Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Motorola Ming

Nowa Motorola Ming

LuiN 29 Marca 2008 16:59

0 0
Seria Ming Motoroli, to najlepiej sprzedające się na rynku azjatyckim smartfony z dotykowym ekranem. Nowy model, co nietypowe dla Motoroli, ma dwa gniazda na karty SIM.

Niewielkie urządzenia pracujące w oparciu o mobilną wersję systemu Linux nie dość, że obsługuje dwie karty SIM to jeszcze w różnych sieciach. W Motoroli Ming A1800 oprócz czterosystemowego modułu GSM znalazł się także moduł telefonii CDMA.

Telefon będzie posiadał aparat 3Mpix z autofokusem i Bluetooth. Dalsza specyfikacja urządzenia wciąż owiana jest tajemnicą.

ming a 1800 ming a 1800 ming a 1800 ming a 1800



Źródło tekstu: Boy Genius Report, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~as  2008-03-29 19:26:47  host: cjh61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    --------

  • 0

    13. ~  2008-03-29 21:16:30  host: 87-205-177-76.adsl.inetia.pl

    Najbrzydszy telefon, jaki kiedykolwiek widziałem. Może przynajmniej takiego brzydala nikt nie będzie chciał kraść. Dodam, że w łazience mam mydelniczkę wyglądającą podobnie do tego telefonu.

  • 0

    14. ~Allan  2008-03-29 21:59:06  host: cpc4-leed12-0-0-cust342.leed.cable.ntl.com

    *13: to strasznie brzydka masz mydelniczke :P

  • 0

    15. ~  2008-03-29 22:44:19  host: p03-05.opera-mini.net

    Thonka rewelacyjne to są szczególnie twoje posty,skrzące się od "złotych",odkrywczych,niebanalnych,oryginalnych myśli.

  • 0

    16.  2008-03-29 22:56:41

    A dla którego producenta komórek umieszczanie dwóch gniazd na karty SIM jest typowe?

  • 0

    17.  2008-03-29 23:07:11

    8, DarQ - dziękuję, poprawione :)

  • 0

    18. ~sympatyczny  2008-03-29 23:15:01  host: chello089077116051.chello.pl

    @16: dla producentow noname z chin. patrz np. allegro.

  • 0

    19.  2008-03-29 23:15:36

    16, mmokrzycki - w innych telefonach szykowanych na rynek azjatycki nie jest to jakaś szczególna funkcja.

  • 0

    20. ~V  2008-03-29 23:46:16  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    LuiN - a dlaczego w Europie i USA nie?

  • 0

    21.  2008-03-29 23:58:29

    20, V - dobre pytanie. Motorole Ming są na rynku nie od dziś, ale sukces odniosły tylko w Azji. Ta - A1800 - reklamowana ma być ponoć jako działająca właśnie w Europie i USA jednocześnie - dzięki wielosystemowości. Jak to w praktyce wyjdzie i co w ogóle z Motorolą jako taką się stanie - czas pokaże. Kiedyś sam prawie kupiłem jednego z "Mingów". Odstraszyło mnie dodatkowe oprogramowanie, które jest dostępne co prawda bezpłatnie, ale głównie po chińsku.

  • 0

    22. ~Play rzondzi!  2008-03-30 10:02:35  host: server2.subtech.pl

    Pewnie go nie bendzie w Play bo niepotrzeba aby mieć telefon na dwie karty sim skoro jedna w zupełności wystarcza do wszystkich usług!!!

  • 0

    23. ~caray  2008-03-30 14:09:44  host: 164-moc-9.acn.waw.pl

    njwyzsza pora bo moja a1200 juz sie coraz bardziej starzala, a na rynku nie ma nic ladnego... a tu nie dosc ze facelifting to jeszcze troche lepsy aparat i szybszy internet.. no i dw gniazda znaczy sie zegnajcie wypchane kieszenie :D a co do cen to ja bym sie spodziewal okolo 1,5 -2 k PLN raczej za 700 telefonu z klapka i dotykowym ekranem to sie nie dostanie..

  • 0

    24. ~  2008-03-30 14:43:41  host: 80.51.91.252

    @22 Pleja nawet nie będzie stać na to, by sprowadzić ten telefon - o ile do tego czasu nie zostanie wystawiony pod młotek z powodu długów :D

  • 0

    25. ~GIGI  2008-03-30 14:58:31  host: 195.117.208.112

    ~Play rzondzi! - NO NP. NA DATA TO PLY KARTA W ZUPEŁNOSCI WYSTARCZA...

  • 0

    26. ~r  2008-03-30 15:34:24  host: chello089078227250.chello.pl

    #25 chyba zgubiłeś słowo nie - "NA DATA TO PLY KARTA >>NIE

  • 0

    27. ~r  2008-03-30 15:35:54  host: chello089078227250.chello.pl

    nie starcza miało być ale telepolis mi ucięło. Nie tolerują ostrego nawiasu. :)

  • 0

    28. ~neon4/kwistas  2008-03-30 15:46:18  host: w3cache.wignet.pl

    No jednak producenci telefonów komórkowych powoli rozumieją ze do tańszego gadania są potrzebne 2 karty sim.

  • 0

    29. ~gappa  2008-03-30 16:36:23  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    jestem ciekawy jak te telefny z dual sim (jesli bedą sprzedawane w polskich sieciach)bedą mialy blokade simlick bo jesli bedzie tak jak do tej pory ze kazdy operator zaklada sim na oferowane tel do to dual sim w sieciach z abo lub mixem nigdy sie nie pojawi hehe POZDRO ELO

  • 0

    30. ~Stanisław  2008-03-30 23:57:57  host: dok197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wow, Motorola znowu mnie pozytywnie zaskoczyła tak samo jak w przypadku V8:) Niezła opcja że może obsługiwać dwie karty Sim w róznych sieciach. Jestem pod wrażeniem.

  • 0

    31.  2008-03-31 21:04:13

    No ja też w końcu jakaś wypasiona opcja. Już myślałem że nie da się nic więcej obczaić a tu proszę dwie kary:) A co do V8 mi się bardzo podoba, a szczególnie pełna przeglądarka HTML:P

Dodaj swoją opinię