Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Formuła iPhone w Play

Nowa Formuła iPhone w Play

LuiN 19 Grudnia 2014 08:57

9 5

Sieć Play postanowiła odświeżyć swoje taryfy przygotowane z myślą o iPhone'ach. Dla klientów przygotowano Formuły iPhone Play, 4.0 i Europa.






Nowe abonamenty zastępują dotychczasowe oferty iPhone: Formuła iPhone z Internetem II oraz Formuła 4.0 iPhone III.

Formuła iPhone Play

Abonament

89,99 zł

109,99 zł

Internet

1 GB
nielimitowane LTE przez 6 mies.

minuty do Play

nielimitowane

minuty do innych sieci

0,29 zł

SMS/MMS

0,19 zł

minuty na stacjonarne

0,29 zł

odbieranie połączeń w UE

0,25 zł


Formuła iPhone 4.0

Abonament

129,99 zł

149,99 zł

169,99 zł

189,99 zł

Internet

3 GB
nielimitowane LTE przez 6 mies.

minuty do Play

nielimitowane

minuty do innych sieci

nielimitowane

SMS/MMS

nielimitowane

minuty na stacjonarne

nielimitowane

odbieranie połączeń w UE

0,25 zł


Formuła iPhone Europa

Abonament

209,99 zł

229,99 zł

249,99 zł

269,99 zł

Internet

3 GB
nielimitowane LTE przez 6 mies.

minuty do Play

nielimitowane

minuty do innych sieci

nielimitowane

SMS/MMS

nielimitowane

minuty na stacjonarne

nielimitowane

odbieranie połączeń w UE

1000 na całą umowę, później 0,25 zł


Oprócz opisanych w tabelach usług, klienci mogą nabyć szereg dodatkowych usług, takich jak:
  • podwojenie paczki Internetu za 10 zł,
  • pakiet Internet non-stop 500 MB za 10 zł,
  • nielimitowany Internet LTE za 20 zł.

Z myślą o klientach często korzystających z roamingu w UE dostępne są też ważne przez 14 dni pakiety:
  • 20 minut za 10 zł,
  • 40 minut za 16 zł,
  • 120 minut za 45 zł,
  • 25 MB za 9 zł,
  • 100 MB za 29 zł,
  • 300 MB za 69 zł,
  • 500 MB za 99 zł.

Która polska sieć ma najtańsze iPhone'y?

Orange
18.68%
Play
23.49%
Plus
4.27%
T-Mobile
13.17%
Inna
2.85%
Wszystkie mają zbliżone ceny
18.15%
Nie mam zdania
19.40%

Wszystkich głosujących: 562


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: nowa formuła iphone | play

w sumie: 26
  • 1

    7. ~kamil  2014-12-19 09:52:19  host: ip-37-152-19-17.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    niektórym to kompleks Playa nieźle zatruwa życie :D :D

  • 0

    8.  2014-12-19 09:52:39

    5, 6 - wkrótce zmienimy system oceniania komentarzy. A tak swoją drogą, to nie wiem skąd ten komentarz, skoro pod tą wiadomością nic nie zostało ukryte.

  • 0

    9. ~Spajro  2014-12-19 09:55:55  host: 81.219.84.18

    Iphone 6 16GB kosztuje w abonamencie tym za 149,99zł w formule 4.0 999zł zamiast 1800 jak do tej pory, imo zmiana na plus.

  • -2

    10.  2014-12-19 10:20:12

    Drogie te abonamenty :P ,dla srajfona nie warto przeplacac,ja tam wole swego G2 :D

  • 0

    11. ~Calm7  2014-12-19 10:22:56  host: n09-07-03.opera-mini.net

    8). Swoją drogą, to Zapomniałeś, że ja dawno temu ten temat tłukłem, ale ze ścianą bić się nie będę. PS. Tak, w tym temacie nie ukryte - jeszcze :-D

  • 0

    12.  2014-12-19 10:55:50

    Plej naiwnych szuka, myśli że ludzie nie potrafią liczyć?

  • 0

    16. ~mm  2014-12-19 11:03:11  host: user-94-254-144-208.play-internet.pl

    Ciekawe kiedy odświeża taryfy bez telefonu. Bo już dość słabe są. A telefon mam z wolnego rynku:)

  • 0

    17.  2014-12-19 11:34:22

    Wszędzie wciskają odbieranie połączeń w UE 0,25,umowa na 2 lata a za niecały mają znieś opłaty za roaming jak to rozumieć?to jest zabezpieczenie na 2 lata aby kasować ludzi po 0,25/min ,jakoś mi się nie chce wierzyć ,że od 16 grudnia 2015 r. operatorzy będą wysyłać regulaminy,że opłaty nie ma , nie wciskali tego by w każdy abonament ...

