Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nowa Jedyna" taryfa w Erze

"Nowa Jedyna" taryfa w Erze

WitekT 4 Lutego 2010 11:35

0 0

Od 8. lutego PTC zaoferuje swoim klientom taryfę Nowa Jedyna, w której za 55 zł otrzymuje się 180 minut (część do wszystkich, część nie) oraz 50 MB na transmisję danych.






W pakiecie 180 minut wliczonych w abonament, 70 z nich można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci, a 110 na połączenia do sieci Era, Plus, Orange i na numery stacjonarne. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, stawka za połączenia wynosić będzie 0,29 zł.

Wprowadzeniu taryfy Nowa Jedyna towarzyszyć będzie kampania promocyjna telefonów z nawigacją NaviExpert, m.in. LG GT500 i SonyEricsson Yari.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 119
  • 0

    100.  2010-02-05 17:24:00

    #89 Zgadzam się z Tobą. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji byłoby równoległe ( a nie szeregowe ) schodzenie pakietów z konta. Wtedy takie 70 ( do Play i reszty ) oraz 110 ( do wszystkich bez Play ) miałoby sens. Niestety, w NE jest niestety szeregowo. Może doczekamy tego w nowych taryfach, ale śmiem wątpić...Wprowadzenie tej taryfy jest analogiczne do Jedynej z listopada 2004, gdzie w lutym 2005 mieliśmy przełom, czyli Komforty.Oby teraz było podobnie.

  • 0

    101.  2010-02-05 17:25:12

    Miało być do ~ZICO:-) #98

  • 0

    102. ~Kariota  2010-02-05 19:20:55  host: 87-205-169-178.adsl.inetia.pl

    Zawsze jest coś za coś. Ale trzeba przyznać że Era jednak oferuje dosyć dużo za niezbyt wygórowane pieniądze, a że są ograniczenia. Coś za coś i tak jest dobrze.

  • 0

    103. ~angels  2010-02-05 23:16:58  host: apn-95-40-102-210.dynamic.gprs.plus.pl

    A co z ofertą dla przedłużających? Też mogą skorzystać z tej nowej taryfy? Na jakich zasadach? Będą jakieś zniżki dla przedłużających i inny cennik telefonów? Bo 22.o2 przechodzę do Playa i nie wiem czy się wstrzymać.

  • 0

    104. ~daw  2010-02-06 09:30:36  host: host-89-191-169-81.tvteletronik.pl

    od Poniedziałku również ta taryfa będzie dostępna dla przedłużeń. Bonusem beda tańsze telefony.

  • 0

    105. ~martitkusia  2010-02-06 10:55:04  host: chello089078104190.chello.pl

    a gdzie ten cennik telefonów i cały regulami tej taryfy Ery ??

  • 0

    106. ~daw  2010-02-06 10:59:00  host: host-89-191-169-81.tvteletronik.pl

    Na telix.pl

  • 0

    107. ~TOMASZ  2010-02-06 13:03:58  host: mtan99.alfanet24.pl

    TYLKO ZE ERA DAJE TYLKO MINUTY POZOSTAŁE USLUGI TAKIE JAK SMS SPECJALNE, POŁ.ZAGRANICZNE CZY KONKURSOWE SĄ EXTRA DOLICZANE DO ABONAMENTU NIE ROZLICZAJĄ SIE Z MIMUT. NA TĄ CHWILE TYLKO PTK CENTERTEL-ORANGE TAK MA ....I TERZA MAJĄ PROMOCJE 2x WIĘCEJ :)

  • 0

    108. ~wibra  2010-02-06 13:11:43  host: nat2-145.ghnet.pl

    #107 - na czymś extra operatorzy muszą zarabiać ...

  • 0

    109. ~wibra  2010-02-06 13:13:59  host: nat2-145.ghnet.pl

    połączenia i sms-y specjalne powinny zawsze być doliczane do abonamentu. Przecież to nie jest płatność do operatora ale np. na WOŚP itp. W takim przypadku operator zamiast Ciebie by sponsorował taką akcję... Chciałbyś być sponsorem za czyjeś pieniądze ? Wstydź się.

  • 0

    110. ~ZICO  2010-02-08 10:59:09  host: acom3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #109: Nie, no tą wypowiedzią przeszedłeś sam siebie:-)A minuty i smsy w abonamencie to operator daje niby gratis? Nie ważne jak i gdzie je wykorzystujesz, bo i tak zapłaciłeś za nie Z GÓRY. Z Twojej wypowiedzi wynika, że w przypadku taryf z pakietami kwotowymi np orange i wszystkie pre paidy to operator jest sponsorem. nie ośmieszaj się lepiej takimi wypowiedziami.

  • 0

    111. ~loko  2010-02-08 15:32:53  host: doh8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety nie pobije to nawet tej oferty orange za 55 zł.

  • 0

    112. ~x  2010-02-08 17:01:03  host: 88.220.106.66

    Własnie, że pobije... Play powinien teraz PiS - przeprosić i s...

  • 0

    113. ~  2010-02-08 17:21:12  host: 109.95.149.14

    Eee 111 a co jest w abo orange za 55zł? 150 min ? bez playa i polsatu? tu za 55zł jest 180 min z czego 70 jest do WSZYSTKICH. Teraz pytanie co lepsze?

  • 0

    114. ~znawca  2010-02-08 23:14:29  host: chaos.tpnet.pl

    @113. Już nawet tego nie ma w Orange. Teraz za 55zł jest średnio 137,5 minut ma 24 miesiące. Tyle, że po 9 miesiącach tyle minut rozmów kosztuje 77,125 zł nie uwzględniając, że do Play jeszcze drożej.

  • 0

    115. ~juk  2010-02-09 14:11:14  host: dqd24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o ile dobrze widziałem to jest ponad 200 minut w orange za 55 :)

  • 0

    116. ~  2010-02-09 18:11:26  host: bue246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak racja, nie poszukałem, ale 200 min? Pewnie na 12 miesięcy a to smiech na sali, tak jak w play na 13 miesięcy lub promo binzes ery na 12 miesiecy.

  • 0

    117. ~  2010-02-10 21:43:14  host: v03-01.opera-mini.net

    era zmienila oferte wimaxu!!nawet ulotki wimaxu w salonach..konkurencja dla cdma orange oczywista.ocencie sami.mirekb

  • 0

    118. ~  2010-02-11 22:27:29  host: app156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    117# tak racja, właśnie byłem w erze i widziałem ulotki, chłop w salonie powiedział że narazie jest to w fazie testów, tzn jeszcze oficjalnei nie dali oferty pełnym frontem ale z tego co mówił już to testują od pół roku i lada dzień wejdą z tym, a cena 1 Mbit/s STAŁA!!! w necie bez kabli i bez ograniczeń to cud :P ( oczywiście nie można tu porównywać ofert radiowych bo era ma to na cała Polske)

  • 0

    119. ~blady  2010-02-12 11:05:49  host: ble97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja biorę ofertę w erze dla przedłużających bez telefonu za 50zł brutto i mam 290 min do wszystkich (W3-w playu nie mam nikogo)co daje 18 groszy za min.Umowa na 18 miesięcy.

Dodaj swoją opinię