Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa "klapka" od SonyEricssona, czy kolejny martwy prototyp?

Nowa "klapka" od SonyEricssona, czy kolejny martwy prototyp?

Immortal 7 Sierpnia 2007 23:46

0 0
se protm W sieci pojawiły się zdjęcia nowej "klapki" SonyEricssona. Sądząc po wyglądzie, jest to kolejny model z serii Walkman, przeznaczony dla mało wymagających użytkowników.

Żadne konkretne informacje o tym modelu nie zostały ujawnione i może okazać się, że jest to tylko kolejny martwy prototyp. Z wyglądu można wywnioskować, że telefon nie będzie posiadał zewnętrznego wyświetlacza oraz to, że ma aparat cyfrowy 1,3 Mpix, klawisze dotykowe na obudowie do obsługi odtwarzacza multimedialnego oraz stosunkowo duży głośnik pod aparatem.


Źródło tekstu: slashphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2007-08-08 02:27:47  host: p05-13.opera-mini.net

    Shrek980 Mi osobiście z wyglądu się nie podoba. Zreszto ostatnio po kilkunastu latach posiadania Sony Ericssonów przerzuciłem się na Nokie i sobie chwale. Proponuje go jako model W250i lub W350i.

  • 0

    2. ~yagi  2007-08-08 09:36:58  host: 80.85.229.233

    To na pewno bedzie cos rownoleglego (odrobine wyzej w hierarchii) od W200i ktory sie bardzo dobrze sprzedaje ;)

  • 0

    3.  2007-08-08 09:44:46

    Strasznie tandetny ten model :/

  • 0

    4.  2007-08-08 10:30:11

    olek_skype -->> nie no - podoba mi sie cos takiego - jedno zdiecie praktycznie zadnych danych i juz tekst "Strasznie tandetny ten model :/" Czlowieku jestes wspanialy

  • 0

    5. ~olo  2007-08-08 10:37:06  host: acoz245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 1.... WOW... posiadałeś kilkanaście lat Sony Ericssony???? a jak tyś to zrobił???? ;)

  • 0

    6. ~  2007-08-08 10:58:58  host: 80.48.213.18

    Czekamy na odpowiedz Sory Ericssoo :-)

  • 0

    7. ~darek  2007-08-08 11:02:36  host: public-gprs9012.centertel.pl

    a mi z wyglądu bardzo sie podoba

  • 0

    8. ~JayJay  2007-08-08 12:03:21  host: static-81-219-148-151.devs.futuro.pl

    "..kilkunastu latach posiadania Sony Ericssonów.." Panu nr jeden gratulujemy wyobrazni;)

  • 0

    9. ~jojo  2007-08-08 12:26:45  host: eeh37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak - jak zwykle klapki SonyEricssona są bardzo "ładne". Ta pewnie też nie będzie odbiegać za bardzo od reszty.

  • 0

    10. ~PanTomek  2007-08-08 12:29:18  host: 213-238-73-84.adsl.inetia.pl

    a ja po kilkudziesięciu latach posiadania telefonu RWT Tulipan... :D a teraz na serio, to telefonik wygląda całkiem klawo, tyle że ta kolorystyka jakoś do mnie nie trafia, za szary jest po prostu ;)

  • 0

    11.  2007-08-08 13:50:37

    A ja czekam na coś z GPS od SE...

  • 0

    12. ~Gal  2007-08-08 17:03:39  host: 83.238.149.184

    Piwrwszy telefon SE ktory nie jest odpustowy z wygladu. Szukaja nowych rynkow?

  • 0

    13. ~  2007-08-09 20:38:31  host: p05-13.opera-mini.net

    Shrek980 Chodziło mi o to że przez kilka lat miałem tylko sony ericssony. A miałem T68i, T230, T610, T630, K300i, K750i, K510i. W tym ostatnim już po miesiącu padł joystick, w poprzednich joystiki wytrzymywały trochę dłużej.

Dodaj swoją opinię