Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Formuła Unlimited na kartę w Play

Nowa Formuła Unlimited na kartę w Play

sirmark 12 Maja 2016 18:05

35 11

Play zareagował na nową kampanię porównawczą Orange i wprowadził nową Formułę Unlimited na kartę.

 

Zobacz: Orange porównuje oferty konkurencji i zachęca do przeniesienia do swojej sieci

Tak jak wcześniej pisaliśmy, Orange przyrównał swoją ofertę na kartę z taryfą nolimit i pakietem 6 GB za 26 zł do oferty Play z taryfą nolimit i pakietem 3 GB danych za 35 zł.

W nowym zestawie Formuła Unlimited na kartę, Play oferuje:
  • nielimitowane połączenia krajowe
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich
  • pakiet 6 GB danych
Całość w cenie 25 zł na 30 dni.




Nowe warunki wejdą automatycznie dla wszystkich posiadających Formułę Unlimited w momencie odnowienia kolejnego pakietu. Nowi klienci mogą włączyć ofertę kodem: *111*407*1#

Marcin Gruszka, rzecznik Play, przesłał też "P.S." do Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika Orange - "Chyba czas zmienić reklamę". Tak więc teraz czekamy na zmianę reklamy, albo zmianę oferty Orange.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

w sumie: 269
  • 0

    250.  2016-05-16 11:11:20

    25 zł czy to dużo? W play na kartę chcąc mieć 6GB to koszt 20zł, więc na rozmowy nolimit kosztują 5zł. Jeszcze 3 lata temu taka rewelacyjna oferta była by science fiction. Jest super.

  • -3

    251. ~  2016-05-16 12:14:28  host: 89-66-1-190.dynamic.chello.pl

    I teraz będą się licytować o 1 zł? Play może sobie na to pozwolić bo ich sieć to imitacja wiec luzzz

  • 0

    252. ~  2016-05-16 16:45:15  host: ampella.rz.izeto.pl

    @250 można obliczać tak , ale i na odwrót też. Jakby nie było średnio na każdą usługę wychodzi 6,25 zł.
    No limit stacjonarne - 6,25 zł
    No limit komórkowe - 6,25 zł
    No limit SMS - 6,25 zł
    6 GB - 6,25 zł
    I to wszystko na prepaid dla każdego klienta, a nie wybrańców. Nie można odmówić braku elegancji takiej ofercie.
    Ale co najważniejsze - ta oferta powinna zachęcić innych operatorów do zmiany cenników, a szczególnie cen bajońsko drogiego internetu.

  • -2

    253. ~onn  2016-05-16 17:28:56  host: metroeth-nat76.217.146.194.generacja.pl

    Można różnie obliczać, ale wszystko ma się nijak do metody ustalenia ceny:
    - Ile oni mają?
    - 26!
    - O qu***! To dajemy 25! Nikt się jednego dnia nie doliczy! I musimy to jakoś wytrzymać!!!! Dawać mi tu rzecznika!
    - Pan Prezes to ma głowę nie od pardy!
    Źródło: taśmoteka puchacza....

  • 1

    254. ~H8R  2016-05-16 21:57:59  host: apn-31-1-196-102.dynamic.gprs.plus.pl

    Facet jeżdżący Ferrari reklamuje ofertę na kartę. Jest przy tym tak przekonujący, jak ksiądz zapraszający babcie na koncert Behemotha

  • -1

    255.  2016-05-16 22:10:10

    Dokładnie tak samo przekonywujący jak Mucha, Cleo, Kot, Preis, czy inni reklamowi celebryci.

  • 0

    256. ~Leoncin  2016-05-16 22:35:19  host: user-94-254-162-1.play-internet.pl

    Mam konkretne pytanie, co z video rozmowami w tym pakiecie? Ktos pisal ze sa poza pakietem ja dzwonilem na infolinie i powiedzieli ze sa w pakiecie. Troche dziwne bo to usluga ekstra ale czy ktos moze to powierdzic na 100 % ?
    Pozdrawiam

  • 2

    257. ~onn  2016-05-16 22:40:37  host: metroeth-nat76.217.146.194.generacja.pl

    Reklama chybiona to pół biedy. Mnie bardziej skręca, jak widzę reklamę tamponów, tak skutecznych, że można pójść na basen! Co ciekawe, często dopada mnie ona jak jem. Buuuueeeeeeeeeee.

