Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Nokia "touch & type"?

Nowa Nokia "touch & type"?

Ringu 16 Marca 2011 20:12

0 0
unknown nokia Po Internecie krąży zdjęcie tajemniczego telefonu od Nokii. Wszystko wskazuje na to, że będzie to następca modelu X3-02 z serii touch & type.

Telefon ma dotykowy wyświetlacz i wysuwaną klawiaturę numeryczną. Wygląda na to, że urządzenie będzie działać na platformie S40. Nazwa, jaką nosić będzie aparat nie jest jeszcze znana, ale można się spodziewać, że ten model Nokii zostanie zaklasyfikowany do rodziny X3-XX.

Nie jest znana także data premiery. Być może urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas targów CTIA Wireless, które odbędą się w przyszłym tygodniu.



Źródło tekstu: MobileBulgaria, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~Forest150  2011-03-16 20:31:21  host: user-46-112-166-251.play-internet.pl

    Dla mnie to nie jest jakaś rewelacja w wyglądzie i chyba w specyfikacji też (bo na pewno nie będzie) Tylko ciekawe ile sobie nokia "zażyczy" za ten model...

  • 0

    2.  2011-03-16 20:40:34

    Nokia ma obecnie najbrzydszy interfejs w telefonach "bez systemu" :|. Nie licząc chinoli typu myPhone.

  • 0

    3. ~Tiger N.  2011-03-16 21:36:54  host: 212.45.5.172

    Kamil_K pisze obecnie najbardziej marne i bzdurne teksty, nie licząc oczywiście blogerskiej twórczości Jarosława K. ;-D Pewnie obaj są z jednej rodziny...? wcale bym się z tego powodu nie zdziwił, bowiem obaj biegle posługują się negatywna propagandą ;-)

  • 0

    4. ~Paweł  2011-03-16 21:51:06  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Ale jesteście szybcy ;)

  • 0

    5. ~  2011-03-16 22:14:28  host: 212.2.126.225

    Taka ciekawostka: od wczoraj mi i kolegom nie działa sklep Ovi w telefonie. Moglibyście sprawdzić co i jak?

  • 0

    6.  2011-03-16 22:20:07

    @2 widziales kiedys cos wiecej niz 1-2 marki telefonow? ja z miejsca moglbym wymienic LG, Samsunga, MOTOROLE :)

  • 0

    7.  2011-03-16 22:21:45

    @5 a nie pluje sie o aktualizacje? bo byla kilka dni temu. i jesli sie nie aktualizowal ostatnio i jesli nie chce sie aktualizowac z poziomu telefonu to sprobuj przez ovi suite

  • 0

    8. ~  2011-03-16 22:25:24  host: 212.2.126.225

    @7 spróbuje, dzięki.

  • 0

    9.  2011-03-16 22:47:41

    Ale brzydal.

  • 0

    10. ~  2011-03-16 23:19:01  host: z29-14.opera-mini.net

    Model ten spokojnie moglby startowac w konkursie na najbrzydszy telefon świata choc na zwyciestwo w nim ma male szanse.

  • 2

    11.  2011-03-16 23:40:38

    kurcze jakby nie traktowali touch and type jako najnizszej polki i dali dobra specyfikacje i system to moglny byc jakis hit..

  • 1

    12. ~kkk  2011-03-17 00:39:26  host: 89-76-128-193.dynamic.chello.pl

    Ten ekran z czarną obwódką wygląda jakby ktoś go wkleił w paincie xD

  • 0

    13. ~Lolek  2011-03-17 14:12:29  host: 212.160.172.70

    Prawie jak LG shine ;)

  • 0

    14. ~``  2011-03-17 15:01:38  host: ip-77-222-228-234.spray.net.pl

    dla mnie to c5-03 slider

  • 0

    15. ~aqq  2011-03-21 15:27:50  host: 62.87.237.17

    Mi się Ovi właśnie pluł o aktualizację i gdy jej dokonałam - sklep padł, tylko biała strona się ładuje.

Dodaj swoją opinię