Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa odsłona Mix Plusa

Nowa odsłona Mix Plusa

LuiN 30 Września 2008 12:55

0 0

Niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowana nowa oferta Mix Plus. Już teraz przedstawiamy najważniejsze jej elementy.

Oferta bazuje na dotychczasowych kwotach miesięcznych doładowań: 30, 50 i 80 zł w ofercie podstawowej oraz 40, 60 i 100 zł w wariancie Music Pack. Przy zawarciu nowej umowy klient otrzymuje 10 zł na wszystkie usługi, jednak deklaruje, że w ciągu pierwszych 30 dni dwukrotnie doładuje konto minimalną kwotą doładowania wynikającą z umowy.

Stawka za połączenia głosowe to 0,58 zł do wszystkich sieci, z wykluczeniem Play (0,72 zł). Cena jednego SMS-a wynosi 0,18 zł, a pojedynczej wiadomości MMS - 0,38 zł, koszt 100 kB transmisji GPRS to 0,20 zł.

Co miesiąc otrzymać będzie można darmowy upominek w postaci pakietu 50 SMS-ów do wszystkich sieci lub pakietu 150 SMS-ów do sieci Plus. Za dodatkowe 10 zł będzie można uzyskać ważny przez miesiąc pakiet 25 minut do wszystkich sieci - Tanie rozmowy do wszystkich. Za 5 zł kupić będzie można ważny 30 dni pakiet 100 minut do sieci własnej oraz stacjonarnych - Tanie popołudnia i weekendy. Także za 5 zł dostępny będzie ważny 30 dni pakiet 500 SMS-ów.




W ramach pakietów internetowych klienci otrzymają 25 MB transmisji danych w cenie 5 zł, lub 60 MB za 10 zł (taktowanie co 100 kB). Dostępny będzie także Wybrany numer w sieci Plus - pakiet za 10 zł ważny 30 dni - nielimitowany do końca roku, a później ograniczony do 1000 minut wymiennych na 4000 SMS-ów.

Dzwoniąc do Plusa lub na stacjonarne Tanie rozmowy do wszystkich mają pierwszeństwo przed minutami z wybranego numeru oraz Tanimi popołudniami i weekendami.

Jeśli chodzi o ceny telefonów to propozycje wyglądają następująco: SonyEricsson K800i w cenie 1 zł w opcji za 30 zł, Nokia N73 za 1 zł w opcji za 50 zł, SonyEricsson W910i za 1 zł w opcji za 50 zł, Nokia E51 za 1 zł w opcji za 80 zł, SonyEricsson W890i za 1 zł w opcji za 40 zł, Nokia 5300 za 1 zł w opcji za 40 zł, Motorola ROKR E8 za 1 zł w opcji za 60 zł oraz Nokia 6500 slide za 1 zł w opcji za 100 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 165
  • 0

    146. ~mirekb  2008-10-06 16:55:44  host: apn-77-113-235-106.gprs.plus.pl

    @145 przejdz na simplusa a potem przyjdz ze chciales kontrakt w tej "wyjatkowej"ofercie,moze dorzuca ci jakis bonus jeszcze??kiedys bylo 2 telefony(samsungi i nokie) do wyboru,smycz i czapka chyba..pochwal sie co dostałes,moze starter simdata czy simplus tez dorzucają co by wiecej "aktywnych kart sim",nie uzytkownikow było??

  • 0

    147. ~  2008-10-06 19:08:13  host: static-10b.oc3.tsk.pl

    146 nie zrouzmielismy sie. chodzi mi o to, jak przejsc z mixplus III na ten nowy;] na stronie plusa nie jest wyjasnione jak to zrobic.

  • 0

    148. ~  2008-10-06 22:15:10  host: f143-053.opera-mini.net

    Pakiet smsow można wykupić tylko 1 w ciągu miesiąca, czyli dla tych którzy lubią trochę więcej pisać, mogą z tej oferty od razu zrezygnować. Czyżby na wszelki sposób Plus chciał promować ten 36i6? Jestem ciekawy jak długo będziemy czekać na zmianę regulaminów przynajmniej w kwestii smsow? Sprzedaż tego Mix-a będzie żałosna. Oferta ta stała się tak naprawdę - dla nikogo. Wszystko co dobre pozostało w taryfie starej i cieszę się że taka posiadam. / nicram

  • 0

    149.  2008-10-07 08:34:02

    Pomocy!! W piatek złożyłam zamówienie w sklepie on-line plusa na mix plusa, nie przesłałam jednak domumentów, w poniedziałek weszła ta beznadziejna oferta na nowego mix plusa, która promocja mnie obejmuje??czy ta piatkowa czy poniedziałkowa?? Wczoraj próbowalam się dodzwonić so sklepu 67 razy- totalna porażka- albo zajete albo nikt tel nie odbiera..Na maile też nie odpisuja..a myślałam że Polkomtel to poważna firma..Jeśli macie pewne informacje na ten temat proszę o odp.Z góry dziękuje i pozdrawiam

  • 0

    150. ~  2008-10-07 08:46:38  host: f142-047.opera-mini.net

    Nowa

  • 0

    151. ~  2008-10-07 08:58:09  host: 77-254-152-229.adsl.inetia.pl

    Ale jeśli kupuję coś dnia kiedy obowiązuje stara oferta to moga mi tak zmienić??przecież sczegóły nowej moga mi nie odpowiadać, czy to jest pewna informacja??

