Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona Orange.pl

Nowa odsłona Orange.pl

LuiN 14 Września 2010 13:05

0 0
Orange odsłonił dziś nową wersję portalu Orange.pl. Typowo telekomunikacyjna strona zmieniła się teraz w portal informacyjny relacjonujący rozmaite wydarzenia z Polski i świata.

Prezentowane dodatkowe treści podzielone zostały na kategorie: wiadomości, film, muzyka, sport, motoryzacja, lifestyle i gry. Informacje prasowe otaczają rozmaite banery reklamowe promujące aktualne oferty Orange.






Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    48. ~.  2010-09-14 16:27:00  host: 217.116.102.18

    A swoją drogą reklamy już są :S

  • 0

    49. ~  2010-09-14 16:46:58  host: public-gprs51816.centertel.pl

    zabawne, wyglada na to ze wszyscy moga wejsc na ta strone ale nie klienci orange. po prostu cyrk

  • 0

    50. ~halo  2010-09-14 17:21:15  host: public-gprs55992.centertel.pl

    wszystko było by fajnie, jakby to hmmm bardziej było INTUICYJNIE POUKŁADANE. Bo jak na razie portal zmienił się koszmarnie. Ciężko jest się połapać. Troche taki chaos jest. Myśle że może i jest to fajne, z czasem :P Tylko niech to bardziej poukładają i troszku wyłączą swoje reklamy bo jest ich stanowczo za dużo :)

  • 0

    51.  2010-09-14 17:44:19

    Według mnie strona wygląda bardzo dobrze :) Wszystko fajnie i na miejscu.

  • 0

    52. ~  2010-09-14 17:50:21  host: p14-03.opera-mini.net

    Portal operatora powinien umozliwic intuicyjne odnalezienie informacji o ofercie. dobry przyklad daje plus i play, orange.pl nie bylo zle az do teraz. co do ery to nie wiem. jak chce informacje to mam odpowiednie serwisy. /#>X

  • 0

    53. ~berdys  2010-09-14 18:03:22  host: ip-94-42-44-234.multimo.pl

    Playu, Ero ! Nie idzcie ta droga ! xD

  • 0

    54.  2010-09-14 18:25:54

    Nie działa sklep orange. :(

  • 0

    55. ~weak  2010-09-14 18:37:11  host: 87-205-204-92.adsl.inetia.pl

    Z poprzednią stroną było trochę problemów m.in logowanie się. Z nową odsłoną też jeszcze nie do końca cacy, no ale przynajmniej coś robią. W zasadzie wszystkie sieci znacząco w ostatnim czasie coś zmieniały w swoich stronkach z wyjątkiem Plusa...

  • 0

    56.  2010-09-14 18:39:12

    Dla mnie strona jest ok , z lewej strony moje konta z prawej informacje. Jak każdy nowy portal trzeba trochę czasu , aby poznać na pamięć to co nas interesuje .Gdy powstała ta,,stara" strona to miałem więcej problemów niż teraz .

  • 0

    57. ~  2010-09-14 19:35:07  host: 91.216.160.12

    A mnie to ani parzy, ani ziębi, ale może być - przynajmniej na samym wierzchu w widocznym miejscu można się od razu logować.

  • 0

    58.  2010-09-14 20:50:43

    Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale czegokolwiek nie kliknę trafiam na http://www.orange.pl/start.phtml Syf nieziemski.

  • 0

    59.  2010-09-14 22:08:33

    @59 Mam to samo.

  • 0

    61. ~nokia 6310i cudeńko  2010-09-15 07:56:49  host: 77-255-254-255.adsl.inetia.pl

    Nowy układ i funkcjonalność, fakt - stare było czytelniejsze dla klienta, ale nie taka tragedia jak ją malują, a do tego jest pewien miły drobiazg, ale o tym w pażdzierniku, jeśli uda się do tego czasu:)

  • 0

    62. ~nokia 6310i cudeńko  2010-09-15 08:00:35  host: 77-255-254-255.adsl.inetia.pl

    aha, PŁAĆ ZA TRANSFER NIEPOTRZEBNYCH DANYCH WCZYTYWANYCH NA STRONĘ... może to też o darcie transferu chodzi - używasz orange (nie)free?

  • 0

    63. ~hansen  2010-09-15 08:45:34  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    od rana portal nie działa nie ma nawet komunikatu co sie stało

  • 0

    64. ~nigdy więcej Orżnąć  2010-09-15 09:38:32  host: 212.160.239.131

    ta firma działa http://idea.pl/start.phtml

  • 0

    65. ~JURGA  2010-09-19 11:12:16  host: host-89-230-208-254.lublin.mm.pl

    Beznadziejny. Wolny i koszmarnie chaotyczny. Jak chcą zrobić coś porządnego- niech się cofną do serwisu IDEI z 2002/2003 roku. Tam było jasno, klarownie na temat ofert i usług, a przede wszystkim było to dla klienta

  • 0

    66. ~  2010-09-20 22:12:17  host: 178.73.48.137

    Strona jest teraz bardziej czytelna, wszystko jest dokadnie posegregowane i ciężko się zgubić. Moim zdaniem zmiana na plus. Może zmienieli odsłonę z racji nowych promocji, bo jednak sporo tego ostatnio było. Najpierw promocje w segmencie biznesowym, później zwierzęce taryfy a teraz Orange One.

  • 0

    67. ~czytelna ??? ciekawe !!!  2010-09-22 01:38:21  host: amplus9.amplus.net.pl

    strona jest bardzo zamotana teraz. przykładowao po zalogowaniu chce napisać sms lub mms . wchodze w sms i musze wyjśc na stronę główna aby wejśc do orange online , a jak chce np stan konta i pakietów tez muszę wychodzic ze wszystkiego i iść od strony głównej . Niema mnu głównego przejżystego zeby z kazdej czynnosci można w inna przeskakiwac tylko taki bajzer. kupa zbędnych reklam linki na głównej porozrzucane do poszczególnych usłóg miedzy reklamy i inne bzdury . ludzie tu zaglądają aby dowiedziec sie coś o sieci i konfigurować swój profil a nie dla rozrywki . wydaje mi sie ze dla rozrywki powinni sobie już całkiem populacja.pl poswiecic a nie psuć strone co ma być wizytówko sieci

  • 0

    68. ~  2010-11-17 16:03:21  host: netacc-gpn-5-71-18.pool.telenor.hu

    i w dodatku nie działa

Dodaj swoją opinię