:24:07  host: f142-056.opera-mini.net