Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa kampania reklamowa Plusa [wideo]

Nowa kampania reklamowa Plusa [wideo]

LuiN 31 Sierpnia 2012 15:09

0 0
Od poniedziałku 3. września staruje nowa kampania Najlepsze smartfony w najlepszych cenach wspierająca promocje Plus Abonament i Plus dla Firm.

W ofercie Plusa znajdą się nowoczesne smartfony w "najlepszych cenach na rynku". Od 1 zł dostępne będą Samusng Galaxy S III, Samusng Galaxy S II, Nokia Lumia 900 i Nokia Lumia 610.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 21
  • 0

    2. ~vil  2012-08-31 15:53:51  host: people.gem.pl

    psychologiczna zasada "łapania" klienta jest prosta: do podstawowej usługi dodaje się "wabik", jaki ma zamącić w głowie klienta tak, żeby częściowo stracił możliwość racjonalnego myślenia i wyliczenia, czy się opłaca kupowanie głównej usługi (Abonament) czy nie. Wabikiem mogą być telefony, vouchery, darmowe promocje darmowych rozmów i t.d. Zasada jest jedna -- wariantów jest mnóstwo. Szkoda tylko, że w całej tej grze operatorzy traktują klienta jak zwierze doświadczalne, a nie człowieka, któremu należy się szacunek. W najgorszych przypadkach i coraz częściej, operatorzy próbują manipulować klientem i krótko mówiąc, oszukują. Wiem, iż mówię oczywiste rzeczy...ale czy kiedyś ktoś przywoła do porządku te korporację?

  • 0

    3.  2012-08-31 16:10:16

    @1 co za głupoty gadasz, przecież to jest w BezLimitu, tam nie ma stawek za rozmowy

  • 0

    4.  2012-08-31 16:18:16

    2. ~vil - robią to operatorzy telekomunikacyjni, robią to dostawcy i sprzedawcy paliw, robią to wielkie markety, malutkie sklepiki, apteki - sieciowe i te malutkie, z których farmaceuta musi utrzymać zwykłą polską rodzinę... WSZYSCY to robią. Dlaczego więc to jest takie dziwne? Widocznie wszyscy klienci kochaja takie zasady. Do kogo więc pretensje?

  • 0

    5.  2012-08-31 16:20:40

    Społeczeństwa w większości krajów mają możliwości oddziaływania na tego typu "zjawiska" - mają demokratycznie wybranych przedstawicieli stanowiących prawa. Mają organizacje konsumenckie, którym płaci się z podatków za "ochronę"... Do kogo więc te wszystkie żale?

  • 0

    6. ~  2012-08-31 16:22:08  host: people.gem.pl

    4. wlo czyli Ty lubisz, jak Ciebie oszukują? bo ja nie lubię, zwłaszcza, jeśli robią to z przesadą i mają mnie za głupka. Jestem realistą i wiem, iż wszyscy to robią, co nie znaczy, iż muszę z tym się godzić

  • 0

    7. ~  2012-08-31 16:24:22  host: ehu112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6, o co ci właściwie chodzi i co postulujesz?

  • 0

    9.  2012-08-31 16:27:11

    6. - oszukali Cię? Nie kupuj, jeśli wszyscy oszukują. Ja od złodzieja i oszusta nie kupuję. Możesz sobie sam dwie puszki sznurkiem związać i pogadać. Tylko uważaj, żeby Cię sprzedawca sznurka nie oszukał - bo wyciągnie sznurek i za 2 cm więcej zapłacisz niż byś powinien... Natomiast jeśłi masz globalny problem - właśnie - co postulujesz? Wyprowadzkę na Marsa i założenie uczciwego społeczeństwa, gdzie każdy każdemu będzie bratem?

  • 0

    10. ~vil  2012-08-31 16:27:51  host: people.gem.pl

    wlo, OK, o nic mi nie chodzi:-) Milego weekendu!

  • 0

    11. ~vil  2012-08-31 16:30:39  host: people.gem.pl

    a tak na marginesie, w Polsce zdecydowanie więcej się oszukuje, niż w kraju, z którego pochodzę. Czyli, pochodzę z innego kraju, nie z Marsa i jest ku czemu dążyć. Nie powiem skąd pochodzę, żeby ludzi nie denerwować. Milego weekendu

  • 0

    12.  2012-08-31 16:33:27

    11. ~vil - wiesz co? Jest grupa Polakó, który wyjechali - bo u nas nie było dla nich pracy... Gdzieś jest lepiej - więc pojechali... Czemu Ty do złodziejskiego kraju przyjechałeś i tu siedzisz, skoro masz możliwości - jak sądzę - lepiej żyć, rzadziej być okradanym przez usugodawców? No zadziwiające!

