Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona "Orange Twój Mix" - oficjalnie

Nowa odsłona "Orange Twój Mix" - oficjalnie

WitekT 18 Stycznia 2006 15:11

0 0

18. stycznia Orange wprowadza na rynek nową ofertę Twój Mix, która zawiera wiele nowych atrakcyjnych dla klientów elementów m.in.: najniższy abonament na rynku, największy wybór telefonów na rynku w cenie 1 zł, SMS-y za 1 grosz oraz pełną kontrolę wydatków.

Twój Mix to rozwiązanie dla osób, które zawsze chcą mieć wydatki na telefon pod kontrolą. Twój Mix gwarantuje użytkownikowi stałe rachunki za telefon co miesiąc i swobodę doładowania konta w razie potrzeby. Poza tym Twój Mix daje zawsze korzystną stawkę za połączenia do wszystkich i największy wybór telefonów za 1 zł.

Nowa super-oferta daje użytkownikom Twojego Mixa możliwość jeszcze większej kontroli nad wydatkami na telefon. W nowej ofercie Twój Mix klient ma do wyboru cztery oferty abonamentowe. Abonament w wysokości 25 zł jest obecnie najtańszym abonamentem na rynku. Oferta gwarantuje stała wysokość rachunku, co miesiąc dzięki blokadzie rozmów po przekroczeniu wybranego przez klienta limitu kwotowego. Limit może być w każdej chwili zwiększony poprzez wygodny sposób doładowań poprzez karty zdrapki, SMS-y lub usługę Doładuj Mix, pozwalającą na samodzielne doładowanie konta przez wysłanie SMS z własnego telefonu. Umowę klient podpisuje się na 12 bądź 24 miesięce.

Dla użytkowników Twojego Mixa dostępne są dwie atrakcyjne oferty promocyjne:

Pakiet SMS za 1 grosz
w ramach promocji klient za 5 zł otrzymuje pakiet 500 SMS-ów,
usługę aktywuje SMS o treści AKT GROSZ wysłany na numer 140 (koszt SMS-a - 20 gr),
pakiet SMS-ów jest ważny przez 30 dni,
koszt pakietu pokrywany jest z doładowań.




Superbonus 30% więcej przy doładowaniu konta
przy każdym następnym doładowaniu klient otrzymuje 30% extra na rozmowy i SMS-y w sieci Orange,
usługę aktywuje SMS o treści WIECEJ wysłany na numer 113 (koszt SMS-a - 20 gr),
aby skorzystać z oferty należy doładować konto co 25 dni lub częściej.

W podstawowej ofercie Twój Mix klient ma do wyboru 22 modele telefonów w cenach od 1 zł do 699 zł (z VAT). W ramach superoferty Twój Mix dostępny jest najwyższy na rynku wybór telefonów za 1 zł. W tej cenie przygotowano 6 telefonów w ramach abonamentu 25 zł i 12 dla klientów korzystających z abonamentu 50 zł: Alcatel OT-E256, Nokia 6020, Sagem my301X, Siemens AX72, Siemens C75, SonyEricsson K700i, SonyEricsson Z520i.

Wprowadzeniu nowej oferty Twój Mix - porywająco lekki towarzyszyć będzie reklamowa kampania wspierająca w TV, Internecie, prasie i wykorzystująca outdoor.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Zobacz: ulotkę promującą Twój Mix (plik PDF, 140 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~maniana  2006-01-18 17:21:47  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    orange go home!! Na drzewo! Do żabojadów:)

  • 0

    12.  2006-01-18 17:23:03

    Ojjj Telepolis się pogorszył, gdyż na GOLu już jest informacja o Happy Taniej w TT a tutaj jeszcze nie ;P

  • 0

    13.  2006-01-18 17:35:30

    GregPepe orangutany maja tez mix-a za 10 pln miesiecznie i jest to najtanszy na rynku abonament

  • 0

    14. ~kamil  2006-01-18 17:39:47  host: wlan0-4.srem.net

    orange ma najtanszy... i najlepszy bo w plusie telefony od zlotowki masz przy 36 doladowaniach (czyli teoretycznie 3lata) a tu masz nie zle na 2lata to wole dac wiecej za telefon teraz i miec umowe na dwa lata niz dac 1zl i dodatkowe 12*30zl=360zl placic.. i miec najslabszy zasieg w polsce.. orange gora!!

  • 0

    15. ~j  2006-01-18 17:52:35  host: ay26.internetdsl.tpnet.pl

    klikam po wiecej szczegółów w dziale promocje i nic nie ma:(

  • 0

    16. ~gr  2006-01-18 17:53:50  host: chello062179093029.chello.pl

    http://www.era.pl/index.php?id=prasa_inf&press_id=1045&zone=10§ion=korp

  • 0

    17. ~gr  2006-01-18 17:56:44  host: chello062179093029.chello.pl

    oficjalnie o Era TT Happy taniej po 8 miesiacach

  • 0

    18. ~delpino  2006-01-18 18:19:09  host: bkv122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lipa że łooo...już się nie moge doczekać aż będzie dostepne przenoszenie numerów na karte do innych sieci...spadywuje odrazu z tego cytrusa!!!!

  • 0

    19. ~  2006-01-18 18:50:40  host: ip-81-210-11-42.netia.com.pl

    ???na stronie idei (bardziej polsko brzmi) ze trzeba wysłać smsa o treści PAKIET a nie AKT GROSZ :/ ? u was pisze ze orange jest autorem . ???

  • 0

    20. ~  2006-01-18 19:47:03  host: chello084010043160.chello.pl

    Najgorszy Mix na rynku. Totalna porażka

  • 0

    21. ~j  2006-01-18 19:58:36  host: ay26.internetdsl.tpnet.pl

    najlepsze jest to ,ze ten pakiet sms za 1 gr i 30% doladowania gratis mozna aktywowac tylko do 15.02.2006, tragedia

  • 0

    22.  2006-01-18 20:24:09

    ***karol - racja zapomniałem o tym za 10zł, ale tutaj jest napisane "Abonament w wysokości 25 zł jest obecnie najtańszym abonamentem na rynku." wiec chodzi o 25zł a nie o 10zł wiec troche sie xzagalopowali w tej reklamie czy informacji prasowej

  • 0

    23. ~jejku  2006-01-19 07:13:38  host: oo9.ipartners.pl

    Krótko:niccccc nowego!!!,tylko nazwa reklamy porywająco lekki mix.Co to w ogóle znaczy? Wiecieee...Lekko usiąść na krześle w salonie Orange i w porywającym tempie wyjść do do koleżanki Ery Inaczej: ciasto to samo tylko upieczone w innym piecu .

  • 0

    24.  2006-01-19 08:22:31

    *GregPepe jezyk reklamy - kuszacy i niejasny;)

  • 0

    25.  2006-01-19 11:05:09

    co ciekawe w cennikach aparatow w dziale promocje NIE MA z520... dziwne

  • 0

    26. ~  2006-01-19 11:31:30  host: dfs236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wie moze ktos czy se k700i jest w salonach

  • 0

    27. ~av  2006-01-19 22:44:32  host: aog211.internetdsl.tpnet.pl

    gdzie w dziale "promocja" jest cos o tej ofercie??? :/

  • 0

    28.  2006-01-19 23:00:07

    av: w dziale PROMOCJE jest cennik telefonów w "Twoim Mixie".

  • 0

    29. ~ufko  2006-01-22 14:33:24  host: cqc118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamiast zaoferować porządne warunki kase ładują w promowanie bardzo niekonkurencyjnych produktów - ta strategia będzie miała krótki żywot

  • 0

    30. ~chriss  2006-01-24 13:21:52  host: acy146.internetdsl.tpnet.pl

    chyba nikt nie poprawil dzialu promocje - orange tez nie nanioslo zmian w cenniku

Dodaj swoją opinię