Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Nokia 6600i slide

Nowa Nokia 6600i slide

sirmark 19 Maja 2009 12:24

0 0

nokia 6600i slide Nokia zaprezentowała nowy telefon Nokia 6600i slide - ulepszona wersję pokazanego rok temu modelu 6600 slide.

Nokia 6600i slide to slider, którego obudowa wykonana jest ze szczotkowanej, nierdzewnej stali. Obsługuje cztery zakresy GSM/GPRS/EDGE oraz dwa zakresy WCDMA (850/2100). Telefon wyposażono w 2,2-calowy wyświetlacz z 16 mln kolorów oraz aparat cyfrowy 5 Mpix z autofocusem i dual led fleszem, nagrywającym filmy o rozdzielczości VGA z prędkością 30 fps.

W telefonie znajdziemy także Bluetooth, radio FM oraz złącze microSD z kartą 1GB w komplecie (obsługa kart pamięci do 16 GB). Telefon posiada także akceleroment, który pozwoli sterować budzikiem i przychodzącymi połączeniami. Nowa Nokia dostępna ma być w III kwartale w cenie 200 Euro (bez podatków i dopłat).




Ale co w tym modelu jest tak naprawdę nowością, oprócz lekkiej zmiany wyglądu? Dodano lepszy aparat cyfrowy - w poprzednim modelu był to 3,2 Mpix i nagrywał z filmy z prędkością 15 fps. Dodano także obsługe większych kart - u poprzednika tylko karty do 4 GB. I wyglada na to, że z grubsza na tym zmiany się kończa. Można jeszcze wspomnieć, że poprzednika w chwili prezentacji wyceniono na 250 euro. Poprzednik nie zagościł w promocjach polskich operatorów, być może nowy model będzie miał więcej szczęścia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2009-05-19 12:24:47  host: host-212-67-159-28.net.inotel.pl

    troche mnie rozbijają takie mini ulepszenia telefonów. Nagle im sie przypomnić ze w poprzedniku czegoś brakuje i już dodają (i) ehhe, a może warto tak pomyśleć o wszystkim przed wprowadzeniem do masowej produkcji!?

  • 0

    2.  2009-05-19 12:37:44

    Jak to nie zagoscil w promocjach. Z tego co pamietam to w Play byl. A co do samego 6600i slide to kosmetyczne zmiany ale i co najwazniejsze nizsza cena

  • 0

    3. ~Dematerializator  2009-05-19 13:25:11  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    Poprzednik Nokia 6500 slide jest najbardziej awaryjnym telefonem nokii jaki znam

  • 0

    4.  2009-05-19 13:57:21

    Znajac polskie realia to cena wyniesie ponad 1000 zlotych.

  • 0

    5. ~  2009-05-19 14:17:30  host: f96-023.opera-mini.net

    Ale ma tez najnowsza platforme s40 tak jak 6270. I z tego wynika, ze wyswietlacz tez lepszy niz 320x240px

  • 0

    6. ~  2009-05-19 14:23:30  host: f96-023.opera-mini.net

    Sorry, oczywiscie mialem na mysli 6260slide am nie 6270

  • 0

    7.  2009-05-19 15:10:03

    Akcelerometr, nie akceleroment... chyba.

  • 0

    8.  2009-05-19 15:12:04

    No i zmiany się kończą, nie kończa ;) Ale się czepiam. ^^"

  • 0

    9. ~moo  2009-05-19 16:30:26  host: public-gprs103346.centertel.pl

    Czy tylko mi przypomina htc touch?

  • 0

    10.  2009-05-19 16:40:45

    A pamiętacie 6600? Kiedyś Nokia jakoś potrafiła wypuścić ciekawe modele, to nie to co dziś.

  • 0

    11.  2009-05-19 17:44:43

    Drugi akapit: "Nokia 6600 slide to slider[...]"- zapomniano dodać "i" do tego 6600 ;) A Nokia ciekawa w sumie, tylko ciekawe jak z jakością w tym modelu... Oby nie było tak jak w 6500 Sld. No i znowu małe softkey...

  • 0

    12.  2009-05-19 17:51:34

    kowcio: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    13. ~  2009-05-21 22:36:52  host: public65130.cdma.centertel.pl

    1- jest lepszy aparat i cos tam jeszcze dolozyli wiec to nie taka zwykla kosmetyka, mnie to rozbraja nokia 6300i ktora rozni sie od 6300 dodaniem 1-ej funkcji i to w dodatku nie wiem sam o co z tym chodzi no i kolor obudowy zmienili na brąz, ble. to dopiero kosmetyka :)

  • 0

    14. ~brazylijczyk  2009-05-28 19:36:18  host: agj244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziwne że nikt nie zauważył że jest nie tylko poprawiony aparat ale też dodano akcelerometr którego w zwykłej wersji bez "i" nie ma. Ogólnie jest to malutki telefonik robiący przyzwoite zdjęcia o atrakcyjnym wyglądzie. chętnie bym nabył.

  • 0

    15. ~o.  2009-08-05 22:43:51  host: bvw84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś wie w jakiej sieci będzie dostępny. Na razie głucho. 6600 był/jest w Playu.

  • 0

    16. ~grabiu  2009-12-25 13:02:47  host: 188.33.203.132

    Kupiłem, chętnie sprzedam :) Mam ten telefon od 3 tygodni i nie jestem zadowolony, chociaż obiektywnie przyznam, że ktoś inny może. Tylko jeśli jesteś przyzwyczajony do tego, że telefon jest głośny i zawsze go słychać to w tym przypadku można mocno się zdzwić. Głośnik umieszczony w miejscu gdzie trzymasz telefon to jakaś bzdura, poza tym, że telefon w ogóle jest cichy. Mialem stereo to teraz może się czepiam. To jedyna wada, ale na tyle upierdliwa, że chętnie sprzedam :)

  • 0

    17. ~  2010-01-11 17:37:41  host: btp75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajny fon zwłaszcza jak masię go za darmo (dostałem, a w zasadzie wygrałem w konkursie) solidna obudowa i dobry głośniczek polecam

  • 0

    18. ~aducha  2010-01-11 22:21:11  host: apn-95-40-229-52.dynamic.gprs.plus.pl

    ja go dopiero zamówiłam i mam nadzieje ze się sprawdzi:) pozdro

Dodaj swoją opinię