Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa kampania Ery

Nowa kampania Ery

WitekT 21 Lutego 2005 11:57

0 0

Wystartowały kolejne odsłony kampanii reklamowej marki Era prowadzonej pod hasłem Możesz więcej. Tym razem są to kampanie produktowe.

Na potrzeby akcji agencja Saatchi & Saatchi Poland przygotowała 3 kampanie produktowe dla Ery Biznes, Ery dla abonentów prywatnych oraz Ery TAK TAK promujące róznego rodzaju darmowe usługi.
Materiały reklamowe dla Ery Biznes w humorystyczny sposób pokazują usługę VPN, w ramach której pracownicy firmy korzystającej z tej możliwości mogą rozmawiać ze sobą za darmo. Kampania dla abonentów prywatnych promuje usługę Darmowe wieczory, dzięki której po godzinie 21:00 abonenci mogą rozmawiać za darmo. Akcja przygotowana dla Ery TAK TAK promuje z kolei usługę Happy SMS, w której użytkownicy mają mozliwość wysyłania SMS-ów przez pół roku za darmo.

Całość kampanii prowadzonej pod hasłem Możesz więcej rozpoczęła się pod koniec stycznia i jest związana z wprowadzeniem na rynek nowych taryf dla odbiorców prywatnych i biznesowych oraz wprowadzeniem nowych usług. Celem działań reklamowych jest odświeżenie i ocieplenie wizerunku marki Era.

Źródło tekstu: Media Run, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet