Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Nokia 6555

Nowa Nokia 6555

sirmark 21 Sierpnia 2007 17:31

0 0

Nokia przedstawiła nowy telefon komórkowy trzeciej generacji - model 6555.

Nokia 6555 jest pierwszym telefonem WCDMA w gładkiej składanej obudowie z niewidocznymi zawiasami, tworzącej po otwarciu zgrabną linię. Łagodne kształty telefonu zapewniają jego bezproblemowe i ergonomiczne użytkowanie. Telefon pojawi się w sprzedaży w najbliższych tygodniach w orientacyjnej cenie 200 Euro netto.

nokia 6555 nokia 6555 nokia 6555 nokia 6555

Atrakcyjność telefonu Nokia 6555 dodatkowo zwiększa wewnętrzny wyświetlacz QVGA o 16 milionach kolorów, zapewniający znakomity, ostry obraz na ekranie o rozdzielczości 240x320 pikseli. Aparat fotograficzny z funkcją 6-krotnego zbliżenia cyfrowego zapewnia dużą uniwersalność, a wizjer wyświetlający obraz na pełnym ekranie w ustawieniu pionowym gwarantuje dobre ujęcie za każdy razem. Funkcja autoportretu w aparacie oraz opcja udostępniania filmów wideo, zapewniają łatwość dzielenia się szczególnymi chwilami z rodziną i znajomymi.




nokia 6555 nokia 6555 nokia 6555

Użytkownik otrzymuje także do dyspozycji Bluetooth oraz 30 MB pamięci na dane, z opcją rozbudowy za pomocą kart microSD.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2007-08-21 22:32:30

    tu est trochę info na jego temat http://www.gsmarena.com/nokia_6555-2071.php

  • 0

    29.  2007-08-21 22:57:01

    szkoda, że już nie robią fonów z tym bocznym przyciskiem do otwierania. Moja żonka sobie to rozwiązanie bardzo chwali. 6131 ma już ponad rok i pora jej zmienić fonik bo obecny już trochę podniszczony, ale pod względem awaryjności to na ten model złego słowa nie dam powiedzieć.

  • 0

    30.  2007-08-22 00:18:56

    krzyno: dzieki za linka, faktycznie ciekawe speki, wideorozmowe da sie obejsc, troche WiFi brak, ale jest to do przebolenia. Ciekawe jakie filmy kreci ;) (jak VGA to kupuje tego middle classa jako zastepczego, a co :)

  • 0

    31. ~KObaltus  2007-08-22 08:27:37  host: samsung.k.itsa.pl

    Klapki w nokii działaja tak samo jak slajdery czyli beznadziejnie

  • 0

    32. ~sss  2007-08-22 09:36:00  host: alb248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Póki co najlepsze slidery są w LG

  • 0

    33. ~ v  2007-08-22 09:58:57  host: 193.239.62.45

    zegar z zewnętrznego wyświetlacza znika w momencie np. przychodzącego połączenia i zamienia się w kolorowy, taki jak w Noki 6085? ciekawe. Jeszcze tylko info na temat kamerki i ceny w naszym kochanym kraju.

  • 0

    34. ~  2007-10-17 16:37:51  host: ip-89-174-123-160.multimo.gtsenergis.pl

    Mam identyczną motorolę

  • 0

    35. ~bajtek  2007-11-21 22:48:01  host: abjk243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi sie ten telefonik bardzo podoba, może nie ma żadnych wypasionych funjcji, ale to wystarcza, zalezy kto co lubi. Z wielką chęcią bym go kupił, choc jest mało popularny i troche sie wacham, wyglad bardzo fajny elegancki i funkcje mi odpowiadają, a cena na allego od 800 zł :(

  • 0

    36. ~aska  2007-11-30 15:02:49  host: gla118.internetdsl.tpnet.pl

    zajefajny telefon muszę go mieć!!!!!!!!!!!!!!! :* :* :*

  • 0

    37. ~K4W!L  2008-01-02 21:20:46  host: bwp249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefonik bardzo fajny... tylko ciekawe jak z baterią...

  • 0

    38. ~neboo  2008-04-26 20:42:43  host: c172-17.icpnet.pl

    mam ten telefonik grubo ponad miesiac jest piekny. cudowny wyswietlacz, aparat robi bardzo ładne zdjęcia w dziennym świetle, nie wiesza się płynnie śmiga z kartą 2 giga. wady: krótko trzymająca bateria ogólnie telefon jest bardzo elegancki i po prostu ładny. wyróżnia sie z tłumu nowoczesnych dziwadeł :):)nie sprawił mi jak dotąd kłopotu jestem nim zauroczony :)jedno jest pewne-przy zakupie nowszego telefonu za kilka lat zachowam go na pamiątke podobnie jak nokię 6510 :]:]

  • 0

    39. ~margol  2008-05-26 13:51:57  host: btw150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ten telefon niecaly tydzien i jest SUPER z wyjatkiem baterii, ładuje ok 2 razy dziennie mimo iz formatowałam na poczatku standardowo bateria..

  • 0

    40. ~Brazylijczyk  2008-06-07 14:53:02  host: aeav91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do postu 39 Margol, przestań bawić sie tym telefonem i daj mu żyć to bateria pochodzi Ci minimum 4-dni. Nie opowiadaj głupot, ja mam ten telefon i bateria w nim ogólnie jest przyzwoita biorąc pod uwage że fon ma dwa wyrafinowane wyświetlacze.

  • 0

    41. ~s.p  2008-07-03 18:08:28  host: 178.158.218.87.dynamic.jazztel.es

    ja mam ten model 6555 i nie narzekam?na baterie dlugo mi wytrzymuje?nie rorozumiem tych opini waszych na tamat bateri

  • 0

    42. ~krawiec  2008-10-03 22:24:04  host: got210.internetdsl.tpnet.pl

    kupiłem ten tel i mam go jakieś dwa tygodnie kupiłem nowa baterie która trzyma pół dnia jak pisze smsy a chyba po to jest telefon ;D

  • 0

    43. ~k  2008-10-03 22:25:04  host: got210.internetdsl.tpnet.pl

    aha i dodam że baterie sformatowałem oczywiście... nie polecam aha i trudno sprzedać bo nikt nie chce takiego wyjątkowego modelu...

  • 0

    44. ~Resp  2008-11-15 13:35:43  host: 217.75.52.27.debica52.tnp.pl

    Po sformatowaniu bateria 3ma 4 dni rozmawiajac,logiczne ze sie wyladowywuje to nie monochromatyczny wyswietlacz milony kolorow musi pobeirac energie...tak najlepiej zeby w ogole nie tzreba bylo jej ladowac prawda? telefon przyzwoicie dobry 9/10 .Polecam

  • 0

    45. ~enka  2009-01-19 20:05:20  host: few34.internetdsl.tpnet.pl

    ja osobiście się wacham - czy kupić ten fonik czy troszeczkę "starszy", czyli nokię 6500 slide. Obydwa mi się bardzo podobają i o obydwu czytam bardzo pozytywne opinie :] cóż, niezaprzeczalną różnicą tych dwóch telefoników jest cena (ten ok.500zł, tamten aż ok.900zł..) pomóżcie!

  • 0

    46. ~castiel  2009-09-04 12:43:03  host: kl2-163.kielce.net.pl