Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa nazwa polskiej ekstraklasy

Nowa nazwa polskiej ekstraklasy

WitekT 20 Kwietnia 2005 10:45

0 0
"Idea Ekstraklasa" zostanie zmieniona na nazwę nawiązującą do narki Orange. Stanie się to jednak prawdopodobnie dopiero po zakończeniu sezonu.

W ciągu najbliższych miesięcy przygotujemy szczegółowy plan procesu rebrandingu, czyli zmiany marki. Orange zastąpi Ideę na wszystkich płaszczyznach mniej więcej w jednym czasie. To oczywiście będzie oznaczało także zmianę w nazwie ekstraklasy piłkarskiej. Nie sądzę, żebyśmy zdążyli przed końcem rozgrywek - powiedział Arkadiusz Kalicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej PTK Centertel.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-184-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że smartfony z ekranami zupełnie pozbawionymi ramek to dobry kierunek rozwoju?

Vivo Apex zadebiutuje 12 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet