Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa funkcja Bramki SMS Idei

Nowa funkcja Bramki SMS Idei

sirmark 21 Maja 2004 09:03

0 0

Od 19.05.2004 r. sieć Idea udostępniła nową funkcjonalność w darmowej Bramce SMS dostępnej na stronie serwisu internetowego www.idea.pl.

W nowej wersji internetowej Bramki SMS w Idei, jej użytkownik może otrzymywać wiadomości przychodzące na Bramkę SMS nawet wtedy, gdy w danej chwili nie korzysta z przeglądarki internetowej!

Wystarczy, że korzystając z Bramki SMS Idei jej użytkownik wciśnie przycisk Kopia odpowiedzi na e-mail/SMS i wpisze swój adres e-mail i / lub numer telefonu komórkowego. Dzięki temu, gdy na Bramke SMS Idei przyjdzie nowa wiadomość do użytkownika bramki, jej kopia zostanie wysłana na wpisany adres e-mail i / lub jako SMS na telefon. Na taką wiadomość nie można odpowiedzieć. Zlecenie wysyłania kopii wiadomości na wskazany adres e-mail i / lub numer telefonu komórkowego powoduje, iż w okresie 24 godzin od chwili zlecenia wysyłania tych wiadomości możliwe jest odczytywanie wiadomości na Bramce SMS Idei nawet po wielokrotnym zamykaniu przeglądarki internetowej.
Do kopii wiadomości przesłanej za pomocą e-maila zostanie dołączony tekst reklamowy.

Kopia wiadomości na telefon komórkowy może zostać przesłana tylko i wyłącznie do użytkowników usługi E-mail SMS Standard w sieci Idea.

W załączeniu przesyłam aktualny Regulamin Internetowej Bramki SMS w sieci Idea oraz usługi E-mail SMS Standard.

Źródło tekstu: idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet