Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa kampania Sferii

Nowa kampania Sferii

sirmark 15 Lutego 2008 13:53

0 0

Od 15. lutego rusza kolejna duża kampania reklamowa operatora Sferia Zamień stacjonarny na Nomadic. W jej ramach przygotowane zostały specjalne promocje m.in. dla klientów przenoszących numer od innego operatora.

W ramach kampanii został przygotowany pakiet promocji. W pierwszej kolejności zostają przedłużone promocje na abonament oraz telefon za złotówkę. W ofercie pozostają również bezpłatne połączenia w ramach pakietu rodzinnego czy firmowego.

Dla klientów chcących zmienić operatora i jednocześnie przenieść numer telefoniczny będzie specjalna oferta promocyjna. Osoba przechodząca do sieci Sferia dostaje upust za pierwszy okres rozliczeniowy w wysokości do 50 zł. Dodatkowo wszystkie formalności związane ze zmianą operatora załatwiane są przez handlowców.
Operator wprowadzi także promocję abonamentową dla abonentów, którzy polecą usługi Sferii innym.

Od marca rusza również promocja na dzierżawę telefonu Nomadycznego przy usługach na czas nieokreślony. Do oferty zostanie także wprowadzony, już czwarty, model Nomadica - Hisense.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~berdys  2008-02-15 13:59:22  host: ip-89-174-83-207.multimo.gtsenergis.pl

    Pewnie znowu pojawia sie skrajne opinie dot jakosci ich uslug ;)

  • 0

    2.  2008-02-15 14:48:14

    Moja jest skrajnie negatywna...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet