Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Nokia 3120 classic

Nowa Nokia 3120 classic

sirmark 6 Lutego 2008 01:45

0 0
Nokia po cichu ujawniła zdjęcia i specyfikację nowego modelu - Nokia 3120 classic. Telefon średniej klasy ma mieć dobry stosunek ceny do możliwości.

Trzeba zaznaczyć, że producent po raz kolejny wykorzystuje użytą już prawie 4 lata temu numerację modelu - mowa o Nokii 3120.

Nokia 3120 classic wyposażona jest w 2-calowy wyświetlacz QVGA pokazujący 16 mln kolorów, aparat cyfrowy 2 Mpix, drugi do wideorozmów, radio FM oraz złącze microSD. Łączność zapewnia Bluetooth, port USB, a także złącze jack 2,5 mm. Telefon działa w czterech zakresach GSM oraz dwóch zakresach 3G.

Telefon trafić ma na rynek w drugim kwartale w orientacyjnej cenie 150 Euro (bez podatku).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 3120 classic w katalogu.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 36
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~xionacz  2008-02-06 13:05:40  host: ligocka-k-ce.c192.msk.pl

    tanich aparatow 3g jest pelno tylko operatorzy dopiero sie rozkrecaja ;]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2008-02-06 14:09:49

    Jak na swoją cenę fenomenalny ekran. Może wreszcie inni producenci (konkretnie mam na myśli SE) zrozumieją że ekran QVGA to nie jest luksus do telefonów z najwyższej półki i te niższe modele też mogą je dostać...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2008-02-06 14:53:16

    mi przypomina motorolke t 190 :P tak nokia napewno tel nie jest najsliczniejszy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~jojo  2008-02-06 14:53:54  host: egp234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MvT (15) - bez udziwnień w stylu Nokia 7900 Prism lub Nokia 7500 Prism.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2008-02-06 15:06:33

    Jestem w szoku, taka konfiguracja i dobra cena. Wygląd również bardzo fajny, nie jest kiczowata jak co niektóre modele konkurencji w tej klasie, wygląda elegancko, tradycyjnie i aż dziw bierze, że w oznaczeniu ma 3 z przodu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Ziomek  2008-02-06 15:19:19  host: f142-133.opera-mini.net

    Niby prosty telefon, a funkcje naprawdę super. Podobny do Siemensa c35i, ale waga i parametry są na 6. Mile zaskoczenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~NokiaPunisher  2008-02-06 21:19:32  host: 213.158.194.228

    Kolejny mdly badziew nokii. Jak to od dluzszego czasu bywa telefony noki wyjatkowo czesto odwiedzaja serwis. Buble jakich malo. Nokia to obecnie mit. Sprzedarz spada bo wkoncu uzytkownicy sie polapali co to za tandeta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Tolek  2008-02-06 21:30:49  host: 213.158.194.228

    A u mnie w pracy kiedys uzywalismy nokii. Ale wszysc sie przesiedl na znacznie lepsze SE z gornej polki. Teraz na 16 ludzi jest 16 SE. I nikt nawet niezamierza wracac do przeraklamowanej nokii. SE znaczaco sie wybil na przestrzeni kilku lat i dlatego jest lepszy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~  2008-02-07 00:16:34  host: 80.51.91.252

    najlepsze jest to, co jest dla danej osoby wygodne - i nie ma znaczenia, czy to se, nokia, samsung czy motka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2008-02-07 01:36:43

    Tak tak, 213.158.194.228, produkuj sie nawet 10 razy (przy okazji - sprzedaz pisze sie przez samo ż :), ale zawsze to bedzie komentarz tylko jednego usera :) Co do tresci - szkoda tylko, ze Nokia posiada 40 % rynku globalnego (wzrost o ponad 3 %) i zapewne podobny wzrost i udzial na rynku PL. Zapewne wzial sie znikad ;) A co odwiedzanie serwisow - pokaz mi w tych czasach bezawaryjny telefon :> Wszystkie sa dosyc mocno awaryjne, choc jesli jakichs telefonow jest najwiecej, to LOGICZNYM jest, ze takze najwiecej ich bedzie w serwisie. Statystycznie chocby, niezaleznie od awaryjnosci :) No ale coz, zawsze mozna sie ludzic ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~traper  2008-07-17 17:15:05  host: net41.telgam.pl

    Mam zamiar kupic tel kom i zastanawiam sie nad Nokia 3120 Classic na umowe lub bez umowy Nokia 3110 Classic za 345 zl z promocji. Mi akurat nie zalezy na bajerach karta pamieci irda itd przydadza mi sie. Ale juz zwlekam tak z zakupem telefonu 4 miesiace przez te komentarze ludzi bo co chce juz kupic dany model telefonu to czytam ze jest do bani itd. Ludzie aparat cyfrowy ktory jest juz tani i ma duzo mega pixeli nigdy nie dorowna tel kom. Moim zdaniem im lepszy aparat w komorce tym wyzsza cena, lampa blyskowa to zabawka a i tak komorka nie zrobi takiego idealnego zdjecia jak cyfrowka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Mateusz  2008-09-27 18:57:58  host: 80-51-99-81.bartnet.pl

    Telefon idealny. Jestem maniakiem telefonów miałem telefony od noki 3310/8800 do sony k850i/iphone. Ten telefon jest idealny dzieki temu ze nie dość ze posiada wszyskie standardowe funkcje to bateria wytrzymuje spokojnie 5 dni. Telefon idealnie leży w dłoni, telefon funkcjonalny dla ludzi którzy nie traktują telefonu jako zabawki ale jednoczesnie zabaweczką jest

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~Magda  2008-10-02 12:45:43  host: abke152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem Telefon jest super;) Prosty w obsłudze ma dużo funkcji dobry wyswietlacz, nie jest duży:) Jestem bardzo z niego zadowolona;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~siwucha170  2008-11-22 10:58:31  host: aczx184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tel z wygladu jest swietny zamierzam go kupic. niechcialbym sie napalac na niego bo juz sie przejechalem na tym tznnapalilem sie na jeden tel bo wygladal fajnie solt pamieci i mp3 taki bayer ale jak przyszedl mi do domu to sie okazalo ze taki szit ze matko boska nie mozna na nim sluchac muzyki przez glosnik nie mozna ogladac zadnych tapet kompletnie nic(alcatel ot 801) chociaz pisali ze dobry ten tel i wlasnie teraz uslyszalem o ofercie play i z checia bym go wziol tylko czy niebede mial problemow tak jak z tamtym telefonem ? bede mogl sluchac muzyki przez glosnik ? bede mogl ogladac tapety ktore wrzucilem na tel z kompa? czy napewno to wszystko jest mozliwe?? pomozcie!! zgory dziekuje i pozdrawiam!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~maniekk  2009-01-08 17:41:03  host: chl70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam.. Jestem zainteresowany kupnem tego telefoniku i chciałbym wiedzieć czy ten telefonik posiada symbiana. Proszę o komentarze ;p Z góry dziękuje :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2009-01-14 18:16:09

    hej.a ja go dzisiaj kupilem w asdzie angielski supermarket.zgadnijcie za ile? 32 funty.czyli okolo 145zl.oplacalo sie.ma simlocka trojki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~20  2009-03-20 14:45:08  host: inet20908ni-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    nieznam tego telefonu bo go nigdy nie miałem ale mam Nokie 6300 i jestem zadowolony

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~paula  2009-06-22 13:19:11  host: host-83.2.11.6.tvksmp.pl

    Ja również jestem z niego bardzo zadowolona ;) bateria trzyma długo, świetny ekran, a tak na marginesie zdjęcia wychodzą bardzo ładne!! Jest praktyczny, ma wiele przydatnych i wystarczających funkcji, micro SD i mp3. Nie żałuję, że dokonałam takiego wyboru i polecam tym, którzy nie szukają kolejnej zabawki tylko prawdziwego poręcznego TeLeFoNu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~klisdis  2009-07-29 23:24:15  host: hpe186.internetdsl.tpnet.pl

    A ja sobie go kupię pojutrze. W takiej cenie nie znalazłem nic lepszego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~zabka  2009-10-10 00:29:11  host: 83.175.144.170.koba.pl

    witam:) ja chcialam zapytac czy na przyklad jak ktos mial na abonamennt zreszta nie wiem czy to sie czyms rozni.. to czy byla karta pamieci od razu? dodatkowa? :) pozdro

Dodaj swoją opinię