Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa kampania reklamowa Dialogu

Nowa kampania reklamowa Dialogu

WitekT 2 Maja 2005 12:28

0 0

4. maja rozpoczyna się nowa ogólnopolska kampania wizerunkowo - produktowa Telefonii Dialog.

Celem kampanii jest budowa świadomości marki, przede wszystkim na terenach nie objętych siecią Dialog, na których spółka działa od listopada 2003 roku świadcząc usługi połączeń międzystrefowych opartych na prefiksie 1011. Drugim celem jest kreowanie postaw klientów wobec Dialogu - przekaz ma budować zaufanie i poczucie bezpieczeństwa oraz odbiór operatora jako firmy przyjaznej, opiekującej się swoimi abonentami. Dialog kontynuuje w ten sposób kształtowanie wizerunku firmy, która podchodzi do swoich klientów w sposób maksymalnie zindywidualizowany.

Działania promocyjne mają również wspierać procesy sprzedaży, szczególnie w zakresie nowych rozwiązań taryfowych (taryfa Dynamiczna Korzyść dla biznesu i Darmowe Rozmowy - 120 minut dla domu).

Główne hasła pozycjonujące kampanii, to w pierwszym etapie Zamień koszty na zyski (hasło wizerunkowe o charakterze teaserowym, wzbudzającym ciekawość) i w drugim etapie Więcej rozmawiaj, płać mniej (hasło produktowe promujące nowe rozwiązania taryfowe).
Kampania składa się z dwóch linii - Dialog w Twojej firmie i Dialog w Twoim domu, dedykowanych dla konkretnych grup: firm - klientów biznesowych i domu - klientów indywidualnych. Obydwa kierunki komunikacji oparte o zdywersyfikowany przekaz podkreślają ważne dla tych grup specjalnie dedykowane rozwiązania telekomunikacyjne i płynące z ich zastosowania korzyści. W komunikacji zostaną wykorzystane różne nośniki i narzędzia reklamowe dostosowane do specyfiki wyżej wymienionych grup. Przekazy pojawią się na tradycyjnych nośnikach ATL (media - ogólnopolskie pasmo TVP3 i prasa, outdoor - reklama wielkoformatowa i frontlighty) oraz BTL (ulotki, plakaty), a także na ambientowych (standy w biurowcach, autobusy, tabliczki i promptery na stacjach benzynowych). Wsparciem kampanii będą działania reklamowe prowadzone w Internecie.

Kampania wizerunkowa potrwa przez cały maj, w czerwcu kontynuowane będą działania promocyjne proproduktowe.

Kampanię realizuje dla Telefonii Dialog agencja reklamowa Oskar Wegner, zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Starlink.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet