Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa linia telefonów Vertu

Nowa linia telefonów Vertu

sirmark 29 Sierpnia 2006 22:28

0 0

Ekskluzywna marka Vertu, należąca do Nokii, została wzbogacona o linie telefonów - Constellation. Nazwa pochodzi od samolotu firmy Lockheed. Seria składa się z trzech różnych modeli, jednak posiadających takie same dane techniczne i funkcje. Różnią się wagą i materiałem, z którego są wykonane. Obudowa pierwszej wykonana jest z 18-sto katarowego złota, dwie pozostałe ze stali nierdzewnej. Metalowe części łączone są ze skórą, oferowaną w różnych kolorach.

vertu constellation vertu constellation vertu constellation




Specyfikacje telefonów jest mniej ważna sprawą, telefony są czterosystemowe, posiadają GPRS, EDGE, Bluetooth, odtwarzacz muzyki oraz wyświetlacz z 256 tys. kolorów. Wykorzystany jest interfejs i oprogramowanie Series 40.

Telefony mają wejść na rynek w IV kwartale tego roku. Ceny powinny zawierać się w przedziale od 6 tys. dolarów za najtańszą wersję do 28 tys. dolarów za wersje w złocie.

Źródło tekstu: SlashPhone     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-08-29 22:46:43

    Jak będę starym i zgrzybiałem SKNEROM to sobie coś takiego sprawie :P

  • 0

    2.  2006-08-29 22:54:24

    Juz widze te panele do 6020 na allegro ;) "obudowa Nokia Vertu na rynek azjatycki, 9,99 z LOGO! "

  • 0

    3.  2006-08-29 22:56:58

    eee,nic specjalnego,taka nokia 6020 z obudowa z targu z Pukowca :-)

  • 0

    4. ~A  2006-08-29 22:58:45  host: host-89-228-194-152.kalisz.mm.pl

    fajne to 18-KATAROWE złoto :)

  • 0

    5.  2006-08-29 22:59:22

    Ze stali nierdzewnej?
    Czyżby jakieś zapasy niezużytych noży poszły na przemiał ;)

  • 0

    6. ~poznaniak  2006-08-29 23:24:51  host: 213-238-99-161.adsl.inetia.pl

    I potem się dziwić pladze kradzieży telefonów komórkowych...

  • 0

    7. ~misza01  2006-08-30 01:04:41  host: abiw24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    juz widze, jak zacieraja rece glupawe dresy na szycie biznesmenow :)

  • 0

    8. ~Mortal_Kombajn  2006-08-30 09:04:10  host: cache.btk.net.pl

    a ja na allegro jakiś mięsiąc temu widziałem telefon firmy vertu za 14 tys. złotych hyba mam jeszcze linka jak znajde to wkleje

  • 0

    9.  2006-08-30 09:34:56

    czemu telefonów Vertu nie ma w bazie "telefony" ???

  • 0

    10.  2006-08-30 10:29:35

    strasznie brzydkie te telefony ...

  • 0

    11.  2006-08-30 10:49:54

    podobna do 6020 :lol: W życiu bym tego nie kupił...Choćby mnie mieli do niewoli posłać :P

  • 0

    12.  2006-08-30 10:56:35

    Beznadziejne te fony... ale niczym mi mojej 6020 nie porzypominają.

  • 0

    13.  2006-08-30 10:59:03

    *Mortal - coś takiego może? http://allegro.pl/item116502795.html /jakoś nie chce mi się wierzyć w prawdziwość tej aukcji, takie realne zdjęcie :P

  • 0

    14. ~badi  2006-08-30 11:08:28  host: duf83.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawie po ile bedą w promocji... ;-)

  • 0

    15. ~wibrator  2006-08-30 11:30:28  host: 213-238-118-60.adsl.inetia.pl

    Czy ktoś z Was wie coś konkretnego na temat nowej promocji urodzinowej Era, która rusza od poniedziałku ?

  • 0

    16.  2006-08-30 11:40:40

    krotko i na temat: nic nadzwyczajnego:)

Dodaj swoją opinię