  • 0

    13. ~vil  2012-08-31 16:38:00  host: people.gem.pl

    bo pokochałem Polkę ...i pewnie wkrótce się wyprowadzę, chociaż ogólnie kocham Polskę i mi zależy, żeby Polska dążyła ku lepszemu. Z tego co czytam, to jesteś zrezygnowany i nie wierzysz i nawet nic nie chcesz robić, żeby było lepiej. Nie obrażaj się -- nie chodzi tu o obrazy, a o normalną dyskusję. Szanuje Twój punkt widzenia, chociaż się nie zgadzam:-)

  • 0

    14. ~ja pokochałem Polaka  2012-08-31 16:50:34  host: user-31-174-87-113.play-internet.pl

    To ze pokochałeś Polkę nie uzasadnia ucieczki z ojczyzny, jak tchórzofrytka.

  • 0

    15. ~...  2012-08-31 17:08:21  host: 89.204.130.92

    @14 Po pierwsze nie można uciekać z ojczyzny jak się jest w obcym kraju. Po drugie. G.ówno Ci do tego, kto i co ze swoim życiem robi.

  • 0

    16. ~  2012-08-31 17:11:52  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Vil - mnie tam Francja nie denerwuje.

  • 0

    17.  2012-08-31 19:58:36

    13. ~vil - jestem pod wrażeniem - nie tego pierwszego (są super) - tego drugiego ;-) I nie chodzi o rezygnacje czy coś takiego. Chodzi o to, że pogadać sobie przy piwie (albo co tam lubisz - pewnie wino? mi szkodzi akurat) możemy o penych rzeczach tylko. Bo jak to w jednej mądrej piosensce dinozaury polskiego rocka śpiewali "bo tutaj jest jak jest". A porównywanie pańsw, nacji itp. sensu najmniejszego nie ma. Bo naprawe za bardzo się różnimy, żeby móc powiedzieć, ze tu może być tak jak tam - nie będzie. Bo ja np. w życiu nie zjem tego co tam jecie, a i pewnie przeciętny Francuz (mówisz poważnie, zę jesteś Francuzem? czy tylko imigrantem z Polski, albo Polakiem tam urodzonym?) nie tknie jednych z moich ulubionych potraw, które się z podrobów robi. To tylko najbardziej przyziemny przykłąd...

  • 0

    19.  2012-08-31 22:58:06

    A zaczęło się od dwóch reklam... Dlatego lubię czytać komentarze - nigdy nie wiadomo w która stronę to pójdzie i czego się dowiem.

  • 0

    20. ~  2012-09-01 09:02:07  host: z34-09.opera-mini.net

    Plus jest trochę droższy, ale Plus to prestiż. Więc prestiżowa sieć powinna być trochę droższa od plebsowych. T-Mobile, Orange i Play to sieci dla plebsu.

  • 0

    21. ~Misiek  2012-09-01 11:35:35  host: 89-72-108-81.dynamic.chello.pl

    @20 - już LuIN pisał w żartobliwym felietonie, że Plus postawi na prestiż ;) Wszystko już było, rzekł Ben Akiba.

  • 0

    22. ~Ja ...  2012-09-03 12:50:37  host: apn-95-40-107-92.dynamic.gprs.plus.pl

    ... mam już telefon i innego nie potrzebuje :))

  • 0

    23. ~Innowator  2012-09-07 20:53:55  host: 47.38.ktmtelekom.pl

    Witam, przeliczałem 151,29 x 24 = 3 630,96 zł brutto 3 630,96 - 360(rabat) = 3 270,96 zł brutto 3 270,96 + 896,67 = 4167,63 ... cena usługi bez telefonu 92,25 x 12 = 1107 zł brutto 1105 - 276,75(rabat) = 828,25 brutto 828,25 + 1105 = 1 933,25 brutto cena za sam abo przez 2 lata A teraz ile wychodzi sam telefon 4167,63 - 1 933,25 = 2234,38 zł brutto - więc lepiej kupić na allegro? różnica to końcówka 234,38 :) w ciągu 2 lat

Dodaj swoją opinię