  • 1

    18. ~Spajro  2014-12-19 11:47:33  host: 81.219.84.18

    @17, to jest wszystko normowane prawem unijnym, jeśli takowe się zmieni, zmieni się też prawo polskie, a co za tym idzie operatorzy są zmuszeni się do tego dostosować i nieważne ile jeszcze jest czasu do końca umowy.

  • 1

    19. ~matematyk  2014-12-19 11:53:59  host: user-94-254-193-206.play-internet.pl

    @3- tomasz - ale po jaką cholerę mi rozmowy w eu, skoro wydzwonię góra 2-3 minuty na rok ?

    też kiedyś na to patrzyłem, ale po odliczeniu wszystkich zagranicznych rozmów, porównaniu ile kosztuje taryfa bez euro rozmów, wyszło na to że co miesiąc dopłacałem średnio 50-60zł za MOŻLIWOŚĆ rozmów, bo korzytsałem sporadycznie.

    bardziej opłacało się zapłacić abo niższy o te 50 zł i za rozmowy góra 5-10 zł.....

    policz sobie różnice w abo z euro rozmowami i bez, policz ile minut wygadałeś i zobacz ile kosztuje cię 1 minuta.

    ZDZIWIONY?

  • 1

    20. ~  2014-12-19 12:28:18  host: user-94-254-145-39.play-internet.pl

    jak mamy lte i np. pakiet 1GB to trzeba uważać aby nie testować prędkości za często bo jedno sprawdzenie może zmniejszyć pakiet nawet 50MB.

  • -2

    21.  2014-12-19 13:14:30

    @20 a myślałeś że testy nie potrzebują netu :)

  • -1

    22. ~pabloki  2014-12-19 16:56:12  host: 213.158.221.115

    te taryfy to pewnie z jakims starym ajfonem pomponem.

  • -1

    23. ~  2014-12-19 17:30:20  host: user-94-254-193-219.play-internet.pl

    Ceny ajfonow w gore tego juz nie napisaliscie

  • 1

    24. ~  2014-12-19 18:09:34  host: user-94-254-145-39.play-internet.pl

    @21 nie,nie myślałem tak, tylko nie spodziewałem się że taki test może tyle danych zużyć.

  • 0

    25. ~  2014-12-19 19:49:49  host: public-gprs517000.centertel.pl

    No cóż. Wiadomo dla kogo te ceny :) kowalskiego sie nie tyczy bo nie ma tyle kasy baaa nawet tyle przez swoje zycie nie widział :/

  • -2

    26.  2014-12-19 20:36:31

    Co to za oferta (chyba dla firm bo w esemeseie zachęcającym piszą o cenie netto) w Plej jest za 17 złotych? Bo słowa o tym, ze to nielimitowane czy tam ze 3 godziny w sieci, nie ma ;-)
    Jednocześnie do szefów w Pleju mam prośbę. Zatrudniajcie profesjonalistów, bo takiej amatorki dawno nie widziałem... Esemes z jawnego numeru, zachęcający do przejścia, w tym połowa jego treści to informacja, że wysłany z wersji demonstracyjnej jakiegoś programu do wysyłania esemesów. Żenada lekka ;-) Koszty tak tniecie, że nie stać was na komercyjną wersję programu, bez tekstu reklamowego autora?

  • 1

    27. ~PeeNokio  2014-12-19 23:58:47  host: 91-233-69-251.henet.pl

    Te taryfy są dużo ciekawsze dla firm. W abo 169,99 zł netto jest wszystko no limit w Polsce i 5GB neta. Poza tym no limit międzynarodowe połączenia, no limit odbieranie w roamingu i 300 min na połączenia roamingowe. iPhone 6 16GB za 1 zł.
    iPhone 5S 16Gb jest już za 1 zet w abo 129,99 zł netto.

  • -1

    28. ~Tomasz  2014-12-20 11:27:42  host: aegt174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ matematyk a co mnie interesuje ze wydzwaniasz kilka minut. Oferta nie dla Ciebie. Tu chodziło o porównanie ofert - tyle.

  • 0

    29. ~qwerty  2014-12-21 09:04:44  host: dic224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest oferta dla indywidualnych czy dla firm tez?

Dodaj swoją opinię