Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona oferty Play Mixtura

Nowa odsłona oferty Play Mixtura

sirmark 29 Stycznia 2010 16:10

0 0

Od 1. lutego w cenniku oferty Play Mixtura pojawi się stawka 0,29 zł za minutę do wszystkich krajowych sieci, we wszystkich nowych Mixturowych taryfach, niezależnie od promocji.

Cennik Oferty Play Mixtura (Plan Cenowy II) będzie obowiązywał wszystkie osoby, które zawrą umowę w ramach oferty od 1. lutego.

Dodatkowo w ramach oferty pojawi się nowa taryfa - Mixtura 80, gdzie Wartość minimalnego doładowania będzie wynosiła 80 zł. Zastąpi ona w wachlarzu taryf dotychczas dostępną w sprzedaży Play Mixtura 20.

Stawki w ramach oferty Play Mixtura (Plan Cenowy II)

Cena minuty połączenia do wszystkich sieci 0,29 zł
Cena SMS-a do wszystkich sieci 0,18 zł
Cena MMS-a do wszystkich sieci 0,18 zł
Cena transferu danych 0,12 zł / 100 kB


Dostępne w ramach Play Mixtura (Plan Cenowy II) taryfy




Plan taryfowy: Mixtura 10 Mixtura 30 Mixtura 50 Mixtura 80
Wartość doładowania: 10 zł 30 zł 50 zł 80 zł

Każda z minimalnych Wartości doładowań przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 30 dni. Umowy zawierane są na 30 lub 40 doładowań.

Nowemu Cennikowi towarzyszą również dodatkowe promocje.
W ramach promocji "Play Mixtura MNP" przenoszący numer do Play Mixtura otrzymają pakiety minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Pakiety są ważne 90 dni.

  Mixtura 30 Mixtura 50 Mixtura 80
Pakiet minut 100 150 200
Ważność pakietu 90 dni 90 dni 90 dni

Promocyjny pakiet minut nie jest dostępny w ramach planu taryfowego Mixtura 10.

W ramach promocji "eShopowa Play Mixtura" Kupujący ofertę w eShopie klient otrzymuje pakiety minut do Play i na numery stacjonarne:

  Mixtura 30 Mixtura 50
Pakiet minut 150 200
Ważność pakietu 90 dni 90 dni

Promocyjny pakiet minut nie jest dostępny w ramach planu taryfowego Mixtura 10. Plan taryfowy Mixtura 80 nie jest dostępny w sprzedaży na odległość.

Nowej odsłonie Oferty Play Mixtura towarzyszą również dodatkowe pakiety i usługi: (nie są dostępne w planie taryfowym Mixtura 10)
- Pakiet 150 minut - do Play i na stacjonarne za 5 zł ważny 15 dni (jeden pakiet dostępny w danym momencie)
- Pakiet 200 SMSów - do wszystkich sieci za 5 zł ważny 15 dni (jeden pakiet dostępny w danym momencie)
- Pakiety Play Online w telefonie:
a. 500 MB za 15 zł ważny 30 dni
b. 1 GB za 25 zł ważny 30 dni
Dostępny tylko w strefie taniego Internetu, czyli w ramach infrastruktury sieci Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 123
  • 0

    105.  2010-01-30 15:38:02

    To prawda. Biorąc pod uwagę fakt, że winnych mixach (o ile w ogóle istnieje możłiwośc rozmawiania po 29 gr), to albo jest, jest to promocja z gwiazdką. Zresztą u konkurencji nawet w ofertach abonamentowych ciężko doszukać się takiej stawki...

  • 0

    106.  2010-01-30 16:13:36

    Tomek , tak , ale przy takich cenach telefonow ta oferta nie wytrzymuje po prostu konfrontacji z Freszem. Rozumiem nizsze doladowania , ale 80zl na 30 , 40 doladowan a w tym wypadku raczej miesiecy , bo nie sadze by duzo ludzi skrocilo umowy ze srednia 160zl na miesiac , to juz jest solidny i pewny (umowa) zarobek w dluzszej perspektywie czasu , za 15 miesiecy cena 29groszy moze nie byc juz tak atrakcyjna. Nie spieralbym sie o niskie doladowania , ale przy *80 ceny telefonow sa absurdalne moim zdaniem , a stawka 29groszy najzwyczajniej wliczona jak widac w cene telefonu.

  • 0

    107. ~blablabla  2010-01-30 16:26:06  host: 109.243.172.66

    @issa ceny telefonów w niższych doładowaniach są w miarę, ale masz rację, że przy doładowaniu 80zł ktoś się nie popisał. Np. Czekolada lb20 przy 30x30zł kosztuje 299zł- czyli w normie. Ten sam telefon w 40x80zł kosztuje 49zł i to jest gruba przesada. Innymi słowy, lepiej brać niższe doładowanie i spłacić szybciej, bo i tak nic się za wyższe doładowanie nie dostanie.

  • 0

    108. ~mirekb  2010-01-30 16:26:19  host: 109.243.200.10

    cennik fonów z mix 80 to raczej cos z gatunku sf..

  • 0

    109. ~blablabla  2010-01-30 16:30:11  host: 109.243.172.66

    Ceny telefonów w mixturze pokazują pięknie, co dla operatora jest bardziej opłacalne, bo nie sądzę, że ceny telefonów w abonamencie są niższe z powodu dobrego serca usługodawcy.

  • 0

    110. ~  2010-01-30 19:29:44  host: v12-13.opera-mini.net

    Pytanie czy Avila za zlotowke w mixturce 30"zeta na 30 zobowiazan to dobry interes?Grono znajomych to okolo 50% Play zas reszta to klienci W3

  • 1

    111.  2010-01-31 14:19:56

    Oferta nie najgorsza, ale w porównaniu do Play Fresha, przegrywa prawie we wszystkim ;-) Oczywiście rozumiem kwestię dotacji telefonu, pytanie tylko czy na pewno jest to opłacalne dla przeciętnego użytkownika. Problem w tym że większości ludzi nie chce się liczyć i kalkulować w wyborze oferty: telekomunikacyjnej, konta osobistego w banku, ubezpieczenia samochodowego, innych ubezpieczeń, w tym np. na życie, nieruchomości itd.. Pomijam jakieś bardziej skomplikowane tematy... Dla tych którzy dbają o swoje finanse zapewne wiedzą o tym jakie oszczędności daje takie gospodarowanie. W kwestii abonamentów/mixów bardzo malutko jest ofert które są korzystne dla kupującego. Problem w tym że wabik w postaci telefonu, sprawdza się w 90% ;)

  • 0

    112. ~Ignacy  2010-01-31 17:53:06  host: 77-254-98-37.adsl.inetia.pl

    No nie zachwycili. Tak samo z Play domowym. Ostatnio Play w ogóle nie zachwyca, oferty jak widać takie sobie, do tego telefony drogie. Robi się przeciętnie w Play.

  • 0

    113. ~plik  2010-01-31 18:51:10  host: ddh216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Można się tego było spodziewać skoro na jakość kładą nacisk.

  • -2

    115. ~  2010-01-31 20:22:07  host: chello089078090029.chello.pl

    @110, jeżeli masz 50% znajomych w Play, to znaczy że jesteś małolatem. Avila to dobry telefon dla małolata, bo jest tani jak barszcz. Wydaje mi się, że dla ciebie to żaden interes, bo i tak zapłacisz te 30zł z kieszonkowego rodziców. Bierz i szpanuj w gimnazjum!!!

  • 0

    116. ~małolaty z gimnazjum  2010-01-31 20:30:28  host: v07-15.opera-mini.net

    #115 Brawo za stworzenie portretu psychologicznego na podstawie grupy znajomych i telefonu Avila.

  • 1

    117. ~mm  2010-02-01 12:17:04  host: 213.134.166.138

    dziś 1 luty, a oferty jeszcze nie widać na www ;)

  • 1

    118. ~mk  2010-02-01 16:42:57  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    W newsie jest tylko 1 lutego, nie podaja ktorego roku :P

  • -1

    119. ~babciaa  2010-02-02 14:12:30  host: abps186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdybym miała pieniądze na zaplacenie kar umownych to nie chciałabym bym mieć nic wspólnego z Firma Play!!! Biznes biznesem ale ..........brak ludziom odruchów ludzkich :(. W mojej sprawie Polkomtel wykazał się zrozumieniem beznadziejnej sytyacji .

  • 0

    120. ~wolny wybór  2010-02-03 07:08:31  host: chello084010070086.chello.pl

    A w mojej Polkomtel mnie olał jako klienta z 10 letnim stażem więc ja ich też olałem i poszłem do Play i nie żałuję.

  • 0

    121. ~  2010-02-03 20:39:38  host: v03-05.opera-mini.net

    oplata aktywacyjna 29pln.play..mirekb

  • 0

    122. ~mk  2010-02-04 09:57:21  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Play cos ma problem ze znalezieniem wlasnego tylka. Ta ich strona z oferta po tych paru dniach to ciagle kpina, podobnie jak inne ktore mialy sie zaczac z poczatkiem lutego.

  • -2

    124. ~  2010-02-06 13:12:24  host: mtan99.alfanet24.pl

    STRASZNA LIPA ...I NIE CHCE PLAY BO ZNAJOMI BEDĄ OMIJAĆ MÓJ FON SZEROKIM ŁUKIEM :) WIADOMO DO PLAY DRORZEJ.. POZA TYM KOLEZANA MA W PLAY CIAGLE COŚ NIE TAK Z FAKTURAMI...A REKLAMACJI I NICH POZYTYWNYCH DLA KLIENTA NIE MA MASZ UMOWE TO PLAĆ .. ZTEGO ZAŁOŻENIA WYCHODZĄ NIE POLECAM ...

  • 0

    125. ~ddd  2010-02-08 13:33:09  host: bdv244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pakiet 200sms skończył mi się po 5 dniach.. i mam pytanie czy muszę czekać te 10 dni aby ponownie z niego skorzystać??

  • 0

    126. ~nowy  2010-02-10 17:42:24  host: sl-nat-205.coe24.net

    mam pytanie jak ten pakiet 150 min wykorzystam szybciej niz te 15 dni to moge odrazu aktywowac drugie 150 min czy musze czekac do 15 dnia az skoncczy waznosc pierwszy pakiet?

Dodaj swoją opinię