Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Formuła Play Stacjonarna

Nowa Formuła Play Stacjonarna

LuiN 13 Października 2014 19:30

22 16

Sieć Play zaprezentowała swoją nową ofertę telefonii stacjonarnej z dużymi rabatami dla obecnych klientów sieci.



Sieć oferuje przeniesienie numeru stacjonarnego w czasie pojedynczej wizyty w salonie oraz nielimitowane połączenia do Play i na Play Stacjonarne w planach od 1 zł miesięcznie. Poniższe ceny zawierają zniżki 5,99 zł dla przenoszących numer do Play oraz 5,99 zł za wyrażenie zgód marketingowych.




Oferta dla abonentów Play:
Abonament Nowa Formuła Play Stacjonarna Nowa Formuła Play+ Stacjonarna Nowa Formuła 4.0 Stacjonarna
Abonament bez telefonu 1 zł 11 zł 31 zł
Abonament z telefonem 11 zł 21 zł 41 zł
Minuty do Play i na Play Stacjonarne nielimitowane
Minuty na inne stacjonarne 0,29 zł nielimitowane
Minuty do innych sieci komórkowych 0,29 zł nielimitowane

Oferta dla nowych klientów:
Abonament Nowa Formuła Play Stacjonarna Nowa Formuła Play+ Stacjonarna Nowa Formuła 4.0 Stacjonarna
Abonament bez telefonu 9,99 zł 19,99 zł 39,99 zł
Abonament z telefonem 19,99 zł 29,99 zł 49,99 zł
Minuty do Play i na Play Stacjonarne nielimitowane
Minuty na inne stacjonarne 0,29 zł nielimitowane
Minuty do innych sieci komórkowych 0,29 zł nielimitowane

Klienci sieci Play mają nielimitowane połączenia na numery Play Stacjonarne ze wszystkich aktualnie dostępnych ofert. Promowanym telefonem stacjonarnym będzie MaxCom MM720 BB ze stacją ładującą, dużymi przyciskami i donośnymi dzwonkami.

Nowa Formuła Play Stacjonarna dostępna będzie od 14. października.

Jak oceniasz ofertę Nowa Formuła Play Stacjonarna?

Bardzo atrakcyjna
28.86%
Atrakcyjna
22.41%
Nie wyróżnia się
9.37%
Mało atrakcyjna
7.97%
Bardzo mało atrakcyjna
25.06%
Nie mam zdania
6.33%

Wszystkich głosujących: 790


Źródło tekstu: Play, wł     
Źródło zdjęć: Play

w sumie: 137
  • 2

    122. ~Piotrek  2014-10-14 19:05:08  host: apn-95-40-16-131.dynamic.gprs.plus.pl

    @119 bogaty człowiek jesteś - utrzymjesz linię choć CI nie jest do nieczego potrzebna - nierozsądne marnowanie kosztow
    a play swoja ofertą ratuje nie tylko siebie ale także te "babcie" do których użytkownicy playa dzwonic będą - bo tak by ich wnuczkowie na komórkę namawiali a tak fioletowym dzwonią za darmo do babci więc niech babcia z emeryturki TPSIE Orangeowi haraczyk płaci

  • -1

    123. ~  2014-10-14 19:36:02  host: 213.158.221.27

    jak zobaczyłem cennik rozmów zagranicznych to mi przeszła ochota na playa

  • 1

    124.  2014-10-15 10:23:15

    119 - no ja Cię przepraszam... Ja zawsze uważałem, że telefon stacjonarny jest niezbędny nadal i co więcej - długo będzie ;-)

  • 1

    125.  2014-10-15 10:26:02

    Piotrek - co innego posiadanie numeru stacjonarnego a co innego linia stacjonarna ;-) Pamiętaj o tym! Niedawno kolega mnie pytał, czy u mnie z siecią wszystko w porządku, bo u niego żadna (!!) sieć podobno przez parę godzin nie działała ;-) Po co komu taki stacjonarny, który nie działa? A co gdyby potrzeba było wezwać karetkę - że tak banalne pytanie zadam?

  • 0

    126.  2014-10-15 10:28:13

    Co do bogactwa... Gdybym (ja akurat) o jedno tankowanie benzyny w miesiącu mniej robił, to znacznie więcej bym "oszczędzał" niż teraz wydaję na wszystkie moje wydatki telekomunikacyjne ;-)

  • 0

    127.  2014-10-15 10:28:49

    Względne jest więc to czy się na tym traci czy nie ;-)

  • 0

    128. ~  2014-10-15 10:35:22  host: apn-77-112-62-87.dynamic.gprs.plus.pl

    @122, chyba spałeś ostatnie 5 lat skoro nie wiesz, że numer stacjonarny można mieć np. w UPC, Vectra o operatorach VoIP nie wspomnę. Ty poważnie uważasz, że numer stacjonarny to mógł być tylko w Orange a od wczoraj także w Play?

  • 1

    129.  2014-10-15 10:52:28

    Ha, ha, ha, wyrażenie zgód marketingowych na numer stacjonarny? To nie jest warte 1 zł... Już teraz ten, komu się ostał numer stacjonarny jest zasypywany spamem...

  • 1

    130.  2014-10-15 11:21:16

    A kiedy wreszcie będzie można przenosić numery od operatorów VoIP?

  • -1

    131.  2014-10-15 11:54:07

    Gdzie tu macie dobrą ofertę, no limit za 11 zł na stacjonarne + 5,99zł ,aby mi nie dzwonili od rana do wieczora z reklamami...

  • 1

    132. ~  2014-10-15 13:32:47  host: apn-37-7-37-123.dynamic.gprs.plus.pl

    Posiadam telefon stacjonarny w play,
    chce przedluzyc umowe o te warunki bo juz mi sie skonczyla ta za 20zl/mies - ktora oferte mi zaproponuja??

    Prosze o pomoc i dorade, dziekuje zyczliwym.

  • 2

    133. ~do 130  2014-10-15 18:49:33  host: 77-253-14-231.adsl.inetia.pl

    Można przenosić już od pewnego czasu. Niedawno przeniosłem numer z puli Freeconet do Plfon bez problemów. Jeśli ktoś chce pozyskać prosty złoty numer proponuje zarejestrować się we Freeconet, wybrać złoty numer i przenieść go do play. Freeconet nie naliczy opłaty za numer.

  • 1

    134. ~Adamus24  2014-10-15 21:01:12  host: hod18.internetdsl.tpnet.pl

    A jak wyglada sposób rozliczania rozmów, czy jest on sekundowy czy minutowy tak jak w Orange strefa?

  • 2

    135. ~Andrzej  2014-10-15 21:27:15  host: apn-46-169-74-90.dynamic.gprs.plus.pl

    @133 Jak przenosiles numer z Freeconect, to jakiego operatora numeru podawales ? Bezposrednio Freeconect czy tez tego z ktorego pochodzil numer w puli w Freeconect ? (Netia, Exatel...) To bardzo wazne dla mnie. Dzieki.

  • 2

    136. ~do 135  2014-10-15 23:11:21  host: 77-253-14-231.adsl.inetia.pl

    Podawałem operatora Aiton Caldwell bo tak nazywa się firma która posiada marke Freeconet. Zresztą Freeconet odkupił w większości numeracje od operatorów i sam jest jej właścicielem mimo iż podaje ze np numer jest z puli Exatel. Najlepiej sprawdzić w tablicach z UKE http://tlp.is/47h

  • -1

    137. ~  2014-10-16 01:31:26  host: 78.10.92.55

    Pic na wodę - byłem w punkcie obsługi i się dowiedziałem ,że mogę mieć taryfę za 11,- zł. pod warunkiem ,że telefon komórkowy będzie na abonament.Do tej pory mam na kartę

  • 0

    138. ~feodor  2014-10-19 20:46:41  host: n08-07-02.opera-mini.net

    Czy jeśli wezmę internet na czas nieokreślony to mam prawo do niższych cen na 24 miesiące? Z internetu bym zrezygnował po podpisaniu umowy na stacjonarny.

  • 0

    139. ~andre  2014-12-20 20:15:04  host: 31-178-36-7.dynamic.chello.pl

    1) Czy ktoś mógłby potwierdzić, że dzwoniący z zagranicy na przeniesiony numer stacjonarny do PLAYa płaci jak za numer stacjonarny? Moja siostra dzwoni z USA do mojej mamy na stacjonarny i nie chciałbym, żeby po przeniesieniu numeru do playa płaciła więcej. W salonie playa sprzedawca nie potwierdził mi tego.
    2) To jak jest w końcu z tym zasięgiem stacjonarnego? Działa w strefieacyjnej tak jak pisał Wojtas @115 ?

  • 0

    140. ~andre  2014-12-20 20:18:58  host: 31-178-36-7.dynamic.chello.pl

    Jeszcze jedno. Ze stacjonarnego do play dzwonimy za darmo, ale w dugą stronę z komórki play na stacjonarny play już nie. Tak mi powiedziano w salonie.

  • 0

    141. ~krisssss  2016-08-02 22:15:04  host: 89-73-1-206.dynamic.chello.pl

    Odradzam wszystkim przechodzenie doPlay. Ja przeniosłem nr działał tylko jeden dzien a juz 3 tygodnie próbuję się doprosić jakiejs naprawy i żadnych reakcji. Firma do dupy!!!!!!

Dodaj swoją opinię