  • 0

    152. ~  2008-10-07 09:15:39  host: p07-09.opera-mini.net

    @140: 2 razy 30 to nie jest chyba 70zł :-) Te 10 to dostajesz od nich, jak gdyby za podpisanie umowy. Za tą dychę plus dla plusa, jeden z nielicznych punktów gdzie jest teraz lepiej. No chyba możesz ten drugi raz dolądować 7.11, byle 30 dni nie minęło.

  • 0

    153.  2008-10-07 10:34:40

    Ale jeśli zamawiam coś dnia kiedy obowiązuje stara oferta to moga mi tak zmienić??przecież sczegóły nowej moga mi nie odpowiadać, czy to jest pewna informacja??

  • 0

    154.  2008-10-07 11:19:22

    6 października br. sieć Plus wprowadziła promocję "Wybierz Nowe Taryfy MixPlus". Promocja skierowana jest do dotychczasowych użytkowników MixPlusa, którzy chcą skorzystać z nowej taryfy MixPlus. Opłata za zmianę posiadanej taryfy wynosi 10 zł (z VAT). A to dobry żart :D

  • 0

    155.  2008-10-07 13:30:43

    Pomocy!! W piatek złożyłam zamówienie w sklepie on-line plusa na mix plusa, nie przesłałam jednak domumentów, w poniedziałek weszła ta beznadziejna oferta na nowego mix plusa, która promocja mnie obejmuje??czy ta piatkowa czy poniedziałkowa?? Wczoraj próbowalam się dodzwonić so sklepu 67 razy- totalna porażka- albo zajete albo nikt tel nie odbiera..Na maile też nie odpisuja..a myślałam że Polkomtel to poważna firma..Jeśli macie pewne informacje na ten temat proszę o odp.Z góry dziękuje i pozdrawiam Ale jeśli zamawiam coś dnia kiedy obowiązuje stara oferta to moga mi tak zmienić??przecież sczegóły nowej moga mi nie odpowiadać, czy to jest pewna informacja??

  • 0

    156. ~Klig  2008-10-07 14:50:35  host: fortytwo.usr.dico.unimi.it

    Plus to porządna firma. Ostatnio załatwiłem sobie od nich iPlusa - polecam ;)

  • 0

    157. ~  2008-10-07 21:57:57  host: f96-024.opera-mini.net

    Do 155 w sklepie tobie nie odbiora... Ja za telefonem i umowa czekalem prawie miesiac... I raczej jak dokumentow nie wyslalas to umowy nie zrobia... I liczy sie data chyba podpisania umowy ewentualnie wydania telefonu z magazynu....

  • 0

    158. ~  2008-10-07 21:58:31  host: 77-254-137-154.adsl.inetia.pl

    AnMi547 - a czy nie możesz otworzyć paczki od kuriera i przekonać się, którą ofertę dostałaś?

  • 0

    159. ~Kl4j  2008-10-08 00:20:21  host: 92.241.169.181

    Sam wybrałem sobie taryfę Tanie Rozmowy do wszystkich. Płacę tylko 40gr za minutę.

  • 0

    160.  2008-10-08 10:39:00

    Kiszka, tylko 50 smsów do wszystkich a minimum doladowania 30 zl, ale dobre i to. Za to mnostwo minut na rozmowy z wybranym numerem plusa.

  • 0

    161. ~KasiaSI  2008-10-12 22:43:17  host: aasn1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chwalić plusa za nowe taryfy, co tu zachwalać nowe stawki bronią sie same.

  • 0

    162.  2008-10-13 11:09:22

    #159 a nie spotkałem się, by ktoś dawał taniej niż Plus daje teraz 40 gr. :D nawet plej srej nie daje za 40 gr. :D

  • 0

    163. ~radek  2008-12-13 16:58:33  host: 80.54.5.83

    siema, przedłużyłem umowę i i mam nowego mixplusaIV teraz nie wiem czy bede mógł wykupować darmowy numer do sieci na którym bardzo mi zależało, narazie mam jeszcze nieskończony pakied z przez przedłuzenia umowy. Jesli nie bede mógł kupic w nastepnym miesiącu darmowego numeru, to jak rpzejśc na starą taryfe?

  • 0

    164. ~olka_34  2009-01-08 15:18:25  host: xdsl-4340.walbrzych.dialog.net.pl

    jaki jest kod zeby mozna bylo caly czas zamawiac pakiet 500 sms'ow a nie tylko raz na miesiac?

  • 0

    165. ~qwer  2009-01-17 16:53:00  host: ip.91.197.90.250.edial.pl

    jak przejsc z mix plus IV na mix plus III???

Dodaj swoją opinię