  • 1

    258. ~  2016-05-17 11:56:05  host: public-gprs402363.centertel.pl

    @257 to to jeszcze nic, mnie dopadała przy jedzeniu reklama pasty ochraniającej dziąsła (tej niedobrej w smaku). Można było się zrzygać jak się jadło i się widziało spluwającą krew do zlewu. Obrzydliwa i paskudna reklama. Tak samo reklamy kremu do sztucznej szczęki tak samo idzie się zrzygać jak barwnie opowiadają.

  • 0

    259.  2016-05-17 14:44:35

    na stacjonarne tez to dziala?

  • 1

    260.  2016-05-17 14:50:07

    w orange bylo 14GB za 28zl a teraz 6gb za 26zl? slabo..

  • 0

    261. ~zzzzz  2016-05-19 14:51:36  host: cati.static.korbank.pl

    Zmieniłem taryfe na play na karte starter, wpisałem kod aktywujący usługę unlimited i nic się nie dzieje, zawszee jak to robiłem to usługa była włączana odrazu. Teraz nie wiem co się dzieje, próbowałem jeszcze raz ją aktywować i mimo tego że na koncie mam 25,62 to pisze mi, że mam za mało środków na koncie. Proszę o pomoc.

  • 0

    262. ~~  2016-05-19 14:56:37  host: eeb38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @261 Czasami zdarzają się opóżnienia. Dopiero co zmieniłeś taryfę, bodź cierpliwy i poczekaj kilka godzin.

  • 1

    264. ~pabloki  2016-05-19 19:23:19  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    261 wyłacz transmisje danych bo zmiana taryfy powoduje kasowanie poprzednich pakietów internetu i moższ już faktycznie nie mieć na aktywacje usługi. zresztą na taryfi e"play na karte starter" nie mozna aktywowac usługi unlimited. musisz najpierw zmienić na formułe *163*10# a dopiero potem po otrzymaniu potwierdzenia wybrać interesujacy wariant usługi.

  • 0

    265. ~zzzzz  2016-05-20 11:37:35  host: cati.static.korbank.pl

    Wyłączyłem,reset telefonu kilka razy (co kiedyś pomagało bo po jednym resecie odrazu dostawałem smsa) teraz czekałem kilka godzin zadzwoniłem do play i mi włączyli na infolinii, dzięki za pomoc.

  • 0

    266. ~  2016-05-20 23:06:11  host: host-89-231-50-247.wroclaw.mm.pl

    jak się kupi taniej doładowania to wychodzi jeszcze korzystniej

  • 0

    267. ~Tomek  2016-05-23 13:58:52  host: public-gprs376442.centertel.pl

    Oferta jak najbardziej OK. Jedyne do czego można się przyczepić to ograniczenie prędkości internetu do 15/5 mb czyli w praktyce prędkość 3G

  • 0

    268. ~Wsn  2016-07-06 09:23:50  host: 91-214-3-246.timplus.net

    mowcie co chcecie.Testowalem plusa playa i virgin na zadupiach i tylko virgin i plus bez problemu sie laczylo.Ba. z plusem sa prpblemy w duzej Lodzi.

  • 0

    269. ~Wsn  2016-07-06 09:31:06  host: 91-214-3-246.timplus.net

    179. Od kiedy uzywanie iphona jest prestizem???? A tak wychwalacie plusa i orange i innych.Niech kazdy przetestuje i wezmie najlepszy dla siebie.Ja testowalem i w malutkich dziurach tylko net z playa dzialal a reszta to moznaby 2dni czekac i nic.Wiec wybieram playa.

  • 0

    270. ~  2016-07-06 10:00:20  host: 168.235.196.37

    269 no, a niby jaki inny producent? tylko apple i jego iprestiz.

Dodaj swoją opinię